Saltar al contenido

Jak zdobyć klucz do streamowania na Twitchu? -Bezpieczna transmisja

31 de diciembre de 2021

W dzisiejszym świecie znajdujemy różnorodne programy i twórców treści, którzy nieustannie pomagają nam w bezpośrednim przekazywaniu czegokolwiek. Teraz jednym z najczęściej używanych dzisiaj jest platforma Twitch, jeden z programów do przesyłania strumieniowego najczęściej używanych przez ludzi.

W ten sam sposób należy zauważyć, że jeśli masz swoje konto Twitch i chcesz przeprowadzać te transmisje, koniecznie musisz mieć kod dostępu do połączenia, wszystko po to, aby przeprowadzić lepszą i w pełni bezpieczną transmisję.

W ten sposób dzięki temu artykułowi poznamy sposoby na zdobycie klucza do streamowania na Twitchu.

Jak zdobyć klucz do przesyłania strumieniowego na Twitchu?

Musimy pamiętać, że klucz transmisji dla kanału, który został utworzony na Twitchu, jest unikalnym i osobistym kluczem. Które należy skopiować do oprogramowania, które zostanie przesłane, tylko raz. Aby uzyskać klucz od Transmisja na kanale Twitch, będziesz musiał wykonać kroki, które zostaną wymienione poniżej:

Zaloguj sie

W pierwszej kolejności musisz zalogować się na konto Twitch, to przez przeglądarkę, aby przez stronę Twitcha. Po zainicjowaniu przez e-mail lub nazwę użytkownika zostaniesz poproszony o kontynuowanie.

Przejdź do profilu

Aby móc wejść do swojego profilu, wystarczy kliknąć swoje zdjęcie profilowe i wybrać odpowiedni awatar. W ten prosty sposób możesz przejść bezpośrednio do swojego profilu.

Opcja kanału i filmów

Po wykonaniu poprzednich kroków powinieneś uzyskać dostęp do opcji kanału i filmów. W tym celu należy wejść do menu „ustawienia”. Ponadto w opcjach pojawiających się na ekranie należy wybrać opcja „Kanał i filmy”.

Klucz transmisji

Po wejściu do menu Kanał i wideo, pojawi się kontrolka, przez którą możesz zobaczyć klucz transmisji. Kiedy go znajdziesz, będzie wyglądał na zakryte, jest to zrobione ze względów bezpieczeństwa. Aby to zobaczyć, musisz kliknij na dole ekranu gdzie jest napisane patrz.

Skopiuj klucz

Po wyświetleniu klucza transmisji następną opcją do wykonania jest jego skopiowanie. Zrobisz to klikając na przycisk kopiowania, znajdziesz go w końcowej części klucza. Będziesz musiał wkleić ten klucz do programu, w którym będziesz przesyłać strumieniowo i edytować audycje, które będziesz wykonywać na żywo. Jeśli z innej przyczyny chcesz zmienić kod dostępu do transmisji, po prostu musisz kliknąć „Resetuj”.

Pokój do przesyłania strumieniowego twitch

Jak dodać swój klucz Twitch w oprogramowaniu, aby otworzyć transmisję?

Jeśli chcesz dodać Klawisz Twitch w oprogramowaniu otwartej transmisji, musisz następnie wykonać następujące czynności:

Otwórz oprogramowanie do transmisji

Zasadniczo musisz otworzyć oprogramowanie, jednak należy zauważyć, że aby to zrobić, musisz wziąć pod uwagę rodzaj programu, który wybrałeś do wykonywania transmisji. Jednym z najczęściej używanych, który zostanie wzięty za przykład, jest program OBS Studio.

Wklej kod transmisji

Gdy masz już dostępny kod transmisji, musisz otworzyć ich program, w tym przypadku OBS Studio, i otworzyć konfigurację lub ustawienie. Gdy to zrobisz, otworzy się kolejna karta z opcją „Wydanie”. Zostaniesz kliknięty tam i na „Połącz konto”, Tam musisz dodać nazwę użytkownika i hasło Twitcha, na koniec wystarczy wkleić klucz, który został uzyskany do transmisji.

streaming kobiety

Dlaczego ważne jest, aby uzyskać klucz do przesyłania strumieniowego na Twitchu?

Klucz Twitch Streaming jest bardzo ważny, wynika to z dwóch głównych powodów, które zostaną wymienione poniżej:

Autentyczność konta

Zasadniczo pierwszą cechą, która sprawia, że ​​klucz przesyłania strumieniowego Twitch jest wartościowy, jest autentyczność konta. Dzięki niemu możemy potwierdzić, że konto jest autentyczne, a nie fałszywe. Tak jest, pomaga bezpośrednio aby transmisja była bezpieczna i realna.

Bezpieczeństwo transmisji

Z drugiej strony, kolejną ważną cechą klucza transmisji jest oferowane przez niego bezpieczeństwo. Sprawia, że ​​połączenie działa naprawdę szybciej i bezpieczniej, będąc w stanie połączyć się bezpośrednio z wybranym przez nas strumieniowaniem, a także sprawić, by transmisja dotarła do określonych osób lub dowolnego typu osoby.

dołącz do naszego kanału telegram