Skip to content

Jak się dowiedzieć, ile lajków mogę dać w aplikacji Tinder?

27 de listopad de 2021

Tinder to najczęściej używana aplikacja randkowa dla różni użytkownicy czekają na randkę z osobą które im się podobają w aplikacji. Poza tym ta aplikacja została scharakteryzowana jako aplikacja do nawiązywania komunikacji, podobnie jak inne aplikacje, takie jak Facebook i WhatsApp. Ponadto w ramach tej aplikacji nałożono pewne ograniczenia dotyczące liczby polubień, które mogą dać użytkownicy.

Twórcy tej platformy w ostatnich latach przybyli zmiana zasad bezpieczeństwa a w tych zmianach zamanifestowała się granica lajków, jakie może dać człowiek. Jednak nowy tryb limitów na Tinderze został określony zgodnie z wiekiem użytkowników. Oznacza to, że jeśli jesteś młodym użytkownikiem, będziesz miał możliwość podarowania określonej liczby polubień, a ci, którzy są starsi, będą mieli inny limit, teraz po tym limicie będą musieli zapłacić, aby nadal dawać polubienia.

Dlaczego Tinder ograniczył nadmiar lajków do profili?

Ograniczenie polubień na Tinderze nastąpiło po tym, jak firma zaczęła obserwować jak wyglądały interakcje użytkowników ze sobą, mogli dojść do punktu, w którym zaobserwowali:

 • Wielu użytkownikom podobało się to dla zabawy.
 • Część użytkowników nie dostała się do klasyfikacji Tindera według otrzymanych polubień.
 • Istnieje duża populacja pełnoletnich użytkowników, którzy potrzebowali ograniczeń związanych ze swoimi upodobaniami.

To tylko niektóre z powodów, dla których Tinder zdecydował się wprowadzić limit polubień na platformie i że ludzie, którzy chcą dać więcej polubień będą musieli zapłacić paczkę lajków. Teraz o ile wielu użytkowników dawał lajki dla zabawy, to zdarzało się to bardzo często i dla firmy nie sprzyjało to temu, ponieważ cel aplikacji nie był spełniony, czyli przyciągnięcie dwóch osób.

Z drugiej strony, w Tinderze istniała moda, którą ci użytkownicy, którzy: miał dużą liczbę polubień na swoim profilu, Weszli w wyższą klasyfikację i łatwiej byłoby im pojawić się jako pierwsze na ekranach innych użytkowników, będąc jednym z lubianych. Ostatecznie decyzja o ograniczeniu polubień była również spowodowana tym, że zaobserwowano, że na platformie jest duża populacja osób powyżej 40 roku życia, a zatem byłoby to ryzyko dla młodszych użytkowników w tym wieku.

Jaki jest maksymalny limit, jaki mogę polubić kilka profili na Tinderze za darmo?

Maksymalny limit przyznawania „polubień” będzie zależał od tego, ile masz lat i ile lat zarejestrowałeś się na platformie. Więc w środku Nowa polityka serwisowa Tindera Ustalono, że użytkownicy, którzy rozumieją, że nie ukończyli 28 roku życia, będą mieli możliwość wysłania 100 „polubień” w ciągu jednego dnia, a po przekroczeniu tego limitu będą musieli zapłacić za wersję premium, aby dalej polubić.

lubi ograniczenia ze względu na wiek

Z drugiej strony prawda jest taka, że ​​zaobserwowano, że młoda populacja mieć więcej okazji do interakcji niż populacja powyżej 28 roku życia. Oznacza to, że populacja w tym wieku ma tylko możliwość dać 40 „lajków” w ciągu jednego dnia, a później będzie musiała kupić pakiet oferowany przez aplikację lub będzie musiała tylko poczekać, aż platforma je udostępni możliwość „polubienia”.

Jak długo muszę czekać, aby móc ponownie polubić profil na Tinderze?

Teraz będziesz musiał wiedzieć, że jeśli przekroczysz limit polubień w Tinderze, będziesz musiał chwilę poczekać szacowane 12 godzin Z drugiej strony, aby nadal dawać lajki, jeśli nie chcesz czekać tak długo, będziesz mógł zapłacić za pakiet premium polubień.

Poziomy subskrypcji i ich stawki na Tinderze, które możesz wynająć, aby dawać nieograniczoną liczbę polubień

W ramach platformy Tinder są różne stawki abonamentowe które pozwolą Ci cieszyć się różnymi usługami w każdym z nich. Ponadto będą one miały zupełnie inny koszt niż każda z opcji oferowanych przez Tinder.

Złoto Tindera

To jest poziom dość wysoka subskrypcja na Tinder Cóż, będziesz mieć o wiele więcej opcji, jeśli anulujesz pakiet, który ma następujące stawki: 1 miesiąc 14,99 USD, 6 miesięcy 7,49 USD z 50% zniżką i 12 miesięcy 4,99 USD.

Tinder Plus

Ten pakiet Tinder plus będziesz miał tylko pięć opcji Jest wydawany, abyś mógł cieszyć się platformą i ma trzy stawki: 1 miesiąc za 9,99 USD, 6 miesięcy w USD z 50% zniżką i 12 miesięcy za 3,33 USD.

krzesiwo plus

Tinder Premium

Ta opcja to najwyższa na platformie Tinder, Ponieważ będziesz cieszyć się wszystkimi opcjami tej aplikacji i nie będziesz mieć żadnych ograniczeń, jeśli zapłacisz tylko następujące stawki: 1 miesiąc 19,99 USD, 6 miesięcy 9,99 USD i 12 miesięcy 6,66 USD.

Podstawowy Tinder

Na podstawowym Tinderze będziesz miał tylko jedną opcję który jest w stanie spotykać się i kontaktować z ludźmi, ale z ograniczeniami i którego możesz uniknąć, kupując którykolwiek z pakietów.

Jakie są zalety posiadania pakietu lub subskrypcji na Tinder?

Korzyści z otrzymania pakietu na Tinder są różne, ponieważ będziesz mieć o wiele więcej opcji interakcji na platformie bez ograniczeń. Wśród zalet znajdziesz następujące, ale będzie to zgodne z zakupionym pakietem:

 • Mecz. Czat. Znany.
 • Nieograniczone polubienia
 • Nieograniczone przewijania
 • Paszport ™ daje dostęp do dowolnej lokalizacji
 • Ukryj reklamę
 • 5 superlajków tygodniowo
 • 1 darmowy Boost na miesiąc
 • Dowiedz się, kto cię lubi
 • Nowe Top Wybory każdego dnia
 • Wyślij wiadomość przed dopasowaniem
 • Polubienia z preferencjami
 • Dostęp do polubień, które wysłałeś w ciągu ostatnich 7 dni

dołącz do naszego kanału telegram