Skip to content

Jak całkowicie i na zawsze usunąć zdjęcie lub film z mojej historii na Instagramie

2 de kwiecień de 2021

Wśród najbardziej znanych sieci społecznościowych, które istnieją i są obecnie na szczycie, możemy wymienić kilka całkiem ważnych, takich jak Facebook, Twitter, a nawet ostatnio TikTok. Ale jest platforma, która przeżyła niesamowity rozkwit, a jej rozwój jest bezdyskusyjny, chodzi o nic więcej i nic mniej niż Instagram. Sieć społecznościowa, która pozostanie.

Instagram wprowadzał innowacje od momentu powstania i oficjalna premiera, wprowadzająca na rynek aplikacje i sieci społecznościowe nowe cechy, usługi i całkowicie przydatne, zabawne i interesujące narzędzia, w ten sposób Instagramowi udaje się pozytywnie odróżnić od innych aplikacji nastawionych całkowicie na ten sam cel.

Ale czym właściwie jest instagram? Nie martw się, następnie opowiemy Ci wszystko o tej nowej i niesamowitej aplikacji i sieci społecznościowej dostępnej dla systemów operacyjnych, takich jak Android, iOS, MAC, Windows i wiele innych. Czytaj dalej i poznaj wszystkie dane, informacje i szczegóły związane z tą platformą, które mamy Ci do zaoferowania.

Czym jest Instagram i co może nam zaoferować?

Rozwój Instagrama ma swój powód bycia. Każdy, kto choć trochę zdawał sobie sprawę z tego, co dzieje się w świecie telefonów komórkowych, sieci społecznościowych i aplikacji, będzie wiedział, że ta słynna sieć społecznościowa ma wiele wrodzonych cech od samego początku. Były one ważną częścią ogólnego rozwoju platformy.

Ta aplikacja jest obecna na różnych rynkach, takich jak App Store lub Play Store dla urządzeń mobilnych z systemem Android lub iOS. Z drugiej strony, Możemy również pobrać i zainstalować tę aplikację ze sklepu alternatywnego lub zewnętrznego.

Instagram to sieć społecznościowa, której celem jest ten sam cel, co inne ważne platformy, takie jak Facebook, Twitter czy nawet YouTube. Różnica w stosunku do innych polega zwłaszcza na jego całkowicie nowatorski styl i całkiem ciekawy i praktyczny interfejs. Nie wspominając już o dużej różnorodności narzędzi, które to przedstawia dla swoich zarejestrowanych użytkowników.

Podstawowym celem instagramu jest oferowanie dać ludziom możliwość dzielenia się swoim codziennym życiem ze wszystkimi znajomymi, którzy byli wcześniej zarejestrowani w aplikacji. Ale z kilkoma dość ważnymi szczegółami, które różnią się od Facebooka i Twittera. Nie ma tablicy, na której można by coś napisać i opublikować. To tylko posty ze zdjęciami lub filmami.

Mamy możliwość dodaj filtry i zmodyfikuj obraz lub wideo do naszych upodobań, ponieważ instagram ma zaimplementowany edytor zdjęć, który będzie obecny za każdym razem, gdy będziemy chcieli wykonać dowolny stały post. Możemy zmieniać kontrast, jasność, klarowność, cienie, bawić się punktami kolorów i wiele więcej opcji, które posiada zintegrowany edytor.

Historie na Instagramie.

W ten sam sposób to jest obecny w opowieściach, ale w prostszy i bardziej dydaktyczny sposób. Instagram ma miliony własnych i utworzonych przez użytkowników filtrów. Można ich użyć, gdy chcemy opublikować historię, stamtąd możemy zobaczyć wszystkie zapisane wcześniej filtry. Możemy je wykorzystać do zrobienia zdjęcia i nagrania wideo.

Możemy je zdobyć, wyszukując z sekcji historie, a także będziemy mieli możliwość ich pobrania, gdy zobaczymy je w historiach innych użytkowników, będziemy musieli tylko dodać to do naszych filtrów i to wszystko. Z drugiej strony historie też mają dużo prostsze filtry w którym kolory obrazu lub wideo są zmieniane, ale w prosty sposób.

Kiedy te historie zostaną opublikowane, będą tylko w naszym kanale przez 24 godziny. W tym czasie mogą to zobaczyć nasi zwolennicy.

człowiek historii

Jak mogę usunąć zdjęcie lub film z mojej historii na Instagramie?

Jeśli opublikowałeś historię na swoim profilu na Instagramie, ale zmieniłeś zdanie, wystarczy wykonać kilka prostych kroków móc go jak najszybciej usunąć zanim ktokolwiek będzie mógł to zobaczyć.

Będziemy musieli tylko wejść bezpośrednio do naszego profilu i nacisnąć przycisk ustawień, stamtąd wybierzemy opcję „Archiwum”, tutaj będziemy mogli zobaczyć wszystkie opublikowane przez nas historie od czasu założenia konta. Teraz będziemy musieli tylko znaleźć zdjęcie lub film, który chcemy usunąć i w końcu usuń to na zawsze.

dołącz do naszego kanału telegram