Skip to content

Czy możliwe jest posiadanie multikont w Plants vs Undead? – Odkryj tutaj prawdę

9 de wrzesień de 2021

Plants vs Undead to gra wideo, w której poza zabawą i planowaniem strategii jest najlepsza, możesz zdobyć pieniądze grając kilka godzin dziennie.

Obecnie posiada szereg wymagań, które użytkownicy muszą spełnić. Warunki gry są bardzo często aktualizowane, dlatego musisz być bardzo świadomy publikowanych wiadomości. Dzięki temu możesz uniknąć złamania warunków w grze.

Niedawno pojawiła się oficjalna informacja dotycząca multikont, ponieważ były one dozwolone. Ale to ma swoją granicę, a mianowicie, że będziesz mógł być rolnikiem tylko w maksymalnie dwa konta, o ile znajdują się na różnych urządzeniach.

Z informacji wynika również, że te dwa urządzenia można podłączyć do tego samego routera, ale więcej niż ta ilość nie będzie możliwa. Jeśli ta nowa zasada gry zostanie naruszona, użytkownik będzie miał konsekwencje, które mogą wpłynąć na jego ekonomię.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o korzystaniu z multikont w Plants vs Undead i co może się stać, jeśli złamiesz limit rachunków założonych, to ten artykuł jest dla Ciebie. Możesz również otrzymać kilka rekomendacji, dzięki którym będziesz mógł prawidłowo korzystać z posiadanych kont.

Jaki jest limit kont, które można mieć w Plants vs Undead?

Jeśli to, czego szukasz, to otworzyć więcej niż jedno konto, czy chcesz generować większe zyski z gry czy z innych powodów, musisz wiedzieć, że jest to możliwe. Niedawno oficjalne media o grach komputerowych opublikowały, że można mieć maksymalnie dwa konta, co było pytaniem, które do niedawna miało wielu graczy.

To znaczy że możesz używać maksymalnie dwóch kont na tym samym routerzeo ile każde konto jest otwarte na innym urządzeniu. Oznacza to, że możesz użyć komputera, tabletu lub telefonu komórkowego do gry w Plants vs Undead.

Dlatego za wszelką cenę należy unikać przekraczania limitu, ponieważ ta akcja ma konsekwencje dla osób, które są właścicielami kont. Musisz być bardzo uważny, ponieważ pamiętaj, że masz zainwestowane pieniądze i że złamanie zasad nie będzie dla Ciebie korzystne.

Dlaczego Plants vs Undead nie może mieć wielu kont na tym samym routerze?

Na platformach, na których podawane są oficjalne informacje o wszystkim, co ma związek z grą Plants vs Undead, bardzo dobrze wiadomo, że Niedozwolone jest posiadanie więcej niż dwóch urządzeń, które mają konto otwarte na tym samym routerze.

Oznacza to, że zgodnie z zasadami i warunkami gry idealnym rozwiązaniem jest posiadanie dwóch kont o tym samym adresie IP i nie większej niż ta kwota.

To, co jest zalecane w takich przypadkach, to jeśli chcesz mieć trzecie lub czwarte konto, podłącz je do innego routera aby Twoje konto nie zostało zbanowane. Oczywiście twórcy gry mogą określić, czy nie spełnisz ich wymagań, więc bądź bardzo ostrożny.

Ta polityka wynika głównie z tego, że twórcy chcą, aby gra była zrównoważona w dłuższej perspektywie i nie stała się toksyczną społecznością. Jeśli ten sam gracz ma nieograniczoną liczbę kont w Plants vs Undead, może to prowadzić do szalonych zysków, co może spowodować destabilizację ceny kryptowaluty w grze; PVU. Ustanowienie limitu liczby kont, które może posiadać ta sama osoba, jest dobrym sposobem na uniknięcie takiej sytuacji.

Co może się stać, jeśli przekroczymy limit kont dozwolonych w Plants vs Undead?

Istnieją gry Play to Earn, w których masz już ustalony limit konta, takie jak Axie Infinity. Plants vs Undead nie jest wyjątkiem, ponieważ niedawno stwierdzono, że limit konta wynosi dwa. Powszechnie wiadomo, że przekroczenie tego limitu pociągnie za sobą konsekwencje dla konta, więc jeśli zaczynasz w Plants vs Undead i planujesz mieć więcej niż dwa konta, powinieneś dobrze pomyśleć, ponieważ możesz stracić swoją inwestycję.

zakaz roślin kontra nieumarli

Jeśli zastanawiasz się, co może się stać, jeśli masz więcej niż tę liczbę kont, to znaczy, że zostaną one zbanowane. Aby temu zapobiec, konieczne jest przestrzeganie warunków gry.

Oczywiście te limity mogą się zmienić, więc najlepiej jest być świadomym wszystkich wiadomości o grze wideo. Jednym z miejsc, w których można znaleźć informacje na ten temat, jest oficjalny Discord Plants vs Undead.