Skip to content

Zrób zrzut ekranu na Samsung S7 i S7 Edge

16 de czerwiec de 2022

Czasami zdobycie nowego telefonu komórkowego nie jest łatwe. Wiele razy obywamy się bez instrukcji obsługi i wolimy prowadzić dochodzenie na własną rękę, w wyniku czego czasami nie wiemy, jak wykonać proste zadania, takie jak zrobienie zrzutu ekranu lub zrzut ekranu. Aby nikt nie miał wątpliwości, dzisiaj wyjaśnimy jak zrób zrzut ekranu na samsung s7 i s7 edge.

Mówiliśmy już, że w tym modelu SAMSUNG możemy to zrobić na dwa sposoby, za pomocą przycisków lub za pomocą gestów (Air Gesture).

Indeks()

Zrób zrzut ekranu na Samsung S7 i S7 Edge za pomocą przycisków

Najprostszym sposobem zrobienia zrzutu ekranu na Samsungu S7 i S7 Edge jest zrobienie tego w tradycyjny sposób, za pomocą przycisków.

W takim przypadku musimy naciśnij jednocześnie klawisz zasilania i klawisz strony domowej. Usłyszymy dźwięk, a na ekranie pojawi się animacja informująca o wykonaniu zrzutu ekranu. Mogą uzyskaj dostęp do zrobionego przez nas obrazu poprzez rozwijany pasek powiadomień lub w galerii.

Zrób zrzut ekranu na Samsung S7 i S7 Edge za pomocą Air Gesture

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać możliwości Samsung Galaxy S7 i Samsung Galaxy S7 Edge, możesz wykonać zrzut ekranu za pomocą System gestów powietrza.

Pierwszą rzeczą do zrobienia jest aktywuj tę funkcję a do tego musisz podążać ścieżką Ustawienia > Przydatne funkcje > Przeciągnij dłonią, aby przechwycić. W tej opcji przesuwamy pasek, aby pozostawić go aktywnym.

Sam telefon informuje nas, że aby zrobić zrzut ekranu, musimy przesuń bok dłoni po ponad połowie ekranu, utrzymując z nim kontakt. Najłatwiej to zrobić podpierając rękę po prawej lub lewej stronie telefonu i przekładając ją na drugą stronę, przyklejoną do ekranu. Jeśli nie zrobisz tego dobrze za pierwszym razem, nie martw się, zrozumiesz to od razu.

Zrób zrzut ekranu na Samsung S7 i S7 Edge

kontrola gestów

Telefony komórkowe najnowszej generacji, takie jak Samsung Galasy S7 i Samsung Galaxy S7 Edge, są coraz prostsze w obsłudze i zapewniają maksymalną wydajność dzięki sterowaniu gestami, jak ma to miejsce w przypadku systemu Air Gesture.

Znając te ruchy możemy uprościć wiele codziennych zadań, które wykonujemy z naszym telefonemabyśmy mogli wyciągnąć z tego znacznie więcej. Jeśli masz telefon tego typu, radzimy wypróbować wszystkie opcje telefonu. W bardzo krótkim czasie nauczysz się wszystkich niezbędnych gestów i staniesz się prawdziwymi ekspertami.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Galaxy S7, możesz kontynuować czytanie: