Skip to content

Jak bezpiecznie grać w Pokémon Go w samochodzie lub autobusie

26 de styczeń de 2022

Wszyscy szaleją za Pokémon Go i powinieneś wiedzieć wszystko. Złapanie jak największej liczby pokemonów i jak najszybsze awansowanie stało się dla wielu wyzwaniem. Dzisiaj wyjaśnimy małą sztuczkę, aby użyj pokemona idź do samochodu i oszukuj grę.

Przede wszystkim ostrożność

Przede wszystkim przypominamy, że jest całkowicie zabronione manipulowanie telefonem podczas jazdy. takJeśli jedziemy samochodem, musimy całą uwagę zwracać na drogę, więc nie ma zabawy. Jeśli to zrobimy, nie tylko narażamy się na karę grzywny, ale także narażamy bezpieczeństwo swoje oraz innych kierowców i pieszych.

Po ogłoszeniu ostrzeżenia jasne jest, że podstępem, który zamierzamy zrobić, jest użycie Pokémon Go w samochodzie Powinieneś go używać tylko wtedy, gdy lecisz jako drugi pilot.

Sztuczka polegająca na użyciu Pokémon Go w samochodzie

Jeden z głównych celów Pokemon idzie jest to, że spacerujemy i poznajemy nowe miejsca w naszym mieście, ale najmniej cierpliwi chcą przyspieszyć proces zdobywania Pokémon i zwiększ jego poziom.

Zdobycie nowego Pokémona i zwiększenie naszego doświadczenia to coś, z czym możemy zrobić ten jajka pokemonów. Aby je otworzyć, musimy przejść określoną liczbę metrów lub kilometrów.

Ci gracze, którzy nie chcą tak dużo chodzić, próbowali wsiąść do samochodu i jeździć, ale Niantic nie są głupi i jeśli wykryją, że idziemy na więcej niż pewne prędkość przejechanych kilometrów na nic nam się nie przydają, żeby z jaja się wykluło.

Istnieje jednak sztuczka, która wydaje się działać. Jeśli mamy jajko i chcemy je jak najszybciej otworzyć, możemy jeździć samochodem. Co musimy zrobić, to często przenosić telefon aby system uwierzył, że idziemy lub biegamy.

Sztuczka na razie działa, ale na pewno od Niantic już pracują nad czymś, co sprawi, że ta mała pułapka przestanie działać.

graj w pokemona jedź autobusem

Poképarady i pokémony bez wysiadania z samochodu

Niektórzy użytkownicy stwierdzili, że jeśli jedziesz powoli przez miasto (między 20 km/h a 40 km/h) możesz schwytać niektóre pokémony i zbierać przedmioty z pokestopy bez konieczności wysiadania z pojazdu.

W tym przypadku ważne jest również, aby od czasu do czasu poruszać telefonem w samochodzie, aby wydawało się, że idziesz lub biegasz.

kody i bany

Stopniowo odkrywamy sztuczki, aby pokemon glub, ale Niantic nie lubi, gdy ktoś łamie ich zasady i już podejmuje działania.

W przypadku wykrycia, że ​​gracz łamie zasady gry, zakazy. W zasadzie zakazy są tymczasowe (ostatnie kilka godzin) i uniemożliwić graczowi wykonywanie podstawowych czynności, takich jak łapanie Pokémonów lub podnoszenie przedmiotów w PokéStops. Ale jeśli zostanie wykryte, że gracz upiera się przy oszukiwaniu, środki stają się ostrzejsze i równomierne ostateczny zakaz.

Stąd zachęcamy do zapomnienia o samochodzie i cieszenia się prawdziwym duchem gry chodzeniem po ulicach i odkrywaniem Miejmy pokémona w każdym rogu.

Jak mogę dołączyć do społeczności trenerów w Pokémon Go?

  • Pierwszą rzeczą do zrobienia jest otwarcie okna przeglądarka komputerowa.
  • Umieść w wyszukiwarce pokemon.es i wejdź na tę stronę, gdy pojawią się wyniki.
  • Po otwarciu strony głównej wybierz miejsce, w którym jest napisane „Zameldować się”.
  • Wyświetli się formularz, w którym należy wypełnić żądane dane, aby utworzyć nowe konto użytkownika.
  • Pod koniec tego procesu. Na podany podczas rejestracji adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca z linkiem.
  • Podaj link do potwierdź i zakończ ten proces rejestracji.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy z tą metodą, wystarczy, że wyślesz e-mail do administratorów strony, aby mogli zapewnić niezbędną pomoc techniczną, aby kontynuować.

W ten sposób wiesz, jak możesz dołączyć i zarejestrować się w oficjalnej społeczności tej aplikacji na smartfony, stworzonej przez firma nintendolub która pozwala bawić się z kolegami i przyjaciółmi. Podziel się z nami swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy.

dołącz do naszego kanału telegram