Skip to content

Jak aktywować i umieszczać linki w relacjach na Instagramie za pomocą Androida lub iPhone’a | Zobacz, jak to zrobić

14 de czerwiec de 2021

Sieci społecznościowe stały się ważną częścią naszego dnia na dzień, Instagram to jedna z najbardziej wszechstronnych sieci społecznościowych, na które możemy liczyć, w której możemy w dynamiczny sposób kontaktować się z rodziną i przyjaciółmi.

Poprzez bezpośrednie wiadomości i aktualizowanie się o profile, w których możemy obserwuj zdjęcia i historie każdego z nich osobiście, najbezpieczniejszym miejscem do pobierania sieci społecznościowych jest Sklep Play.

Od momentu pojawienia się Instagram stał się najważniejszą siecią społecznościową, dając nam tak wiele narzędzi, w których możemy poprawić naszą interakcję z naszymi obserwatorami a ci z nas, którzy śledzą jednocześnie dzięki ciągłym aktualizacjom tej sieci społecznościowej, oczywiście zawsze chcemy mieć więcej opcji interakcji.

. Prawda jest taka, że ​​Instagram uruchomił jedną ze swoich aktualizacji, w której możemy umieszczać linki, w których możemy dodawać i umieszczać muzykę, który stał się jedną z jego najciekawszych funkcji.

Dla nikogo nie jest tajemnicą, że sieci społecznościowe są czasami wykorzystywane jako środek interakcji komercyjnej, Instagram nie ucieka od tego i dlatego pozwól użytkownikom umieszczać linki komercyjne dają nam więcej możliwości poprawy naszej przedsiębiorczości.

Od tej nowości wielu użytkowników pytało nas, jak umieszczać linki i kto widzi nasze historie na Instagramie, dlatego chcemy pokazać Wam krok po kroku, abyście to wzięli pod uwagę. Jeśli chcesz wiedzieć, jak umieszczać linki w Instagram Stories, Zalecamy dalszą lekturę tego artykułu, w którym znajdziesz wszystkie interesujące informacje na jego temat.

Jak umieścić linki na Instagram Stories?

Cóż, przejdźmy do szczegółów o tym, jak umieszczać linki w Instagram Stories i w których podczas tworzenia wideo możemy je powiększyć i pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to jeśli nie wiedziałeś, to było możliwe od jakiegoś czasu umieszczaj linki na Instagram Stories.

W ten sam sposób musisz wziąć pod uwagę, że możesz to zrobić bez konieczności weryfikacji profilu, coś, co wielu komentowało.

Prawda jest taka, że ​​jeśli spojrzysz na Instagram Stories, gdy zamierzasz wgrać nową, zobaczysz, że wśród innych ikon pojawia się jeden rodzaj łańcucha, który zwykle odnosi się do hiperłącza w informatyce. Jeśli na nią klikniesz, możesz dodać link podczas publikowania, coś niezwykle prostego. Oczywiście linki muszą zostać załadowane bezpośrednio tam, bez opuszczania aplikacji.

jak umieszczać historie na instagramie

Jak umieścić link na Instagramie?

Jedną z zalet Instagrama jest to, że Nie jest konieczne posiadanie najnowocześniejszego telefonu komórkowego do interakcji.

Co jest ważne i co co musisz zrobić w takich przypadkach, to zaktualizować aplikację, ponieważ ikona łańcucha jako opcja ładowania linku nie pojawia się w starszych wersjach Instagrama, chociaż wielu użytkowników również nie ma możliwości dostępu do tych treści.

Poza tym powinieneś wiedzieć w tym względzie, że dzięki tej sztuczce będziesz mógł umieścić linki do YouTube lub sklep lub firmę, którą chcesz promować w relacjach na Instagramie, w bardzo szybki i prosty sposób, bez wielu komplikacji w tym zakresie.

Dokładnie, jak powiedzieliśmy wcześniej i biorąc pod uwagę możliwość, że wielu użytkowników komentuje, że nie mogą uzyskać dostępu do tych treści, musimy to powiedzieć ta funkcjonalność będzie stopniowo docierać do wszystkich użytkowników. Z tego powodu niektórzy użytkownicy mogą już widzieć łańcuch, który umożliwia dodawanie hiperłączy, podczas gdy inni nie będą mieli takiej możliwości.

Ciekawe w każdym razie jest to, że krok po kroku, którego właśnie Cię nauczyliśmy, wiesz już, jak tworzyć linki w Instagram Stories, więc jak tylko będziesz mieć dostępną funkcję, możesz zacząć by z tego skorzystać. Jeszcze kilka pytań musisz wziąć pod uwagę w tym zakresie, choć jak zawsze wszelkie wątpliwości wystarczy skonsultować z nami w tym zakresie, a my z chęcią Ci pomożemy.

Czy udało Ci się połączyć Instagram Stories z tym krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram