Skip to content

Wszystkie porady i wskazówki, aby w pełni wykorzystać możliwości mojego Smart TV z systemem Android

25 de październik de 2021

Chcesz wiedzieć, jak lepiej wykorzystać Smart TV z Androidem? Musisz więc wiedzieć, że istnieje wiele sztuczek, które możemy wziąć pod uwagę, aby w pełni cieszyć się naszym smart TV. W tym konkretnym przypadku chcemy pokazać absolutnie wszystkie szczegóły związane z pełnym wykorzystaniem Smart TV.

Obecnie większość sprzedawanych telewizorów to telewizory Smart, co pozwala nam używać ich w sposób, który wcześniej byłby całkowicie niewyobrażalny. Mamy możliwość korzystania z naszych telewizorów jak nigdy dotąd. Jeśli chcesz wiedzieć, jak to zrobić, czytaj dalej te wiersze.

Telewizory z Android TV lub Android Smart TV są coraz bardziej popularneNie tylko to, ale większość producentów oferuje teraz inteligentne telewizory. Niektóre z nich to Lenovo, Hisense, Cello, Haier itp. W ten sposób sprawdzając rynek, zawsze znajdziesz Smart TV, którego szukasz.

Jedna z głównych zalet, które musimy wziąć pod uwagę, mówiąc o tych telewizorach, jest bezpośrednio związana z faktem, że możemy zainstalować prawie każdą interesującą nas aplikację. To znaczy, aby dać ci wyobrażenie, moglibyśmy powiedzieć, że te telewizory działają tak samo jak telefon komórkowy lub tablet choć oczywiście z ogromną różnicą w wielkości ekranu.

Musisz nawet wiedzieć, że jeśli obsługa jednego z tych inteligentnych telewizorów sprawia ci trochę dyskomfortu, zawsze mamy możliwość skorzystania ze specjalnie opracowanych akcesoriów. Między nimi mamy klawiatury, które mogą łączyć się przez Bluetoothi że idealnie nadają się do jak najlepszego wykorzystania naszych inteligentnych telewizorów.

Co do reszty, działanie inteligentnych telewizorów jest dokładnie takie samo, jakie możemy mieć, gdy pomyślimy o smartfonie z systemem operacyjnym Android. Oznacza to, że w zasadzie musisz skonfigurować telewizor z e-mailem, który musi pochodzić z Google lub Gmaila, nie tracąc z oczu tego, co w ten sposób możesz uzyskać dostęp do Sklepu Google Play, a tym samym zainstalować wszystko, co chcesz.

smart tv czarne menu konfiguracja sieć internet kolorowe tło

Najlepsze aplikacje dla Smart TV

Musicie wiedzieć, że na szczęście prawie wszystkie telewizory Smart TV mają tę zaletę, że pozwalają nam pobrać praktycznie dowolne treści, które nas interesują jako aplikacje, więc pokażemy Wam niektóre z nich. Zauważ, że niektóre telewizory nie pozwalają na instalację niektórych konkretnych aplikacji, chociaż generalnie zgodność między nimi jest wysoka.

Trzask

Miłośnicy filmów, którzy połknęli już dużą część katalogu Netflix, powinni wiedzieć, co mogą znaleźć w Crackle jedna z najlepszych aplikacji dla Smart TV w tym segmencie rozrywki. Ta aplikacja ma całkowicie legalną zawartość i stopniowo rozszerza swój katalog do tego stopnia, że ​​jest uważana za bardzo dobre uzupełnienie Netflix.

Spotify

Prawdopodobnie najsłynniejsza na świecie usługa strumieniowego przesyłania muzyki, Spotify, nie mógł przestać być uważany za kolejną aplikację dla Smart TV, którą koniecznie musimy pobrać na nasze smart TV. Możesz pobrać ogromną liczbę utworów ulubionych wykonawców wszechczasów, a nawet utworzyć listę odtwarzania, która zapewni Ci rozrywkę lub rozrywkę podczas wykonywania prac domowych.

Skype

Możliwie najlepsza aplikacja do rozmów wideo dzisiaj, Skype to kolejna z dobrych aplikacji dla Smart TV, o ile pozwala nam pozostać w kontakcie z całym światem za pomocą tekstu, dźwięku, a nawet obrazu. Teraz w Twoim konkretnym przypadku musimy sprawdzić, czy kamera zainstalowana w Smart TV jest zgodna z aplikacją, lub kupić taką, która jest.

youtube

I wreszcie jasne jest, że nie da się mówić o najlepszych aplikacjach dla Smart TV bez dotknięcia w pewnym momencie najsilniejszej platformy na świecie, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju filmy: YouTube. Jeśli chodzi o aplikację YouTube dla Smart TV, musimy to podkreślić umożliwia dostęp do wszystkich tych samych treści co w wersji webowej, czyli klipy wideo Twoich ulubionych artystów, aktualne i stare programy, filmy dokumentalne, a nawet pełne filmy.

dołącz do naszego kanału telegram