Skip to content

Ile pór roku ma Axie Infinity?

31 de sierpień de 2021

Jeśli słyszałeś o popularnej grze o nazwie Axie Infinity do zarabiania pieniędzy na inwestowaniu i graniu, musisz wiedzieć o niej kilka bardzo ważnych rzeczy, aby grać i być zwycięzcą. Powinieneś to wiedzieć ta gra miała kilka sezonów i że jeśli grałeś dawno temu, mogą pojawić się pewne wiadomości, które Cię zainteresują.

Aż do teraz miał 18 sezonów w którym przedstawiono zmiany, które mają na celu coraz bardziej ulepszać grę i przyciągać uwagę nowych graczy.

Z drugiej strony, jeśli jesteś dzisiaj aktywnym graczem, na pewno będziesz zainteresowany wiedzą wszystkie zmiany, które będzie miał Axie Nieskończoność na ten nowy sezon. Jeśli tak, czytaj dalej ten artykuł, w którym dowiesz się o niektórych z tych zmian i miejscach, w których możesz być na bieżąco z nowościami i aktualizacjami.

W jakim sezonie Axie Infinity jesteśmy obecnie?

W każdym sezonie, który wydobywa Axie nieskończoność pochodzi z całkiem nowych rzeczy które zdołają zainteresować graczy dalszym pozostaniem w grze lub przyciągnięciem nowych graczy do utworzenia konta. Obecnie Axie Infinity rusza w swój 18 sezon i przyniósł ze sobą bardzo ważne wieści.

Te zmiany w sezonie 18 były bardzo imponujące, zwłaszcza na poziomie ekonomicznym, ponieważ SLP zostały zmniejszone o połowę, czyli o 50%. Z kolei ma to na celu: nowicjusze mają większe szanse na wygranąponieważ Arena PVP będzie bardziej elastyczna dla tych początkujących graczy.

Twórcy gry zdecydowali się na te duże zmiany, ponieważ mają bardzo konkretny cel, na którym opierają się gra jest udana na dłuższą metę. Wszystko to oznacza, że ​​głównym celem zmian, jakie wprowadza Axie Infinity, jest to, że gra cieszy się znacznie większym popytem niż już ma.

Widać wyraźnie, że pomimo sukcesu Axie Infinity w świecie kryptowalut, zamierza dalej rozwijać się wraz z wdrażaniem swoich nowe i drastyczne strategie.

Jakie są wszystkie karty, które pojawiły się w Axie Infinity?

W Axie Infinity możesz znaleźć setki kart do wykorzystania, ale te karty są podzielone według klas. Najpierw mamy klasę wodną i że łącząc swoje karty mogą generować ogromne obrażenia przeciwko pewnym klasom i charakteryzują się szybkością.

Także masz klasę bestii, które jeśli dobrze grasz ich kartami, mogą spowodować duże obrażenia przeciwnikowi i charakteryzują się dobrymi kombinacjami.

Z w odniesieniu do klasy roślin, są to pewnego rodzaju wsparcie podczas tworzenia zespołu. W ich listach będziesz mógł zauważyć wszystkie ważne umiejętności, które posiadają.

W klasie błędówJeśli połączysz swoje karty w najlepszy sposób, możesz uzyskać z nich jak najwięcej, ponieważ ta klasa może anulować ruchy i wiele więcej.

Jeśli przeanalizujesz wszystko zalety klasy ptaków zdasz sobie sprawę, że to świetna opcja. Dzieje się tak, ponieważ dzięki ich kartom możesz stworzyć dobrą talię. Klasa skupia się na ataku nokautującym, przez co jest podatna na większość innych klas.

Wreszcie, klasa gadów Chociaż nie jest tak silny przeciwko klasie bestii, jeśli dobrze grasz jej kartami, możesz zdobyć dobrą tarczę i zadać przeciwnikom znaczne obrażenia.

Jak mogę sprawdzić, które zmiany były ważne dla gry?

Karty Nieskończoności Axie

W każdym sezonie Axie Infinity przynosi zmiany wszelkiego rodzaju które okazują się mieć duże znaczenie dla gry. Gracze muszą być świadomi ich wszystkich, ponieważ będą mogli działać w sposób, który im najbardziej odpowiada i realizować swoje strategie, aby ich inwestycja nadal generowała pożądany dochód.

Nie jest tajemnicą dla nikogo, kto jaPrawdziwi gracze zawsze będą chcieli być informowani o zmianach w gospodarce Axie Infinity, w tym zakup AXS.

Aby dowiedzieć się o zmianach Axie Infinity Wskazane jest, aby być świadomym aktukwalifikacje każdego sezonu na platformie. Możesz także obserwować ich sieci społecznościowe, aby być na bieżąco z nowościami w grze i komentarzami założycieli na ten temat.