Skip to content

Zamień dowolnego Androida w Samsunga Galaxy S8 za pomocą tego programu uruchamiającego

23 de luty de 2023

Samsung zawsze dostarczał swoje urządzenia mobilne ze spersonalizowanym programem uruchamiającym, który jest znany jako TouchWiz, chociaż jest używany pod tą nazwą w większości urządzeń z Androidem Marshmallow, stamtąd od wersji oprogramowania 7.0 zaczyna się nazywać Doświadczenie Samsunga, ale we wszystkim i oszczędzając odległości jest wciąż to samo. To jest program uruchamiający Samsunga.

Osobiście jest to jeden z programów uruchamiających, który lubię najbardziej, muszę przyznać, że uwielbiam TouchWiz, a nawet Samsung Experience, ponieważ program uruchamiający, który ma Samsung S8, jest jednym z moich ulubionych i działa w dość płynny sposób pod każdym względem .

Jak pobrać program uruchamiający Samsung S8

Jeśli chcesz korzystać z Samsunga na dowolnym urządzeniu, jest to całkowicie możliwe, ponieważ program uruchamiający Samsung TouchWiz jest oficjalnie dostępny za darmo w Sklepie Play, możesz go pobrać, klikając ten link.

Po zakończeniu pobierania i zainstalowaniu go, wszystko, co naprawdę będziesz musiał zrobić, to nacisnąć klawisz Strona główna lub Start i pojawi się opcja uruchomienia dowolnego programu uruchamiającegopo prostu naciśnij TouchWiz i po tym znaku, gdzie jest napisane „Zawsze”, w ten sposób zawsze pozostanie w programie uruchamiającym Samsunga S8.

Jeśli chcesz użyć programu uruchamiającego, którego używasz, możesz odinstalować TouchWiz z urządzenia mobilnego, tak jak w przypadku każdej innej aplikacji i to wszystko.

Korzystaj z Samsung TouchWiz na dowolnym Androidzie

Jak zawsze Android wyróżnia się na tle innych systemów operacyjnych możliwością maksymalnego dostosowania dowolnego urządzenia mobilnego, które ma wspomniany system operacyjny, z telefonów, które nie są zrootowane, do tych z dostępem do konta rootW tym drugim przypadku możliwości personalizacji są znacznie rozszerzone.

W Sklepie Play dostępna jest duża liczba programów uruchamiających, wszystkie wysokiej jakości iw zależności od tego, którego używasz, Twój telefon komórkowy może działać mniej lub bardziej płynnie, więc polecam wypróbować każdy, który jest dostępny W tym sposób, możesz znaleźć taki, który nie tylko odpowiada Twoim gustom, ale jest również w stanie doskonale działać na Twoim urządzeniu mobilnym.

Jak zawsze, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, możesz zostawić je nieco poniżej, w polu komentarza.

dołącz do naszego kanału telegram