Skip to content

Jak korzystać z Multicapture na Instagramie? – Prześlij wiele obrazów jednocześnie

14 de październik de 2021

Instagram to szeroko używana sieć społecznościowa W dzisiejszych czasach możesz wejść do niego za pośrednictwem aplikacji lub oficjalnej strony, dzięki czemu możesz przesyłać posty i historie, aby pokazać znajomym i obserwatorom swoje codzienne życie. Posiada wiele przydatnych narzędzi do robienia najlepszych zdjęć, jednym z nich jest multicapture, w tym artykule udzielimy Ci informacji, których będziesz potrzebować, aby skorzystać z tej wspaniałej opcji.

W jakich sytuacjach korzystać z multicapture na Instagramie?

Instagram dodaje więcej aktualizacji każdego dnia, dlatego coraz więcej użytkowników dołącza do tej sieci społecznościowej, dzięki czemu jest to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji. Dziś sieć społecznościowa Instagram jest również wykorzystywana jako edytor zdjęć, ponieważ niesie ze sobą szeroką gamę narzędzi, dzięki którym nasze publikacje odniosą całkowity sukces, jednym z nich narzędzia do naszych historii jest multicapture, jest to praktyczny i szybki sposób jednoczesnego przesyłania kilku zdjęć do swoich historii.

Kiedy chcesz zrobić zdjęcia w tej chwili

Oferując możliwość wykonania w sumie ośmiu zdjęć w sekwencji, pozwala uchwycić niemal każde wydarzenie, jakie chcesz w danej chwili. pokaż naszym obserwatoromDzięki multicapture możesz zapisać wyjątkowe chwile, aby przesłać je później, na przykład ulotne chwile ze swoim zwierzakiem lub piękny zachód słońca. Instagram jest do tego przeznaczony, aby móc pokazać rzeczy z twojego życia uchwycone na zdjęciu.

Jak korzystać z multicapture na Instagramie?

Pierwszą rzeczą, której musisz użyć, jest zalogowanie się na swoje konto na Instagramie, to narzędzie możemy go znaleźć w aparacie na Instagramie, po lewej stronie ekranu, wraz z innymi narzędziami do tworzenia historii, możesz uzyskać ten wynik w następujący sposób:

Z ikony multicapture

To jest najbardziej oczywiste, powinieneś tylko kliknij opcję multicapture z aparatu na Instagramie, stamtąd będziesz musiał tylko wybierać między filtrami, które chcesz na swoich zdjęciach, z maksymalnie 8 zdjęciami na raz, kiedy skończysz, wystarczy kliknąć „Dalej” i tam wybrać zdjęcia chcesz zostać Kiedy skończysz wybierać, wróć do następnego i udostępnij historię wszystkim obserwującym.

użyj instagrama

Jeśli masz już zdjęcia w galerii

Jeśli nie chcesz korzystać z aparatu na Instagramie lub zdjęcia, które chcesz przesłać, są już w galerii, wystarczy, że wpiszesz je ze swojego Instagrama i klikniesz wybierz kilka zdjęć, które znajdują się w prawym górnym rogu ekran, z tym możesz prześlij maksymalnie 10 zdjęć jeden raz.

Jeśli chcesz umieścić to wszystko na jednym zdjęciu

Jeśli chcesz przesłać wiele zdjęć w jednym, a także kolaż w swojej historii, jedyną opcją byłoby użycie Layot, narzędzie aparatu na Instagramie, które umożliwia robienie wielu zdjęć w jednym, z możliwością przesłania do historii kolażu składającego się z maksymalnie 6 zdjęć.

Dlaczego multicapture tej aplikacji nie działa poprawnie?

ten Funkcje Instagrama są bardzo praktyczneJeśli masz je już załadowane, nie musisz łączyć się z siecią internetową. Z drugiej strony, jeśli to nie działa, może to wynikać z następujących powodów:

kanał na Instagramie

 • Nie masz wystarczającej ilości pamięci wewnętrznej: Twój telefon ma pamięć, w której przechowuje między innymi dane, aplikacje. Jeśli nie masz wystarczającej ilości tej pamięci, aplikacje mogą przestać działać, tak jest w przypadku Instagrama, bez tej pamięci funkcje mogą nie działać poprawnie, spróbuj wyczyścić pamięć w następujący sposób:
  • Usuń zdjęcia, których już nie potrzebujesz.
  • Usuń niepotrzebne aplikacje.
  • Nie miej nadmiaru muzyki.
  • Wyczyść pamięć podręczną aplikacji.
  • Usuń wiadomości, których już nie potrzebujesz.
 • Instagram jest nieaktualny: Instagram codziennie uruchamia nowe funkcje, jeśli Twoje urządzenie ma bardzo starą wersję aplikacji, zacznie powodować problemy, musisz ją zaktualizować, aby ponownie działała tak samo, możesz ją zaktualizować w następujący sposób:
  1. Wejdź do Sklepu Play.
  2. Przejdź do ikony swojego profilu.
  3. Przejdź do sekcji aplikacji.
  4. Ale już przejdź do aktualizacji.
  5. Tutaj znajdziesz wszystkie aplikacje, które ma Twój telefon, możesz je wszystkie zaktualizować.
  6. Jeśli nie chcesz ich wszystkich aktualizować, przejdź do wyszukiwarki i wstaw Instagram.
  7. Kliknij ikonę aplikacji, aby ją zaktualizować.
 • Twój telefon ma usterkę: Możesz udać się do technika, jeśli ta usterka nadal się pojawia, ponieważ może to być spowodowane awarią urządzenia.

dołącz do naszego kanału telegram