Skip to content

Jak zablokować osobę na Twitchu? – Usuń irytujących użytkowników

18 de styczeń de 2022

Obecnie platformy streamingowe stają się bardzo istotne w świecie technologii i wirtualności. I jest tak, że za pomocą prostego klawisza na Twitchu można już wykonywać wszelkiego rodzaju transmisje, które… zapewni sukces w odniesieniu do rodzaju treści, które zdecydujesz się stworzyć na tego typu platformach. Czasami jednak zdarzają się irytujące sytuacje ze strony użytkowników, którzy zwykle różnią się od siebie i dlatego tworzą konflikty.

Aby temu zapobiec, twórcy Twitcha podjęli decyzję o wprowadzeniu banów jako strategii, aby zapobiegać występowaniu tego typu niedogodności zakłócają spokój użytkowników, którzy regularnie korzystają z tej aplikacji, podobnie jak w przypadku Facebooka, gdzie można blokować i zapobiegać złym komentarzom do publikacji. Jeśli interesuje Cię temat, zostań z nami i odkryj najlepsze metody blokowania kogoś irytującego na Twitchu.

Jak zablokować lub zablokować osobę na czacie Twitcha za pomocą poleceń?

Tak jak łączenie i odłączanie kont Twitch i Amazon jest całkowicie ważne, jest to również możliwe unikaj nękania werbalnego i problemów wynikających z różnych opinii na tej platformie w najprostszy sposób, jaki możesz sobie wyobrazić. I to za pomocą bardzo prostych poleceń na klawiaturze, możesz wykonać to zadanie w ciągu kilku sekund.

Więc jeśli chcesz się do tego zastosować, pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to wprowadzić dane logowania do Twitcha. Następnie musisz uzyskać dostęp do czatu transmisji, a stamtąd, naciśnij polecenie /blok+nazwa użytkownika, aby zablokować i /unblock + nazwa danego użytkownika do odblokowania. Dlatego możesz odwołać się w obu przypadkach, kiedy tylko tego potrzebujesz. Jest to najbardziej efektywny i przyjazny dla użytkownika proces rozwiązywania tego typu problemów.

Co muszę zrobić, aby zablokować kogoś na Twitchu w sieci lub aplikacji mobilnej?

Jeśli chcesz zablokować jakiegoś irytującego użytkownika Twitcha z sieci, musisz najpierw się zalogować, a następnie wyszukać wybrany kanał. Teraz musisz zlokalizuj osobę, którą chcesz zablokować, klikając odpowiednią nazwę użytkownika, lokalizując alternatywę, która pojawia się na ekranie oznaczonym trzema punktami. Po otwarciu wyskakującego okienka nadszedł czas, aby wybrać opcję Zablokuj.

Należy zauważyć, że platforma przystąpi do informowania o specyfikacji dotyczącej momentu zablokowania użytkownika. Dlatego ważne jest, aby potwierdzić swój wybór, aby zmiany zostały zapisane i ta osoba nie może Ci już przeszkadzać.

jak blokować ludzi na Twitchu za pomocą poleceń klawiaturowych

Teraz, jeśli chcesz zablokować lub odblokować przez aplikację mobilną, powiemy Ci, że proces jest praktycznie taki sam. Aby kogoś odblokować, wystarczy uruchomić aplikację na telefonie komórkowym, przechodząc do panelu ustawień konta. Później musisz zlokalizować opcje Bezpieczeństwo i prywatność, aż znajdziesz sekcję zablokowanych użytkowników. Pozostaje tylko nacisnąć ikonę kosza, aby osoba została odblokowana.

Skąd wiedzieć, co dzieje się z osobą, gdy blokuję ją na moim koncie Twitch?

Z pewnością platforma Twitch bardzo poważnie traktuje środki bezpieczeństwa jeśli chodzi o umożliwienie użytkownikom wzajemnego blokowania. Powód, dla którego przy podejmowaniu tej ważnej decyzji należy wziąć pod uwagę szereg istotnych kwestii, aw tej sekcji wskazujemy wszystko, co powinieneś o tym wiedzieć.

bez pozwolenia na obserwowanie ciebie

Gdy użytkownik Twitcha zostanie zablokowany, nie będzie już mógł cię śledzić, całkowite usunięcie z listy obserwujących. Dlatego bez względu na to, jak bardzo się starają, zablokowana osoba nie będzie miała dostępu do Twoich danych kontaktowych, nawet jeśli zdecyduje się zlokalizować Cię za pomocą wyszukiwarki.

co się dzieje, gdy użytkownicy są blokowani na Twitchu z ekranu komputera?

Nie będzie mógł do ciebie szeptać ani być twoim gospodarzem

Czy wiesz, że bycie gospodarzem na Twitchu ma szereg ważnych zalet? Na przykład utrzymywanie kontaktu nawet wtedy, gdy nie ma stabilnego połączenia z Internetem lub lepsze nawiązywanie kontaktu z użytkownikami platformy poprzez różne dynamiki. Jednak gdy osoba jest zablokowana, natychmiast przestań hostować. Nie zaniedbując ograniczenia w korzystaniu z tych szeptów, które są tak praktyczne, gdy stwierdzają, że chcesz porozmawiać z użytkownikiem bez konieczności opuszczania aplikacji.

Jak długo daną osobę można odblokować na Twitchu i jak to zrobić?

Jeśli przypadkowo zablokowałeś kogoś na Twitchu, to w porządku, ponieważ możesz go odblokować, dopóki decyzja jest aktualna. Dzieje się tak, ponieważ jeśli pozwolisz, aby upłynęło trochę czasu, wiadomości tej osoby przestaną się pojawiać i trudniej będzie Ci je ponownie wyszukać w celu odblokowania. W każdym razie tutaj wskażemy najskuteczniejszą metodę spełnienia tego, jeśli blok jest niedawny.

Ze strony internetowej

Jeśli jesteś zainteresowany odblokowaniem osoby z Twitcha, możesz skorzystać z ustawień na stronie bezpośrednio ze swojego komputera. Dlatego musisz kliknąć zdjęcie profilowe swojego konta, aż uda Ci się zlokalizować się w zakładce Ustawienia. Następnie pozostaje tylko przejść do sekcji Bezpieczeństwo i prywatność, klikając imię osoby, którą zobaczysz w zablokowanym pliku użytkowników. Na koniec upewnij się, że klikniesz przycisk kosza na śmieci, aby przejść do odblokowania i voila.

dołącz do naszego kanału telegram