Skip to content

Jak dodać muzykę do swoich relacji na Instagramie? – Szybka edycja

20 de listopad de 2021

Jeśli jesteś osobą, która dopiero poznaje aplikację Instagram i nie wiesz jak się z niej korzysta i jak możesz tworzyć przykuwające uwagę historie tutaj pokażemy Ci sposób na uatrakcyjnienie historii dla wszystkich Twoich obserwujących.

Wśród najpopularniejszych na co dzień edycji zdjęć na Instagramie znajduje się podkładanie muzyki do zdjęć. Jest to jedna z najbardziej pożądanych funkcji, ponieważ czasami naprawdę lubimy piosenkę i chcemy się nim podzielić z naszymi obserwatorami w tej sieci. Dlatego możesz to dodać w ten sposób.

Jakie są kroki, aby umieścić piosenki w historiach na Instagramie?

Przede wszystkim musisz wejść do aplikacji Instagram. Kiedy się otworzy, przejdziesz do sekcji historii i klikniesz dodaj nową historię. Teraz załaduje aparat i tutaj zrobisz nowe zdjęcie lub wybierzesz jedno z galerii, przesuwając ekran w górę. Gdy masz już zdjęcie, które chcesz dodać, będziesz kliknij ikonę naklejki który znajduje się u góry ekranu.

Teraz dotknij opcji o nazwie „Muzyka” lub „Muzyka”. Stąd będziesz mógł wybierz piosenkę, którą chcesz dodać w Twojej historii, niezależnie od tego, czy jest to jedna z pierwszych najczęściej używanych na tej platformie, czy też znajdujesz ją w wyszukiwarce w tej części.

Gdy go wybierzesz, będziesz mógł wybrać fragment utworu, który będzie na tym zdjęciu, igłami na dole ekranu. Jasne, istnieje sposób na wydłużenie czasu trwania historii, aby brzmiały dłuższa część muzyki. Po wykonaniu tej czynności możesz kliknąć przycisk „Wyślij do historii”, a zostanie ona natychmiast przesłana.

Jak mogę ukryć okładkę piosenki w statusach na Instagramie?

Jest oczywiście jedna rzecz nieco denerwująca, gdy dodajesz piosenkę do swojej historii na Instagramie, a mianowicie, że okładka utworu pojawia się w miniaturze gdzieś na ekranie. Jeśli chcesz go usunąć, po prostu będziesz musiał nacisnąć i przytrzymać mały obraz i przesuń go do ikony kosza u góry ekranu, a zniknie z Twojego zdjęcia.

Jak mogę wgrać własną muzykę na Instagram?

Jeśli chcesz go załadować piosenka, która jest twoją własnością Jeśli chodzi o historie na Instagramie, możemy Ci doradzić, aby nagrać film z piosenką w tle, aby każdy, kto zobaczy Twoją historię na Instagramie, mógł usłyszeć tę piosenkę.

Dlaczego nie mogę umieścić muzyki w moich historiach na Instagramie?

błąd w telefonie komórkowym

Wiele osób przedstawiło ten błąd w swoich aplikacjach na Instagramie, chcąc dodać piosenkę do swoich historii. Zwykle jest to chwilowy błąd w aplikacji lub telefonie, więc musisz spróbować kilku rzeczy. Pierwszym z nich będzie upewnienie się, że aplikacja jest zaktualizowana do najnowszej wersji i można to zobaczyć w sklepie z aplikacjami na telefonie komórkowym.

Innym sposobem rozwiązania tego problemu jest ponowne uruchomienie telefonu, ponieważ czasami telefon nie ładuje w pełni niektórych części aplikacji. Jeśli po wykonaniu tej czynności aplikacja będzie kontynuowana tak samo, będziesz musiał odinstaluj i zainstaluj ponownieW ten sposób ten problem powinien zostać rozwiązany.

Jak pobrać historie z Instagrama i zachować piosenkę?

Aby zapisać historię na Instagramie, można to zrobić na kilka sposobów. Jeśli jest to jedna z Twoich usług, możesz zapisać ją w swojej pamięci, zanim prześlesz ją do historii. Robisz to zaraz po edytuj zdjęcie z piosenką, u góry ekranu pojawi się ikona strzałki skierowanej w dół, to jest ta do zapisania. Gdy go dotkniesz, zostanie on zapisany na Twoim urządzeniu mobilnym.

Jeśli chcesz pobrać czyjąś historię, będzie to nieco bardziej skomplikowane, ponieważ musisz pobrać aplikację innej firmy, a ta, którą zalecamy do tego, to aplikacja „Story Saver”. Dzięki temu będziesz mógł pobierz wszystkie historie i zdjęcia, które chcesz ze swojego Instagrama, po prostu wpisując je i szukając nazwy użytkownika, który przesłał zdjęcie, i klikając ikonę pobierania.

dołącz do naszego kanału telegram