Skip to content

Dlaczego nie mogę zainstalować Skype, nie mogę pobrać Skype i nie mogę zaktualizować Skype?

4 de luty de 2021

Istnieje wiele innowacji technologicznych, które zalewają światowy rynek, zwłaszcza jeśli dotyczą komunikacji, w której można się dzielić obrazy, teksty i filmy. Tak jest w przypadku oprogramowania będącego własnością firmy Microsoft i nazywanego Skype.

W tym artykule przedstawimy rozwiązanie problemu występującego na niektórych komputerach osobistych lub urządzeniach mobilnych. Więc pokażmy Dlaczego nie mogę zainstalować Skype, nie mogę pobrać Skype i nie mogę zaktualizować Skype.

Często rozwiązanie tego problemu można osiągnąć, po prostu zaktualizując wersję Skype’a, którą masz na swoim urządzeniu mobilnym lub komputerze. Ale czasami okazuje się, że jest to coś znacznie bardziej złożonego, wymagającego nieco bardziej pracochłonnego procesu. Najważniejsze jest to, że damy Ci narzędzia, które pomogą Ci rozwiązać ten problem.

Ale musimy podkreślić, że wiele razy są to najczęstsze błędy, które znajdujemy, kiedy nie mogę zainstaluj Skype, nie mogę pobrać Skype i nie mogę zaktualizować Skype. Wynika to z problemów ze zgodnością z naszym systemem operacyjnym. Więc teraz pokażemy ci, co musisz zrobić, aby znaleźć rozwiązanie.

Dlaczego nie mogę zainstalować Skype, nie mogę pobrać Skype i nie mogę zaktualizować Skype

Zwykle bywa tak, kiedy chcemy zainstaluj Skype, W Windows 7 lub 8 przedstawia nam błąd Microsoft Installer. Wynika to z wersji systemu Windows, które zainstalowaliśmy i aby rozwiązać ten problem, musimy zainstalować ten program z innego instalatora. Aby to zrobić, musimy przejść do łącza, które tu zostawiam.

Do otwórz link znajdą kilka aplikacji, w naszym przypadku będziemy szukać Skype’a, gdy już go znajdziesz, wybierzesz go. Następnie przejdziesz na dół strony i zrobisz klip w opcji Zdobądź swój Ninite. Po wykonaniu tej operacji musisz zapisać plik na swoim komputerze, wybrać miejsce i na koniec kliknąć Zapisz.

Po zakończeniu pobierania przejdziesz do folderu, w którym został zapisany, wybierz go, nadając mu podwójny klip. Następnie pojawi się okno i wybierzesz Biegać, zaciskając na nim. Pojawi się kolejne okno, w którym wybierzesz Tak i teraz pozostanie Ci czekać na pobranie i instalację programu.

Wynik pobierania będziesz mógł w każdej chwili zobaczyć, jeśli utworzysz klip w opcji Zobacz szczegóły. Instalacja powinna zająć około dwóch minut, po jej zakończeniu musimy zamknąć wszystkie okna a następnie zweryfikować czy aplikacja została zainstalowany w naszym zespole poprawnie, bez stwarzania żadnego problemu.

Co zrobić, jeśli nie mogę zaktualizować Skype’a

Przy poprzednim rozwiązaniu nie powinieneś robić nic więcej, ponieważ wskazany problem jest związany z instalatorem. Ale jeśli masz kłopoty zaktualizuj skype, możesz zastosować następujące rozwiązanie. Gdy pojawi się okno informujące, że aplikacji nie można zaktualizować do czasu zainstalowania nowej wersji systemu Windows, należy wykonać następujące czynności.

Najpierw zamknij wszystkie otwarte okna, a następnie przejdź do ikona skype wybierzesz go i musisz zrobić odpowiedni klip. Po wykonaniu tej czynności pojawi się kilka opcji i musisz wybrać Właściwości. Gdy utworzysz klip w tej opcji, pojawi się okno z kilkoma zakładkami, w którym wybierzesz zakładkę Zgodność.

Do otwórz tę kartę zobaczysz małe okienko bez sprawdzania następujących informacji Uruchom ten program w trybie zgodności z. Następnie zamierzasz zaznaczyć tę opcję, aby została wybrana. Na koniec przejdź do ostatniej części i wybierz opcję Zastosuj, aby zmiany zostały wprowadzone, a następnie OK.

zaktualizuj skype

Teraz musimy ponownie otworzyć aplikację i ponownie wyświetli się okno, aby zaktualizuj skype i przypinamy Zainstaluj teraz. Pokaże ci kolejne okno i wybierz opcję Akceptuję jako następną. A teraz mamy nadzieję, że aktualizacja dobiegła końca i tak też się stało Rozwiązać problem mieliśmy aktualizację Skype.

dołącz do naszego kanału telegram