Skip to content

Jak anulować subskrypcję Twitch Prime lub usunąć okres próbny? – Usuń konto Twitch (przykład)

28 de luty de 2021

Wszyscy wiedzą, że Twitch to najlepsza platforma do przesyłania strumieniowego i nagrywania gier wideo. Wynika to z funkcji, które implementuje i korzyści, jakie zapewnia jego płatna wersja. Jednak ponieważ nie wszystko jest różowe czasami konieczne jest zaprzestanie płacenia za niektóre usługis, więc dzisiaj dowiesz się, jak zrezygnować z subskrypcji Twitch Prime.

Ponieważ chociaż ta płatna wersja Twitcha jest bardzo dobra (również Amazon Prime), czasami musisz anulować niektóre subskrypcje, aby zapłacić za inne (Ponadto dobrą rzeczą w zaprzestaniu płacenia Prime jest to, że nie odbiera się prawa do zarabiania na transmisjach).

Jak zrezygnować z subskrypcji Twitch Prime?

Teraz, abyś mógł zrozumieć proces anulowania subskrypcji Twitch Prime, musisz najpierw wziąć pod uwagę, że Twoje dane nie zostaną trwale usunięte, ponieważ usuwając swoje konto, nic więcej nie będziesz robić.

Jeśli to dla Ciebie jasne, to aby usunąć konto, musisz zalogować się swoimi danymi na oficjalnej stronie Twitch Prime. Po wykonaniu tej czynności przejdź do menu znajdującego się w części w prawym górnym rogu i naciśnij go, aby rozwinąć.

Ta czynność pozwoli ci nacisnąć przycisk „Konfiguracja” znajdujący się na liście, zrób to, a następnie przejdź do przycisku „Dezaktywuj swoje konto Twitch”, co przeniesie Cię na inną stronę, na której musisz wpisać swoje hasło i komentarz o tym, dlaczego opuść subskrypcję (komentarz jest opcjonalny).

Na koniec naciśnij przycisk „Dezaktywuj konto” i voila, anulujesz subskrypcję. Jednak przed ogłoszeniem zwycięstwa deweloperzy doradzają tym, którzy chcą odejść odłącz wszystkie sieci społecznościowe połączone z Twoim kontem Prime.

Ponadto, jeśli jesteś streamerem, wskazane jest również powiadomienie obserwujących, że przechodzisz na emeryturę i dlaczego (aby uniknąć plagiatu lub kogoś, kto używa twojej twarzy i zaczyna kanał od zera).

Z łatwością anuluj okres próbny Twitch Prime!

Teraz, gdy wiesz, jak zrezygnować z subskrypcji Twitch Prime, czas dowiedzieć się, jak to zrobić zrezygnuj również z subskrypcji próbnej tej samej usługi (ponieważ proces różni się od poprzedniego).

Aby to osiągnąć, musisz ponownie wejść na oficjalną stronę Twitch Prime i stamtąd naciśnij przycisk „Konto i ustawienia”, ta czynność przekieruje Cię do menu, w którym pojawi się nowa opcja, którą należy kliknąć, o nazwie „Moja subskrypcja”.

W tej sekcji znajduje się opcja „Zakończ moją subskrypcję i korzyści” (znajduje się po lewej stronie strony), naciśnij ją, a teraz zobaczysz trzy opcje: „Zachowaj korzyści”, „Zakończ, gdy skończy się mój okres próbny” i „Korzyści końcowe”.

Musisz wybrać jedną z dwóch ostatnich i voila, już anulowałeś lub zakończyłeś subskrypcję próbną. Weź to pod uwagę wspomnianej subskrypcji już nigdy nie będziesz mógł mieć, ponieważ okres próbny jest tylko jeden.

mobilny film główny

W związku z tym należy zachować ostrożność podczas anulowania niektórych subskrypcji wcześniej wyjaśnione, aby później nie było żalu. Nie mając nic więcej do nauczenia się, możesz teraz otwarcie powiedzieć, że wiesz, jak zrezygnować z subskrypcji Twitch Prime.

Wszystko, co musisz zrobić, to przetestować opisane powyżej kroki. Pamiętaj, że Twitch to platforma, która mieści wiele funkcji, więc nie byłoby źle, gdybyś szukał więcej informacji na ten temat. Na przykład możesz dowiedzieć się, jak grać na żywo z komputera za pomocą Twitcha bez opóźnień, aby nie być tylko widzem.