Skip to content

Ile polecanych historii można przesłać jako ograniczenie do Instagrama? – Odkryć

30 de styczeń de 2021

W ostatnich latach Instagram został scharakteryzowany jako jedna z najbardziej kompletnych sieci społecznościowych. I jest to zrozumiałe, ponieważ nie tylko pozwala nam kontaktować się z kim chcemy, ale oferuje wiele innych funkcji o nieskończonej liczbie zastosowań. Jeśli chcesz być bardziej popularny w słynnej sieci społecznościowej, doskonałym medium są historie, więc pokażemy Ci poniżej ile polecanych historii można przesłać jako limit na Instagram.

W tym momencie wielu z nas wie, jak korzystać z sekcji Instagram Stories, a nawet dodaj polecane historie do naszego kanału. Jest to niewątpliwie doskonała opcja, aby ulepszyć nasz profil, więc normalne jest, że chcemy dodać jak najwięcej. Jeśli taki masz zamiar, ale nie wiesz, jaki jest limit historii, w tym artykule pomożemy Ci się tego dowiedzieć.

Ile polecanych historii można przesłać na Instagram?

W tych zmieniających się czasach wszyscy możemy was zapewnić, że portale społecznościowe są tutaj, aby zostać. Nie ma wątpliwości, że dla większości z nas sieci stały się nieodzownym aspektem naszego życia. Od najmłodszych do najstarszych w domu, w pewnym momencie musieli ich używać.

W rzeczywistości jeden z najczęściej używane i przydatne Do tej pory był to Instagram, ponieważ wielu używa go nawet w swojej codziennej działalności. Jednym z najlepszych narzędzi do odwiedzania historii na Instagramie były polecane historie, które zawsze są przechowywane w naszym kanale lub profilu.

Ale niestety, jak we wszystkim innym, są one ograniczone. Ale dobrą rzeczą jest to, że jest to dość rozsądna granica, to znaczy ponad 100 polecanych historii, które możemy powiedzieć, że są więcej niż wystarczające, jeśli chcemy być bardziej popularni w słynnym serwisie społecznościowym. Jak możemy je przesłać i uporządkować? Następnie podamy kilka wskazówek, które z pewnością bardzo Ci pomogą.

Jak przesłać polecane historie na Instagram?

Polecane historie znacznie poprawiły naszą metodę przesyłania historii, ponieważ nie powinniśmy obawiać się, że znikną w ciągu 24 godzin. Dlatego teraz pokazujemy, jak wyróżniać historie na Instagramie. Oto kroki, które należy wykonać:

 • Przede wszystkim otwórz aplikację Instagram i Zaloguj sie.
 • Teraz przejdź do swojego profilu lub kanału.
 • Między biografią a postami znajdź sekcję Polecane artykuły.
 • Tam naciśnij znak plus znajdujący się na przycisku z nazwą „Nowy”.
 • Zobaczysz wszystkie ostatnio przesłane historie.
 • Wybierz te, które chcesz wyróżnić Na Instagramie.
 • Naciśnij przycisk w prawym górnym rogu z napisem «Dalej».
 • Wybierz okładkę historii i jej nazwę.
 • Naciśnij „Edytuj okładkę”, aby wybrać okładkę nowej historii.
 • Wybierz w tym celu obraz ze swojej kolekcji lub z galerii.
 • Naciśnij «Dalej».
 • Potwierdź wszystkie swoje działania jako „Gotowe”, aby utworzyć polecaną historię.

instagram na smartfonie z laptopem i ręką

To wszystko! Gdy już to wszystko zrobisz, będziesz mógł zobaczyć, jak polecana historia została dodana do Twojego profilu na Instagramie, chociaż możesz to również zrobić z samych Stories, wybierając „Polecane” podczas ich udostępniania. Oczywiście, jeśli któregoś dnia Ci się znudzi, możesz bez problemu usunąć historię ze swojego pliku.

Jak uporządkować najważniejsze historie na Instagramie?

Zorganizowaliśmy nasze Polecane historie na Instagramie jest to bardzo ważne, ponieważ pozwoli to tym, którzy je widzą, lepiej je zrozumieć i cieszyć się nimi.

Coś, co możesz zrobić, aby utrzymać ich lepszą organizację, to umieścić ikonę lub obraz, który charakteryzuje go jako okładkę, aby wskazać, o czym będzie. Jest to szczególnie przydatne podczas przesyłania wielu zdjęć do historii, ponieważ zapobiega zdezorientowaniu widza lub niezrozumieniu celu zdjęcia. Oprócz tego możesz umieścić imię, które dobrze wskaże, co osoba znajdzie w opowieści, gdy ją zobaczy.

A jeśli w pewnym momencie będzie to konieczne, możesz również edytuj polecane historie po prostu. Mamy nadzieję, że ten przewodnik może być dla Ciebie bardzo przydatny i że na Instagramie przedstawisz do 100 wspaniałych historii.