Skip to content

Jak zarabiać pieniądze online dzięki Twitchowi, zarabiając na moich transmisjach?

21 de kwiecień de 2022

Bez wątpienia portale społecznościowe stały się doskonałą platformą dla zarabiać w Internecie, Cóż, ludzie używają ich nie tylko do komunikowania się, ale także do uzyskiwania szerokiej gamy treści w celu odtwarzania, a nawet uczenia się.

W tym poście dowiesz się, jak zarabiać pieniądze w sieci społecznościowej Twitch, jednej z najczęściej używanych obecnie platform streamingowych. Jednym z ciekawych danych, o których możemy wspomnieć, jest to, że obecnie przekracza 1,7 miliona streamerów, który umożliwił oglądanie gier wideo online od graczy z całego świata. Możesz jednak udostępniać różnorodne treści, o ile nie naruszasz ich zasad użytkowania.

Instrukcja ułatwiająca rozpoczęcie streamowania na Twitchu

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby stać się streamer na Twitchu Aby móc generować pieniądze, należy zarejestrować się w sieci społecznościowej, wypełniając prosty formularz z prośbą o podanie danych osobowych i potwierdzenie adresu e-mail lub numeru telefonu.

Dodatkowo musisz mieć serwer do streamingu, taki jak Twitch Studio, który pozwoli Ci przechowywać transmisje na platformie tak, aby można je było grał w dowolnym momencie. Aby rozpocząć udostępnianie treści, wystarczy stworzyć kod transmisji i nagrać się.

Sposoby zarabiania pieniędzy na Twitchu poprzez zarabianie na streamingu

Aby generować dochody na Twitchu, nie wystarczy posiadanie konta na popularnej platformie streamingowej, ale Twój kanał musi spełniać określone specyfikacje, które czynią Cię częścią program partnerski lub partnerski i zacznij zarabiać na swoich treściach.

przyłączać

Aby być partnerem na Twitchu, musisz mieć co najmniej 50 obserwujących na swoim kanale i transmitować co najmniej 8 godzin w 7 różnych kanałach, docierając średnio do 3 widzów. Każdy te wymagania muszą być spełnione jednocześnie w tym samym miesiącu.

Partner

Bycie partnerem na Twitchu zapewni Ci więcej elementów do dostosowania Twojego kanału, dłuższy czas przechowywania VOD, między innymi. Aby wziąć udział w tym programie, oprócz strumieniowania treści, musisz sprawdzić, czy masz dużą liczbę obserwujących na innych platformach.

Gdy należysz do jednego z tych dwóch programów wymienionych powyżej, Twitch oferuje ci cztery sposoby na zarabianie pieniędzy ze strumieniowaniem: darowizny, subskrypcje, reklama i sponsoring. Poniżej wymieniamy i szczegółowo opisujemy każdy z nich:

. darowizny

Widzowie strumienia mogą przekazać pieniądze streamerowi z Twitcha, wysyłając „bity”, a wirtualna waluta pozyskiwana z Amazon Payments lub PayPal, które można zamienić na prawdziwe pieniądze. Powinieneś wiedzieć, że za każde 100 bitów, które zostaną Ci przekazane, otrzymasz 1 USD.

Podobnie widz może: przekaż pieniądze bezpośrednio na streamera przez Paypal. Chociaż jest to prawdopodobnie jedna z najmniej używanych metod, jedynym sposobem, aby to umożliwić, jest wskazanie podczas transmisji adresu e-mail powiązanego z tą platformą płatniczą.

kroki do transmisji na żywo na Twitchu

Subskrypcje

Platforma posiada różne kategorie abonamentów, każda z nich ma inny koszt, który jest związany z ilością korzyści, jakie abonent będzie miał w danym kanale. streamer otrzymasz 50% ceny abonamentu którą pozyskał każdy z subskrybentów kanału.

· Reklama

Transmisjom na Twitchu zawsze towarzyszy różne rodzaje reklam które będą widoczne dla widza. Ta reklama generuje pieniądze dla platformy, będąc reklamodawcą, ale jeśli jesteś członkiem lub partnerem stowarzyszonym, procent tego dochodu zostanie wypłacony na Twój kanał.

sponsoring

Oprócz, sponsorowanie bezpośrednio generuje przychody dla streamera którzy mogą zawrzeć umowę poza platformą z komercyjną marką lub firmą, która chce uczestniczyć w transmisji na swoim kanale Twitch, aby zapewnić większą widoczność produktu.

Jak i kiedy Twitch płaci?

Twitch dokonuje płatności na rzecz streamerów, którzy osiągnęli minimum 100 USD na koniec miesiąca, jeśli do tego dnia nie osiągniesz tej kwoty, wygenerowane przez Ciebie pieniądze zostaną zgromadzone na kolejny miesiąc. Płatności są dokonywane po pierwszych 15 dniach miesiąca za pomocą czeków, przelewów bankowych, ACH, PayPal lub zatrzymania płatności.

dołącz do naszego kanału telegram