Skip to content

Jak aktywować i umieszczać lub dodawać linki lub linki w Instagram Stories lub Instagram Stories?

2 de marzec de 2022

Instagram to najpopularniejszy serwis społecznościowy ostatnich lat, dzięki rozbudowanym funkcjom oraz możliwości równoczesnego zarządzania rachunkami osobistymi lub firmowymi. Jednak od 2016 roku, kiedy aktywowano słynne „Instagram Stories”, zaczęły one rewolucjonizować sposób, w jaki konsumujemy sieci społecznościowe.

Z każdą aktualizacją coraz więcej użytkowników opuszczało Snapchata lub Facebooka, koncentrując się cały czas na Instagramie; ze względu na dobrą usługę przesyłania wiadomości, możliwość mierzenia, kto ogląda Twoje historie, a także istnienie tak dużej ilości treści.

Obecnie Instagram Stories reprezentują Twój najwybitniejszy produkt i powieść za wielokrotność oferowanych akcji. Dodatkowo, dodaj linki lub hiperłącza w nich ułatwiająca nawigację, jest to jedna z najbardziej przydatnych technik dla influencerów i kampanii marketingowych… Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak to zrobić lub jakie wymagania musisz spełnić, aby aktywować opcję; czytaj dalej, że nie będziemy mieć żadnych tajemnic.

Czym są linki w Instagram Stories i jak mogę je dodać?

Historie na Instagramie są co do zasady oddzielną sekcją publikacji oferowaną przez platformę; który znajduje się na całej górnej linii podczas otwierania aplikacji. Wyświetlane są przez okres 24 godzin, pozwalając na ich przekazywanie, a nawet komentowanie i interakcję z nimi.

Aby wykonać tę drugą czynność, Instagram stopniowo dodawał usługi uzupełniające, które są dodawane w postaci „naklejek”, które mogą przynosić elementy takie jak gify z innego źródła; muzyka; Lokacja; objawienie pogody; bardzo przydatne kwestionariusze lub ankiety; wzmianki na innych kontach; sekcja pytań; a nawet przypomnienie o wydarzeniu.

Wszystkie te opcje to linki przekierowujące do innego konta, innego miejsca docelowego lub przynoszące informacje z niektórych platform; jak to bywa z lokalizacją lub możliwością pokazania aktualnej temperatury w miejscu, w którym się znajdujesz. Są bardzo przydatne i dla nich może uzyskać dostęp do wszystkich typów użytkowników mieć aktywne konto na Instagramie; po prostu odnajdując ikonę buźki w prawym górnym rogu ekranu, dokładnie tam, gdzie możesz umieścić wiele zdjęć w jednym poście z 15-sekundowymi filmami.

Jak aktywować opcję hiperłączy?

Jeśli chcesz dodać linki przekierowujące do stron internetowych; filmy na YouTube; blog; ankiety m.in.; to musimy powiedzieć, że nie jest to zasób, który mogą wybrać wszyscy użytkownicy, ale ci, którzy mają pewna liczba obserwujących. Jeśli je spotkają, platforma zaczyna uważać je za osobowości medialne, które muszą dzielić się innymi rodzajami informacji; więc przechodzi do pokazywania opcji poprzez bardzo powszechną ikonę łańcucha do wykresu adresów URL.

Numer, który ustawili to co najmniej 10 tys. obserwujących, aby linki lub hiperłącza zaczęły być dla Ciebie możliwością. Ponadto utworzone konto nie może być osobiste, ale musi być skonfigurowane jako komercyjne: ten typ profilu pokazuje statystyki i pozwala firmom monitorować interakcje ich treści.

prawidłowy sposób dodawania hiperłączy w historiach na Instagramie

Dlaczego to działa w ten sposób? Otóż ​​firma pomaga firmom, przedsiębiorcom i influencerom z narzędziami do ich kariery i działalności komercyjnej. W ten sposób, jeśli spełniasz powyższe wymagania, będziesz mieć aktywną opcję dodawania linków do których można uzyskać dostęp, wykonując „Swipe Up”.

Jak dodać machnięcie w górę na Instagramie?

  1. Najpierw, prześlij lub zrób zdjęcie/wideo że jesteś zainteresowany umieszczeniem w celu zareklamowania swojego linku; spersonalizuj go za pomocą tekstu, muzyki lub dowolnego innego elementu, który pasuje do tego, co chcesz udostępnić.
  2. Następnie, przed opublikowaniem, przejdziesz do strony ikona łańcuchów że wspomnieliśmy i już w środku zobaczysz miejsce na umieszczenie adresu URL witryny; da ci opcję zapisania zmian (która różni się w zależności od systemu operacyjnego).

Na koniec, przed opublikowaniem historii, upewnij się, że ikona umieszczania hiperłączy jest zacieniona; ponieważ będzie to oznaczać, że prawidłowo wykorzystałeś zasób, a Twój link został pomyślnie przetworzony. Gdy wszystko jest gotowe, naciśnij przycisk „Twoja historia” i od razu Będzie widoczny dla wszystkich Twoich obserwatorów. Możesz dodać link, który chcesz!