Skip to content

Co oznacza Skype? Co robi Skype? Co to znaczy po hiszpańsku? A po angielsku?

30 de styczeń de 2021

Technologia rozwija się bardzo szybko i zmienia Twoje życie w niesamowity sposób. Chociaż Skype jest jednym z najnowszych wynalazków w tej erze technologicznej, to jest narzędzie bardzo praktyczny, którego wielu używa dzisiaj. Nawet Skype można zaktualizować do najnowszej wersji, aby zapewnić lepszą funkcjonalność i szybszą pracę.

Co oznacza Skype, co to robi i co to znaczy w języku hiszpańskim i angielskim?Odpowiemy na wszystkie te pytania, a także wyjaśnimy, jak zdobyć tę aplikację. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Co oznacza Skype i do czego służy?

Czy kiedykolwiek słyszałeś, jak ktoś powiedział: „Zadzwoń do mnie przez Skype”? Będziesz już wiedział, że jest to środek, za pomocą którego możesz się komunikować, ale jaką dokładnie ma definicję? Skype to wieloplatformowe oprogramowanie stworzone z myślą o domowych wideokonferencjach, ale okazało się praktyczne również na poziomie korporacyjnym. To aplikacja dostępne dla wszystkich wersji systemów Windows, Android, Mac OS i iOS.

Automatycznie tłumaczy również rozmowy głosowe i wiadomości tekstowe, choć niestety w ograniczonej liczbie języków. Użytkownicy tej aplikacji mogą bezpłatnie dzwonić z telefonu komórkowego, nawet jeśli odległość jest między kontynentami. Możesz wysyłać pliki dowolnego typu za pośrednictwem czatu i cieszyć się udostępnianiem ekranu, korzystając z tego wspaniałego narzędzia. Możesz go pobrać i zainstalować na swoim komputerze, telefonie komórkowym lub tablecie.

Co oznacza Skype w języku angielskim?

W słowniku języka angielskiego Skype to aplikacja za pomocą którego użytkownicy mogą nawiązywać połączenia głosowe i wideo przez Internet.

Co to jest Skype w języku hiszpańskim?

Trudno będzie uzyskać dokładną definicję tego słowa, nawet jeśli wpiszesz je w Tłumaczu Google, ponieważ jest to nazwa wywodząca się ze słów „niebo” i „para”.

Jak możesz kupić Skype na swoim urządzeniu?

To jest bardzo łatwe i szybkie, a także możesz wybrać użyj własnego systemu nadzoru wideo, więc wykonaj poniższe czynności:

  1. Przejdź do Skype.com.
  2. Kliknij przycisk „Dołącz”. Musisz utworzyć konto, wypełniając żądane informacje swoimi danymi.
  3. Wpisz swoje imię, nazwisko, adres e-mail, informacje profilowe, datę urodzenia, płeć, kraj, miasto, język i numer telefonu komórkowego.
  4. Pod pytaniem: Jak planujesz używać Skype’a? Wybierz jedną z następujących odpowiedzi: „Głównie do rozmów osobistych” lub „Głównie do rozmów biznesowych”.
  5. Wprowadź nazwę użytkownika i hasło, które musi mieć co najmniej jedną cyfrę, z którym chcesz wejść do Skype.
  6. Skopiuj znaki, które pojawiają się na końcu i kliknij przycisk „Akceptuję, kontynuuj”.

Następnie musisz pobrać Skype. W tym celu musisz wykonać następujące czynności:

  1. Kliknij kartę „Enjoy Skype” i w polu „Komputery” wybierz używany system operacyjny.
  2. Wybierz, która z dwóch propozycji najbardziej Ci odpowiada Darmowy Skype i Skype Premium.
  3. Ściągnij i zainstaluj.

Po zainstalowaniu na komputerze otwórz Skype i wprowadź zarejestrowaną nazwę użytkownika i hasło. Kliknij przycisk „Zaloguj się”. Aby go skonfigurować, musisz zadzwonić do domyślnego kontaktu, który pojawia się przy pierwszym otwarciu konta Skype, postępuj zgodnie z instrukcjami, które usłyszysz, aby osiągnąć cel.

Jeśli chcesz dodać znajomego, przejdź do zakładki «Kontakty» i wybierz «Dodaj kontakt«. Dodając kontakt, będziesz miał możliwość znalezienia go, jeśli ma on również Skype, z danymi, które musisz zarejestrować o tej osobie.

Dane, które musisz znać to: adres e-mail, numer telefonu, imię i nazwisko lub nazwa użytkownika. Podając wszystkie te informacje lub przynajmniej jedną, aplikacja wyszuka daną osobę i poda znalezione wyniki. Naciśnij „Dodaj” i poczekaj, aż osoba Cię zaakceptuje.

aplikacja skype na laptopie, tablecie i smartfonie

Korzystanie ze Skype jest bardzo proste i dostępne w przypadku większości istniejących urządzeń można również korzystać z tego narzędzia online bez pobierania czegokolwiek na komputer. Więc śmiało, stwórz własne konto i komunikuj się ze wszystkimi znajomymi i rodziną w czasie rzeczywistym, bez względu na to, gdzie się znajdują.