Skip to content

Jak nagrać strumień Twitch z mojego komputera z systemem Windows lub Mac? – Szybko i łatwo

19 de styczeń de 2022

Społeczność Twitcha stale rośnie i są już w niej zarejestrowane miliony użytkowników taka fajna platforma, która pozwala oglądać transmisje na żywo w odniesieniu do najpopularniejszych obecnie gier wideo, takich jak wszystkie rodzaje World of Warcraft lub inne mniej znane, ale nadal dość rozrywkowe. Dlatego każdego dnia ludzie szukają najlepszych metod nagrywania strumieniowania w prosty i przyjemny sposób, niezależnie od tego, czy mają system operacyjny Windows, czy Mac.

Biorąc pod uwagę wszystkie te rozważania, dzisiaj chcemy Cię nauczyć, jak skutecznie realizować ten cel. Więc jeśli chcesz nagrywać swoje transmisje Twitch w zaciszu swojego komputera, możesz to zrobić, jeśli zastosujesz się do naszych przydatnych wskazówek co do joty. Najlepsze w tym wszystkim jest to, że możesz umieszczać lub wykorzystywać w swoich filmach muzykę wolną od praw autorskich, dzięki czemu możesz zarabiać, jeśli zdecydujesz się udostępnić je na platformach o dużym popycie, takich jak YouTube.

Jak nagrać strumień wideo na Twitchu za pomocą oprogramowania Filmora Screen?

Jednym z najlepszych sposobów nagrywania strumieniowego wideo na Twitchu jest użycie oprogramowania Filmora Screen. W ten sposób masz możliwość nagrywania tych starych odcinków, które mogą przynieść ci spory dochód na platformach, które mają dobre metody reklamowe. Zatem, możesz nagrać ekran w sposób, który wskażemy Następny. Cały proces będzie łatwiejszy, jeśli użyjesz narzędzia do nagrywania, które proponujemy w tym artykule.

Ustaw jakość wideo

Przystępując do nagrywania transmisji wideo za pomocą Filmora, ważne jest, aby spojrzeć na zakładka Nowe nagranie oraz w ustawieniach konfiguracyjnych. Od tego momentu będziesz mógł dostosować ten aspekt dotyczący obszaru nagrywania, w którym będziesz mieć dostępne alternatywy, takie jak określenie rozmiaru przechwytywania, wybór szybkości klatek, rozdzielczość lub ustawienie żądanej jakości dźwięku dla swojego wideo .

Edytuj wideo na końcu

Po zakończeniu nagrywania wideo musisz go edytować, aby pasował do żądanych parametrów, za pomocą edytora wbudowanego w tego typu oprogramowanie. Dlatego możesz dodawać adnotacje, wycinać części, z których nie jesteś zadowolony, dzielić ekran według własnych upodobań i dodawać wszystkie efekty, które oferuje platforma.

Jakiego innego oprogramowania można użyć do nagrywania Twitch Stream z komputera?

na wypadek, gdybyś chciał apel o inne metody nagrywania dla strumieni Twitch, możesz to zrobić za pomocą alternatyw, o których będziemy rozmawiać w tej sekcji. Ponieważ istnieje wiele opcji, które pozwolą Ci nagrać ekran w praktyczny sposób i w większości przypadków za darmo. Oczywiście, jeśli natkniesz się na denerwującego użytkownika, który chce pogorszyć jakość Twojej pracy w tej aplikacji, możesz go bez problemu zablokować.

nagraj strumień wideo na twitchu

Korzystanie z OBS w systemie Windows lub Mac

Narzędzie OBS jest bezpłatne i Dostępna jest wersja dla systemu Windows i Mac, więc wybierz najbardziej odpowiedni w zależności od posiadanego systemu operacyjnego. Następnie wystarczy przejść do instalacji, przechodząc do ustawień transmisji, aby w prosty sposób połączyć te usługi z usługami Twitcha. Możesz także skonfigurować źródła i kamerę, aby pasowały do ​​rodzaju filmów, które zamierzasz nagrywać.

Od 'Camtasia’

Teraz ten program do nagrywania jest płatny, ale jest doskonały nie tylko do nagrywania, ale do edytuj każdy film z profesjonalną jakością. Możesz jednak odwołać się do bezpłatnej wersji, która ma 30 dni na podjęcie decyzji, czy warto zainwestować pieniądze w miesięczną subskrypcję. Jedno jest pewne, a mianowicie, że możesz nagrywać różne rodzaje wideo z wieloma opcjami edycji, które zaskoczą Cię niesamowitymi funkcjami.

Korzystanie z VLC

Odtwarzacz multimedialny VLC to również doskonała opcja, która pozwoli w prosty i przyjemny sposób nagrać strumień. Największą zaletą tego programu jest to, że ma specjalne alternatywy do nagrywania filmów szybko A co najważniejsze, jest to darmowy zasób. Z tego powodu wielu użytkowników decyduje się z niego korzystać, będąc jednym z najczęściej używanych rejestratorów ekranu na całym świecie.

dołącz do naszego kanału telegram