Skip to content

Jak całkowicie usunąć moje konto Pokémon Go powiązane z moim adresem e-mail, telefonem komórkowym lub Facebookiem

13 de marzec de 2023

Pokémon Go stało się rewolucją w świecie gier wideo. Miliony ludzi są już szukam pokemonów na całym świecie i że gra jest obecnie dostępna tylko w niektórych krajach. Ale dzięki APK można grać z dowolnego miejsca.

Jeśli masz już dość tej gry, wyjaśnimy, jak to zrobić usuń konto pokemon go.

Pokémon Go zyskał miliony obserwujących i graczy w ciągu zaledwie kilku dni. Do graczy na całe życie dołączyli ci, którzy właśnie odkryto jak fajna jest ta gra.

Wiele osób pobrało grę, przyciągniętą popularnością, jaką osiągnęła i rozgłosem we wszystkich mediach. Jednak nie wszyscy stali się jego fanami, więc możesz chcieć usuń konto pokemon go.

Indeks()

W ten sposób możesz usunąć aplikację Pokémon Go

Jeśli nie chcesz zbytnio komplikować sobie życia, szybszą opcją jest usunięcie grę Pokémon Go na telefonie komórkowym.

Ale jeśli chcesz go usunąć, ponieważ gra nie pozwala kupować Pokemonedów ani niczego innego w sklepie, który jest jednym z najczęstsze problemy z gramijest to właściwie dość łatwe do rozwiązania, więc nie musisz odinstalowywać gry, dzięki czemu możesz cieszyć się nią znacznie bardziej.

Chodźmy do Pamięć > Aplikacje > Pokémon Go i wybierz opcję odinstalować. W ten prosty sposób usuwamy aplikację z naszego telefonu lub tabletu.

Kroki, aby łatwo usunąć konto gry Pokemon Go

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest wysłanie prośba o usunięcie konta do Niantic. Musimy to zrobić przez A formularz w którym należy uzupełnić następujące informacje:

 • E-mail
 • Dodatkowe informacje dotyczące wniosku (powód anulowania)
 • Pseudonim konta, które chcesz usunąć

Następnie musimy sprawdzić ostrzeżenia, które ostrzegają nas, że:

 • Prośba o wypłatę jest nieodwracalne
 • Wszystkie dane gry powiązane z kontem zostaną usunięte na stałe
 • Używany e-mail nie można ponownie użyć aby utworzyć nowe konto w Pokémon Go
 • Jeśli zdecydujesz się ponownie zagrać w Pokémon Go, nie będziesz mógł z niego korzystać ten sam nick
 • Chociaż Niantic ostrzega nas, że prośba o anulowanie jest nieodwracalna, prawda jest taka, że ​​jeśli tego żałujemy, nadal możemy aby nasze konto było aktywne.

Po otrzymaniu naszego formularza Niantic wyśle ​​do nas wiadomość e-mail i musimy to zrobić potwierdź anulowanie, odpowiadając na ten e-mail. W ten sposób, jeśli po wysłaniu formularza żałujemy, że nie potwierdzimy anulowania po otrzymaniu wiadomości e-mail od Niantic, nasze konto pozostanie aktywne.

Jeśli zdecydujesz się trwale zlikwidować swoje konto, nie zapomnij o tym następnie usuń grę z urządzenia zyskać przestrzeń magazynową.

oryginalna ikona świata gry

Możesz więc przerwać grę bez konieczności usuwania konta

Proces dla Usuń konto w pokemon go To proste, ale jeśli nie masz na to ochoty i nie przeszkadza ci to, że twoje konto jest nadal aktywne na serwerach Niantic, możesz to zrobić bez problemu.

Większość usług tego typu usuń nieaktywne konta po roku lub dwóch latach nieaktywności, więc ostatecznie Twoje konto zostanie usunięte.

Nie przegap naszego artykułu z 5 powodów, aby odinstalować Pokémon Go.

Dzięki tym instrukcjom będziesz mógł bez problemu usunąć konto

Jeśli szukasz czegoś bardziej ostatecznego, możesz usuń konto pokemon go w bardzo prosty sposób. Co musisz zrobić, to wejść na stronę internetową Niantic i wypełnij formularz, podając następujące informacje:

 • E-mail, z którego masz zarejestrowany w grze
 • Dodatkowe informacje na temat wniosku (powód, dla którego wnioskujesz wyrejestrowanie)
 • Pseudonim konta co chcesz usunąć

Po wypełnieniu formularza musisz to zrobić sprawdzać w czterech polach, które mówią ci, że:

 • The prośba o usunięcie Konto Pokémon Go jest nieodwracalne
 • Usunięcie konta pociąga za sobą trwałe wymazanie wszystkich danych gier powiązanych z kontem, które chce usunąć
 • Nie będziesz mógł korzystać z ten sam e-mail jeśli zdecydujesz się ponownie zarejestrować w grze
 • Nie będę w stanie ponowne użycie ten sam pseudonim, jeśli zdecydujesz się ponownie zagrać w Pokémon Go

Jeśli chcesz, możesz dodać załącznik do swojej prośby. Gdy masz wypełniony formularz, kliknij „Wysłać” I gotowe. Za kilka godzin od Niantica Potwierdzą, że Twoje konto zostało trwale usunięte.

Gdy Twoje konto przestanie istnieć, zalecamy usuń aplikację z telefonuwięc nie będziesz mieć aplikacji, której nie używasz, zajmując miejsce na dysku.

Pokemon Go nie zapisuje danych o naszych postępach w telefoniewięc jeśli usuniemy grę z naszego urządzenia, tak naprawdę nie usuwamy konta, tylko zwiększamy dostępną przestrzeń na naszym telefonie lub tablecie, ale konto pozostanie aktywne na serwerach Niantic.

Jeśli jesteś naprawdę pewien, że nie chcesz już grać w tę grę, musisz usunąć swoje konto.

Jeśli jesteś zainteresowany tylko usunięciem gry z telefonu komórkowego lub tabletu, wszystko, co musisz zrobić, to przejść do Pamięć > Aplikacje > Pokémon Go > Odinstaluj.

mapa gps znajdź pokemony

Jak w prosty sposób zrestartować grę Pokémon Go

Może zamiast przestać grać, to, co chcesz zrobić, to zresetuj konto w pokemon go.

W takim przypadku możesz usunąć swoje konto i zacząć grać na nowym lub bezpośrednio je utworzyć nowe konto i zacznij grać z nią bez wymazania starego. W tym drugim przypadku musisz usunąć grę i zainstalować ją ponownie lub przynajmniej usunąć pamięć podręczną.

To nowe funkcje aplikacji Pokémon Go

Przed usunięciem konta Pokémon Go powinieneś rzucić okiem na nowości, które dopiero nadejdą, a mianowicie, że gra wciąż ma wiele możliwości ulepszeń.

Nie ma konkretnej daty pojawienia się nowych ulepszeń, ale wydaje się jasne, że poprzez kolejne aktualizacje nadchodzą nowe pokemony nowe zastosowania PokéStops, handel Pokémonami między graczami i nowe opcje szkolenia Pokémonów.

Przykładem tego może być znalezienie kodów promocyjnych do gry Pokémon Go, możesz je odkupić i cieszyć się grą o wiele bardziej.

A ty, czy myślałeś o Usuń swoje konto z Pokemon Go?

Mamy nadzieję, że ten samouczek bardzo Ci się spodobał i że mogliśmy Ci pomóc. z minusem.

Jeśli masz jakieś pytania i chcesz, abyśmy je rozwiązali, możesz to zrobić zostaw to w komentarzach a my chętnie odpowiemy na nie w najlepszy sposób.

dołącz do naszego kanału telegram