Skip to content

Jak dodać kolory do swoich hashtagów na Instagramie i uczynić je bardziej atrakcyjnymi?

25 de listopad de 2021

Hashtagi wewnątrz sieci społecznościowe są bardzo przydatne aby zaznaczyć konkretne tematy, które wspiera duża liczba osób. W ramach platformy społecznościowej Instagram hashtagi są często używane podczas przesyłania publikacji, można powiedzieć, że jest to sieć społecznościowa, w której używa się więcej hashtagów.

Hashtagi mogą być kolorowe. Gdy jeden z nich jest napisany, domyślnie są pomalowane na niebiesko ale to nie jedyny kolor, w jakim można je umieścić. W skrócie, pokażemy, jak umieścić wiele hashtagów w poście na Instagramie, jak działają kodeki kolorów na Instagramie i jak umieścić kolorowy hashtag w historii na Instagramie.

Co powinieneś zrobić, aby w swoim poście na Instagramie umieścić wiele hashtagów?

W ciągu Posty na Instagramie można umieścić kilka naraz, wszystko sprowadza się do opisu obrazu lub filmu. Umieszczenie kilku hashtagów jest naprawdę łatwe, wystarczy użyć paska „Nowa linia” i podzielić każdy z hashtagów symbolem liczby „#”.

W opisach zdjęć lub filmów na Instagramie możesz umieścić dużo tekstu. Jak również można umieścić dużo tekstMożesz także umieścić kilka hashtagów bez pytania platformy. Jeśli nie wiesz, na Instagramie jest sposób na obserwowanie każdego z hashtagów, które obserwujesz.

Widząc wszystkie hashtagi, które obserwujesz, będzie ci łatwiej uzyskać dostęp do niektórych od nich przestać za nimi podążać, jeśli chcesz.

Jak działają kody kolorów na Instagramie?

Kodeki kolorów w sieci społecznościowej Instagram są bardzo animowane i można ich używać w miejscach takich jak historie lub czaty. Tworząc historię, możesz użyć kodeków kolorów, aby zmienić tło za obrazem. W przypadku czatów możesz zmienić kolor rozmów które masz z tymi, których kochasz najbardziej.

Te kodeki działają bardzo prosto, wystarczy wybrać opcję zmiany koloru, a to da ci możliwość wybierz wariant kolorystyczny. To samo dzieje się z hashtagami lub wzmiankami na Instagramie, to Ty wybierzesz kolor, który chcesz umieścić na hashtagu, a następnie aplikacja wykona to, o co prosisz.

Jak wymienić osobę na Instagramie kolorowymi literami?

Kolorowe wzmianki na Instagramie można umieszczać tylko w opowiadaniach, nie można ich umieszczać w innych typach postów. Miejsce kolorowe litery w opowiadaniach Instagram wcale nie jest łatwy, więc zwróć uwagę na instrukcje, które Ci podamy:

 1. Otwórz aplikację Instagram
 2. Naciśnij opcję „Dodaj nową historię”
 3. Naciśnij opcję „Dodaj tekst”
 4. Wybierz czcionkę „Mocna” lub „Klasyczna”
 5. Napisz wzmiankę do osoby, którą chcesz
 6. Zaznacz cały tekst
 7. Wybierz kolor
 8. Umieść tekst tam, gdzie chcesz
 9. Opublikuj historię

chłopiec używający instagrama na telefonie komórkowym

W ten sposób wzmianki są umieszczane w historiach na Instagramie kolorami. Wiele osób używa również wzmianek w różnych kolorach. Umieszczanie wzmianek w mieszanych kolorach jest nieco trudne, ale nie niemożliwe. Zwróć uwagę na następujące wskazówki, aby nauczyć się umieszczaj tego typu wzmianki.

 1. Wprowadź swoje konto na Instagramie z aplikacji
 2. Kliknij „Dodaj nową historię”
 3. Wybierz czcionkę pełnego tekstu
 4. Napisz co chcesz
 5. Zaznacz cały tekst i wybierz żądany kolor
 6. Umieść telefon komórkowy na stole
 7. Jednym palcem naciśniesz jeden z kolorów do wyboru, a drugim przesuniesz go po tekście

W ten sposób będziesz miał wzmianka z różnymi kolorami Jakby to była tęcza Jeśli nie lubisz tego typu wzmianek, zdecyduj się na użycie jednego z jednolitym i indywidualnym kolorem.

Jakie hashtagi są automatycznie kolorowane?

Hashtagi, które są automatycznie kolorowane, to te z normalnych publikacji, te automatycznie zmieniają kolor na niebieski i nie można tego zmienić. Zamiast tego w opowiadaniach o kolorze hashtagów może decydować osoba, która zamierza opublikować historię. Ponadto można je umieścić na niebiesko lub w dowolnym innym kolorze, aby było trochę inaczej.

Jak możesz umieścić kolorowy hashtag w swojej historii?

dziewczyna publikująca historię na Instagramie

Aby umieścić kolorowy hashtag w historii, wystarczy wejść do aplikacji, przejść do miejsca, w którym jest napisane „Dodaj historię”, a następnie dodać tekst, zaznaczyć wszystko i wybrać kolor. Również ze strony Instagram mogą umieść ten rodzaj hashtagu postępując zgodnie z instrukcjami pokazanymi powyżej. Teraz, jeśli pewnego dnia będziesz mieć problemy z historiami na Instagramie, będziesz musiał skonsultować się z pomocą techniczną Instagrama.

dołącz do naszego kanału telegram