Skip to content

Jak szybko i łatwo odzyskać konto Twitch

10 de sierpień de 2021

Twitch to platforma cyfrowa należąca do Amazona, w zasadzie jak dotąd największa na świecie z ponad 7 milionami aktywnych kanałów, możemy znaleźć w nim osoby wykonujące transmisje strumieniowe z wszelkiego rodzaju treściami, zwłaszcza grami wideo, muzyką, sportem i każdego dnia stale poszerza różnorodność swoich treści, ponieważ coraz więcej osób wchodzi na tę platformę z zamiarem dzielenia się swoimi hobby i zainteresowania. Jeśli założyłeś konto na Twitchu i nie pamiętasz danych do wprowadzenia, w tym poście pokażemy Ci, jak to zrobić.

Czy można odzyskać wyłączone konto?

Jeśli całkowicie, po prostu musisz mieć pod ręką e-mail którego użyłeś do utworzenia konta i postępuj zgodnie z instrukcjami, które otrzymasz poniżej:

 • Przejdź do strony pomocy Twitcha.
 • Wypełnij pola „Nazwa„T”Twoja nazwa użytkownika na Twitchu
 • Napisz e-mail powiązane z Twoim kontem Twitch
 • W sekcji „Kategoria” wybierz „Problemy z kontem lub logowaniem
 • W opcji „Podkategoria” wybierz „Reaktywuj konto
 • W „Temat” musisz napisać „Chcę ponownie aktywować moje konto Twitch ”
 • Napisz krótki opis w polu tekstowym „Opis” gdzie wyjaśniasz w prosty sposób jak straciłeś dostęp do swojego konta.
 • Wreszcie wybierz platformę którego zwykle używałeś do logowania.
 • Rozwiąż captcha i naciśnij przycisk „Wysłać

W mgnieniu oka powinieneś otrzymać e-mail od zespołu pomocy technicznej Twitcha z instrukcjami dotyczącymi ponownej aktywacji konta.

Co mam zrobić, jeśli zapomnę hasła do konta?

Jeśli zapomniałeś hasła do Twitcha, możesz go pobrać za pośrednictwem powiązanego adresu e-mail, musisz wykonać kroki, które pozostawiamy poniżej:

 • Przejdź do strony głównej Twitch.tv
 • Przejdź do sekcji logowania i znajdź link, który mówi: „Masz problemy z logowaniem?„.
 • Wpisz swoją nazwę użytkownika i swój Adres e-mail od Twitcha.
 • Rozwiąż Captcha korespondent.
 • Naciśnij przycisk „Wyślij instrukcje„.

Gdy to zrobisz, powinieneś otrzymać wiadomość e-mail na swoją skrzynkę odbiorczą o nazwie „Twoje hasło do Twitcha„Jeśli nie możesz go znaleźć, możesz zajrzeć do folderu Spam lub wiadomości-śmieci. Czasami tego typu wiadomości są zwykle filtrowane przez usługi pocztowe i wysyłane do tych kategorii.

Kiedy otworzysz pocztę zobaczysz link, który posłuży do zresetowania hasła Twitcha, kliknij go, a zostaniesz przekierowany na nową stronę, na której będziesz musiał wpisać nowe hasło do Twitcha, a poniżej tego pola tekstowego będziesz musiał ponownie wpisać nowe hasło, aby potwierdzić, że wpisałeś je poprawnie. Upewnij się, że piszesz bezpieczne hasło, które możesz łatwo zapamiętać, zaleca się również utworzenie kopii zapasowej w bezpiecznym miejscu.

Naciśnij przycisk „Akceptuj”, a po kilku minutach zobaczysz komunikat informujący, że Twoje hasło zostało zmienione poprawnie, tam będziesz mógł normalnie wejść na swoje konto, tym razem z nowym hasłem, które właśnie skonfigurowałeś.

zmień e-mail na Twitchu

Jak zmienić adres e-mail konta na Twitchu?

Jeśli z jakiegoś powodu e-mail, który połączyłeś z kontem Twitch, przestał działać, zaleca się, aby to zmienić, ponieważ za jej pośrednictwem usługa Twitch będzie w stałym kontakcie z Tobą, aby informować Cię o nowych wydaniach treści oferowanych przez obserwowane przez Ciebie kanały, i to dzięki niej będziesz mógł przeprowadzić proces odzyskiwania konta i skontaktować się Wsparcie Twitcha. Proces wprowadzania tej zmiany wygląda następująco:

Musisz zalogować się na swoje konto Twitch tak, jak zwykle, gdy znajdziesz się w swoim profilu, wejdź na stronę ustawień. Możesz także kliknąć swoje zdjęcie profilowe i wybierz opcję „Ustawienia” w prawym górnym menu.

Będziesz musiał szukać, aż znajdziesz opcję „Bezpieczeństwo i prywatność„i wejdź tam, w tej sekcji znajdziesz opcję o nazwie”Adres e-mail”, wprowadź tę opcję, a zobaczysz opcję aktualizacji adresu e-mail, napisania nowego e-maila i potwierdzenia go. Możesz zostać poproszony o ponowne wprowadzenie hasła, aby sprawdzić, czy naprawdę jesteś właścicielem konta, który składa wniosek.

Kiedy zmiana wejdzie w życie, co nastąpi natychmiast, otrzymasz powiadomienie w nowym e-mailu w celu potwierdzenia, że ​​aktualizacja Twoich danych została pomyślnie przeprowadzona.

zmień nazwę użytkownika na Twitchu

Czy można zmienić nazwę użytkownika?

Możesz zmienić swoją nazwę użytkownika co 60 dni, jeśli chcesz, system nie pozwoli Ci tego zrobić przed tym okresem. Nie należy mylić nazwy użytkownika z nazwą publiczną. Ten ostatni to ten, który będzie wyświetlany na Twojej stronie profilowej, w prywatnych wiadomościach i na kanale.

Jeśli chcesz zmienić swoją nazwę użytkownika, musisz uzyskać dostęp do ustawień swojego konta Twitch i poszukaj opcji „Ustawienia profilu”, wejdź w sekcję „Nazwa użytkownika” i tam możesz wpisać nową nazwę użytkownika, której chcesz użyć, naciśnij przycisk „OK”, aby potwierdzić zmianę i w krótkim czasie zobaczysz odzwierciedlenie zmiany W twoim koncie.

Jeśli wejdziesz do sekcji Kontakt z pomocą techniczną, Będziesz mógł zobaczyć kompletny formularz, który pomoże Ci złożyć różne prośby lub zgłoś problemy związane z kontem Twitch.

Możesz wybrać, czy chcesz zgłaszać problemy z logowaniem, zakupami, aplikacjami Twitcha, nawet sekcja „Ogólne”, która pozwoli Ci wyrazić swoją konkretną sprawę na wypadek, gdyby żadna z opcji wyboru nie odpowiadała Twoim potrzebom.

skontaktuj się z nami przez twitter

Innym sposobem skontaktowania się z pomocą techniczną Twitcha jest: za pośrednictwem swojego konta na Twitterze @TwitchSupportMusisz tylko śledzić ich konto, w tym celu musisz utworzyć konto osobiste na Twitterze lub jeśli już je masz, zaloguj się i obserwuj ich konto, za pośrednictwem którego możesz się z nimi skontaktować i wyrazić swoją prośbę, odpowiedzą ci za pośrednictwem wiadomości wewnętrznych i znajdzie sposób, aby pomóc Ci rozwiązać problem, który masz.