Skip to content

Historie na Instagramie: jak tworzyć i przesyłać z efektem fotobudki

25 de październik de 2021

Dzięki zastosowaniu najnowszej innowacji wprowadzonych przez platformę Instagram, takich jak dodanie opcji historie, tysiące użytkowników są dodawane do niego codziennie. Podobnie jak wiele innych aplikacji, takich jak WhatsApp i Facebook, Instagram dodał Stories do swojej platformy, Z którym można podzielić się z wszystkiego, co chcesz i przyjaciele będą mogli zobaczyć go na okres do 24 godzin po jej opublikowaniu.

Ze względu na dużą popularność, jaką zdobyły Stories, Instagram dodał do nich nieskończone narzędzia, które ułatwią Ci wrażenia i śmieszne. Jednym z takich narzędzi jest znany jako „Photo Booth” lub „MultiCapture”, z którego można wziąć kilka jednoczesnych fotografie.

W ten sposób można zrobić wiele ciągłych fotografie, a następnie zapisać je razem bez niedogodności i w krótkim czasie z opowiadań kamery Instagram.

Jak wygląda efekt fotobudki i dlaczego jest tak popularny na Instagramie?

Dzięki wielkiej popularności, że budki zdjęcia miał wcześniej, programiści i inżynierowie, którzy są częścią zespołu Instagram chcieliśmy dodać podobną funkcję do tego. Główną ideą były sesje zdjęciowe młodych ludzi wykonujących różne pozy na każdym zdjęciu były robione jedno po drugim, tak jak w fotobudkach.

Dzięki temu możesz zapomnieć o konieczności zapisywania każdego wykonanego zdjęcia przed zrobieniem kolejnego, dzięki temu, że możesz zrobić kilka zdjęć, a następnie wgrać je do swoich Stories lub zapisać je wszystkie jednocześnie. Ponadto, jeśli efekt stoiska nie jest wystarczający dla twoich zdjęć, możesz również dodać filtry lub efekty do tych zdjęć.

Ile kolejnych zdjęć robi ten filtr na Instagramie?

Efekt „Fotobudka” lub „Multicapture” oferowany przez platformę Instagram za pośrednictwem aparatu Stories pozwala na wykonywanie wielu zdjęć w sposób ciągły, dzięki czemu można je później zapisać razem. To narzędzie pozwala na wykonanie do 8 zdjęć z rzędu, dzięki czemu możesz zmieniać pozy ze znajomymi na każdym zdjęciu, a następnie zapisywać je razem.

To narzędzie oferuje ułatwienia dla użytkownika, tak, że gdy chcesz podjąć wiele zdjęć nie jest konieczne, aby je zapisać, jeden po drugim, ale raczej możesz zrobić i zapisać 8 zdjęć z rzędu. Ponadto, jeśli nie spodobało Ci się żadne z 8 zdjęć i chcesz zrobić nowe, możesz je usunąć z grupy zdjęć i zastąpić nowym, które zrobisz.

Jak uzyskać dostęp do tego efektu w aparacie na Instagramie?

Korzystanie z fotobudki lub efektu multicapture jest bardzo proste, możesz to zrobić z urządzenia z systemem Android lub urządzenia z systemem iOS. Ponadto, można go znaleźć tylko wprowadzając aplikację i przechodząc do historii kamery Instagram, w taki sam sposób pokażemy, jak to zrobić:

  • Wejdź do aplikacji mobilnej Instagram i zaloguj się jak zwykle na swoje konto musisz przejść do „Twojej historii” lub po prostu przesuń ekran w prawo.
  • Teraz można zobaczyć szereg narzędzi po lewej stronie ekranu, gdzie należy wybrać strzałkę skierowaną w dół, aby zobaczyć więcej opcji.
  • Wreszcie, będzie można zaobserwować efekt „Fotobudki” lub „Multicapture”, dzięki któremu możesz zrobić do 8 zdjęć, nadal korzystając z dowolnego filtra.

Instagram robi wiele zdjęć

Po zakończeniu tej procedury możesz powtarzać tyle razy, ile chcesz abyś mógł cieszyć się tym niesamowitym efektem, cieszyć się z przyjaciółmi i robić wiele jednoczesnych zdjęć, używając za każdym razem nowych pozycji.

Z drugiej strony również Istnieją filtry symulujące działanie fotobudek na targach, dodając emotikony, makijaż i wiele innych, dzięki którym będziesz cieszyć się każdym zrobionym zdjęciem. Wszystko dzięki temu, że każdego dnia nowi programiści, czy to filtrów, czy narzędzi, dołączają do zespołu roboczego platformy, aby tworzyć nowe rzeczy, które sprawią, że Instagram będzie wyjątkowym doświadczeniem.

Wszystkie fotografie można podjąć, wykorzystując efekt Photo Booth mogą być dzielone albo ze swoimi Instagram Stories, na swoim profilu, jak wideo na bębnach i wiele więcej. Co więcej, Jeśli nie chcesz udostępniać ich w aplikacji, możesz po prostu kliknąć przycisk „Zapisz”. aby cały film, który został nagrany z efektem, został automatycznie zapisany w Twojej galerii zdjęć.