Skip to content

Ile waży „Pokemon Go” na Androida i iPhone’a? Wymagania i ile miejsca gra zajmuje na twoim telefonie komórkowym

23 de listopad de 2022

Jeśli zwykle czytasz nasze artykuły, to wiesz, że zawsze lubimy odnosić się do wielu z tego, co uważamy za najlepsze dostępne gry wideo, i mając to na uwadze, w zasadzie nie możemy nic na to poradzić, ale rozważać sprawa wielkiego powstania pokemony do pobrania

Ta gra wideo w rzeczywistości rozszerzonej składa się z znajdź i złap postacie pokemonów. Są one ukryte w rzeczywistych lokalizacjach, co oznacza, że ​​musisz fizycznie poruszać się po ulicach miasta, aby poprawnie uruchomić grę.

Znane jest również interakcji społecznych które zakładają działania związane z tą grą wideo Promowanie fizycznych spotkań użytkowników, które mogą być rozwijane w różnych lokalizacjach ich miasta.

W tym sensie musimy podkreślić, że sukces tej gry sprawił, że wielu chce wiedzieć, czy mogą zainstaluj Pokemon Go na swoich terminalach. Będziemy więc oferować informacje na ten temat, które naszym zdaniem mogą być interesujące.

Pierwszą rzeczą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest to, że Pokemon Go to gra, która ma dość ważne wymagania. Mianowicie, wymagania pokemon go są istotnea na wielu terminalach, które nie należą do klasy średniej lub wyższej, możesz nie być w stanie cieszyć się grą.

W każdym razie musisz wziąć pod uwagę tak wiele urządzeń umożliwiają pobranie i instalację Pokemon GO, tak jest między innymi z Androidem, iOS. Aby móc później grać bez problemu.

Ile miejsca potrzebuję, aby zainstalować Pokemon GO?

Cóż, powyższe jest pytaniem, które zadaje sobie teraz wielu użytkowników i musimy o tym powiedzieć Pokemon Go zajmuje mniej miejsca niż większość z nas myśli, do tego stopnia, że ​​po zainstalowaniu prawie nie zauważysz, że jest na twoim urządzeniu.

A jeśli dodamy do tego później zainstaluj Pokemon Go, dzięki Sklepowi Play, Nie trzeba pobierać ani instalować żadnych innych treści, dochodzimy do wniosku, że jest to więcej niż interesująca gra.

Jeśli weźmiemy pod uwagę waga z Pokemon Go APK, czyli plik instalacyjny gry, musimy powiedzieć, że mówimy około 58 MBco jak widać nie jest zbyt dużą przestrzenią, choć później oczywiście będzie potrzebne więcej, aby móc ją uruchomić po zainstalowaniu.

Nawet wiele razy, kiedy pobieramy gra taka jak Pokemon Go bezpośrednio ze sklepu z aplikacjami na Androidamożemy stwierdzić, że waga jest zwykle nieco wyższa, więc trochę więcej to nie za dużo.

Oczywiście informacji, które możemy wziąć pod uwagę w tego typu przypadkach, jest znacznie więcej, na przykład jakie są rozbite wagi wszystkich elementów które są częścią Pokemon Go.

Całkowita waga „Pokemon Go” na Androida i iPhone’a

pokemon go na Androida i iPhone'a

W takich sytuacjach możemy stwierdzić, że instalator waży 58 MB, o których wspominaliśmy wcześniej. Jednak później w ramach dochodzeń zweryfikowaliśmy, że sama aplikacja ma błąd większa waga, około 107 MB.

Do tego też musimy dodać trochę dane przechowywane przez Pokemona, 45 MB, i kończymy bezpośrednio z skrytka, to jest z 8MB.

Po wszystkich obliczeniach, które przeprowadziliśmy wcześniej, dochodzimy do wniosku, że będziemy potrzebować około 160 MB za darmo do instalacji Pokemon Go na naszym urządzeniu mobilnym z Androidem.

Chociaż to prawda, że jest na to kilka małych sztuczek. Na przykład zawsze mamy możliwość posiadania karty microSD, która pozwala nam przekierować do niej część zawartości naszego urządzenia, unikając zajmowania zbyt dużej ilości miejsca, jakie ma samo urządzenie.

Ta mała sztuczka, aby wysłać część naszych treści bezpośrednio z oryginalnej pamięci, z naszego urządzenia do pamięci microSD polecamy to zwłaszcza dla terminali takich jak Galaktyka A ​​lub Galaktyka J, będąc w Galaxy S czy Galaxy Note, nawet to nie będzie potrzebne.

W każdym razie zawsze musisz wiedzieć, że przesyłanie audio, zdjęć, filmów WhatsApp i wielu innych treści na microSD jest całkowicie możliwe, aby zainstalować Pokemon Go na tablecie lub telefonie komórkowym, bez usuwania innych treści że je lubimy

Czy dzięki tym informacjom udało Ci się zainstalować Pokemon Go na Androidzie?

dołącz do naszego kanału telegram