Skip to content

Dlaczego mnie nie słyszą, kiedy dzwonię przez Skype? – Rozwiązanie

29 de styczeń de 2021

Istnieje wiele różnych czynników, które mogą wpływać na nieprawidłowe działanie aplikacji w programie urządzenie przenośne lub komputer osobisty. Czasami nie są one specyficzne dla aplikacji, ale dla urządzenia, na którym jest zainstalowana.

Tak jest w przypadku podanie Komunikacja Skype, która umożliwia wymianę wiadomości tekstowych i filmów z kontaktami. W tym artykule wyjaśnimy Ci, jak możesz rozwiązać bardzo częsty problem, gdy korzystamy z aplikacji i tak jest kiedy dzwonię przez Skype, nie słuchają mnie.

Ta aplikacja, ponieważ stała się znana jako oprogramowanie komunikacyjne dla systemów operacyjnych Windows. To było prawdziwe objawienie i weszło do walki z innymi platformami, które oferują te same usługi, co Skype. I zwykle niektóre przedstawia problemy kiedy go używamy, ale nic, czego nie możemy rozwiązać w kilka minut.

Kiedy korzystamy z aplikacji, musimy zrozumieć, że musimy się tego nauczyć wiedzieć, jak to działa i Co to jest Skype. Przede wszystkim, jeśli używamy go na co dzień, dlatego zalecamy skorzystanie z tych samouczków, które poprowadzą Cię za rękę, aby dowiedzieć się, co powinieneś zrobić kiedy dzwonię przez Skype, nie słuchają mnie.

Kiedy dzwonię przez Skype, mnie nie słyszą

Często tego typu problemy nie mają nic wspólnego z samym programem, wystarczy wprowadzić pewne zmiany w ustawieniach Skype. Te regulacje musisz zrobić w tym, co ma wspólnego z dźwiękiem, aby nie wracać do przedstawienia problemu kiedy dzwonię przez Skype, mnie nie słyszą a potem co zrobimy, aby go rozwiązać.

Najpierw przejdziesz do aplikacji i uruchomisz sesję, a następnie u góry okna Skype znajdziesz kilka zakładek i wybierzesz Narzędzia. Po wykonaniu tej czynności pojawi się kilka opcji do wyboru, a użytkownik zaznaczy Opcje. Po utworzeniu klipu wyświetli się menu z wieloma opcjami.

Musisz sprawdzić, czy wszystkie elementy sterujące są aktywne, zarówno wejście audio, jak i wyjście audio. Sprawdź również, czy głośność jest ustawiona na maksymalnym poziomie, aby mogli Cię poprawnie słyszeć. W prawym dolnym rogu znajdziesz plik Zaawansowane opcje, masz klip, aby go otworzyć i skonfigurować.

W ten sposób możesz zmienić kolejność, w jakiej urządzenia peryferyjne komputera lub mikrofonu i głośników. Możesz również zadzwonić do automatycznej sekretarki aplikacji, która pomoże ci sprawdzić, czy dźwięk działa tak, jak powinien. Możesz również przypiąć każdy z komponentów osobno.

Dostosowywanie ustawień audio w aplikacji Skype

Zrobisz to, aby sprawdzić, czy działają poprawnie, tę procedurę wykonasz z mikrofon i głośnik. Powinieneś także sprawdzić, czy połączenie jest optymalne, dzięki czemu możesz wykluczyć, że występujące problemy wynikają z szybkości transmisji danych. Jeśli po tych wszystkich dostosowaniach nadal masz problemy.

Następnie powinieneś przejść do zakładki Połączenie i musisz zrobić klip podczas wykonywania tej czynności, wyświetli się kilka opcji i przejdziesz do ostatniej, która mówi o jakości połączeń. Tutaj otrzymasz bardzo przydatny przewodnik, który pomoże Ci rozwiązać częste problemy z dźwiękiem i wideo.

Rozmowa przez Skype

W ten sposób podsumowaliśmy wszystkie kroki, które musieliście wykonać w momencie, w którym pojawił się problem kiedy dzwonię przez Skype, nie słyszą mnie. Gwarantujemy, że możesz go rozwiązać bardzo szybko i łatwo, jeśli zastosujesz się do zaleceń, które Ci tu przekazujemy.

dołącz do naszego kanału telegram