Skip to content

Ile mogę zarobić miesięcznie w Axie Infinity? – Czas gry

23 de wrzesień de 2021

Axie Infinity to gra, dzięki której możesz uzyskać dobry dochód na swoje konto bankowe. Pamiętaj, że będzie to zależeć od Twojej inwestycji w grę. Oznacza to, że im więcej pieniędzy i czasu zainwestujesz w grę, tym więcej możesz zarobić.

Przy średniej początkowej inwestycji czy możeszzapis, aby zarobić do ponad 400 dolarów (USD) miesiącaczkolwiek zależy to również od wielu ważnych czynników, m.in. wypożyczania kont od innych graczy, tego ile zainwestujesz w swoje osie itp.

W tym artykule nie tylko dowiesz się, ile możesz wygrać w grze wideo, ale także będziesz mógł się dowiedzieć Wybaczcie mi podatki są obsługiwane w krajach lub dowiedz się, co jest dla Ciebie najlepsze pod względem inwestycji w grę. Możesz również przeanalizować, czy wolisz inwestować, kupując osie, czy też wygodnie jest być dla Ciebie stażystą.

Jak obliczyć cenę, po której będę pobierał dochód w Axie Infinity?

Axie Infinity może pomóc poprawić twoją ekonomię i w zależności od czasu spędzonego na grze Możesz czerpać większe lub mniejsze korzyści z gry, ponieważ daje ona nagrody za wygrane bitwy.

Rzeczy do rozważenia

Pamiętaj, że jeśli dobrze zainwestujesz w Axie Infinity, nie będzie tak trudno zacząć zarabiać od 1000 do 1200 dolarów (USD) miesiąc. Jeśli kalkulacja oszacowania, ile możesz wygrać, jest wysoka, musisz wiedzieć, że musisz poświęcić na grę kilka godzin.

Co sądzisz o dochodach z tej gry wideo?

Na chwile, Hacienda nie zadeklarowała nic na temat popularnej gry wideo Axie Infinity. Najprawdopodobniej dzieje się tak dlatego, że nie uważają, że głównym celem gry jest wydobycie SLP, ale że celem jest wygranie gry i że w zamian gracze otrzymują nagrodę.

Płacisz podatki czy nie?

Fakt grania w Axie Infinity Nie oznacza to, że musisz płacić podatek od uzyskanych zarobków, jest jednak wyjątek. Niedawno w dziale finansowym na Filipinach stwierdzono, że użytkownicy będą opodatkowani.

Jednym z głównych i ważnych powodów, które należy wziąć pod uwagę, jest to, że na Filipinach korzystanie z kryptowalut wymaga zapłaty podatku VAT.

Jaki jest najlepszy sposób na wejście do gry?

Axie Infinity może być bardzo elastyczny, jeśli chodzi o wejście do gry, ponieważ oferuje dwie opcje. W pierwszym musisz dokonać wstępnej inwestycji kupno osie a drugim jest być kolegą.

Uczony

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem gry jako stypendysta, koniecznie poszukaj menedżera stypendiów, który przydzieli ci trzy wolne osie i zacznie grać.

Zarobki jako stażysta zależą od menedżera, ponieważ należy je podzielić, ustalając procent dla każdego z nich. Może to być dobra opcja, jeśli nie masz pieniędzy na zakup własnych osi.

Z tym niedrogim zestawem Axie

Najlepsze osie w Axie Infinity

Możesz zacząć grać z dobrym combo, aby możesz stopniowo generować zyski. Ważne jest, aby szukać najlepszych cen osi, ponieważ niektórzy sprzedają je bardzo drogo.

To dobra opcja, która w tym zestawie znaleziono osie zwierzęce, roślinne, wodne lub ptasie. Oprócz tego, że są w dobrej cenie, są najczęściej wykorzystywane ze względu na swoje umiejętności i mocne strony w czasie walki.

Gdzie mogę otrzymać stypendium na grę w Axie Infinity?

Istnieje wiele stron, na których możesz zdecydować się na stypendium w Axie Infinity, albo za pośrednictwem różnych sieci społecznościowych, w których można spotkać osoby oferujące stypendia, albo nawet na niektórych stronach internetowych.

Ważne jest, aby szukając stypendiów, przyznawali ci ludzie, którym ufasz lub masz wystarczającą reputację, aby uniknąć pewnych niedogodności. Dzieje się tak, ponieważ pomiędzy nimi nie będzie żadnej umowy.