Skip to content

Jak zainstalować Kodi na Smart TV: wszystkie marki

13 de grudzień de 2022

Jeśli zwykle czytasz wszystkie nasze artykuły, to doskonale wiesz, że często mówimy o inteligentnych telewizorach lub telewizorach Smart TV. od wielu wiodących światowych firm, takich jak LG, Samsung, Panasonic, Hisense, Sony czy Philips. Prawda w tych przypadkach jest taka, że ​​​​dzisiaj nie chcieliśmy zatrzymywać się na sprzęcie i jego funkcjach, ale raczej przyjrzeć się wszystkiemu, co ma związek z jedną z głównych aplikacji, z których możemy skorzystać w tych telewizorach.

Czy chcesz dowiedzieć się, jak zainstalować Kodi na LG Smart TV lub Samsung Smart TV? Musisz więc wiedzieć, że mówimy o jednym z głównych programów, które możemy wziąć pod uwagę, myśląc o inteligentnych telewizorach. W tym konkretnym artykule dowiesz się, jak zainstalować Kodi na LG WebOs Smart TV, dlatego zalecamy przeczytanie o tym, aby uzyskać wszystkie te informacje.

Rzeczywiście, Jeśli zamierzasz mieć Kodi na swoim LG lub Samsung Smart TV, musisz wiedzieć, że w kolejnych liniach znajdziesz wszystkie dane bezpośrednio związany z możliwością zainstalowania Kodi na telewizorze LG Smart TV z WebOs, który nie jest niczym więcej niż nowym systemem, który pojawił się w ostatnim czasie, dlatego postaramy się dowiedzieć o nim więcej.

Mówimy konkretnie o krok po kroku lub procedurze, która wyjaśni ci, jak zainstalować Kodi na Smart TV, biorąc pod uwagę, że wielu czytelników pytało nas o to i że chcemy im udzielić odpowiedzi do poziomu okoliczności. W każdym razie we wszystkich tych przypadkach należy wziąć pod uwagę, że nauczymy Cię, jak zainstalować Kodi na swoim Smart TV, niezależnie od firmy produkcyjnej lub natywnego systemu operacyjnego. Czytaj dalej.

Jak zainstalować Kodi na Smart TV

Zaczynamy więc od pierwszej rzeczy, a mianowicie w przypadku telewizorów Smart TV, które są fabrycznie wyposażone w system operacyjny Android, procedura jest naprawdę prosta. Wystarczy przejść do menu głównego i pobrać go ze sklepu lub aplikacji Sklepu tego samego Smart TV. Prawdziwy problem występuje w przypadku modeli, które nie mają natywnie zainstalowanego Kodi lub Androida. W takich przypadkach musisz zainstalować go nieco dłuższą ścieżką, którą również ci pokażemy.

Pobierz Kodi, jeśli nie masz Sklepu Google Play ani Androida

  1. Pobierz Kodi XBian z tego linku
  2. Przenieś folder instalacyjny na dysk USB
  3. Podłącz USB do telewizora Smart TV
  4. Otwórz instalator i zainstaluj Kodi na telewizorze. Proces może zająć dużo czasu, nawet 30 minut. Podczas instalacji zobaczysz, że istnieje kilka wariantów tego programu. Kodi XBian to wersja, która wymaga mniej zasobów od użytkowników. Dla wyjaśnienia powinieneś wiedzieć, że wolna pamięć na urządzeniu pamięci masowej powinna ostatecznie wynosić 2 GB.

Zdobądź Android TV BOX

Cóż, moglibyśmy powiedzieć, że powyższa procedura jest szybką procedurą instalacji Kodi na Smart TV bez Androida. Ale istnieje alternatywa, która prawdopodobnie interesuje wielu. Musisz zrobić bezpośrednio z uzyskaniem Box TV, w którym możesz dołączyć żądane wtyczki / dodatki. Zaletą jest to, że w ten sposób będziesz mieć dostęp do ogromnej liczby programów, które normalnie nie są akceptowane przez system Android TV preinstalowany na telewizorach Smart TV. Oczywiście Kodi jest jednym z tych programów.

Prawda jest taka, że ​​w ten sposób nie tylko będziesz mógł cieszyć się określonymi kanałami Kodi, ale także w prawie wszystkich przypadkach rozdzielczość, którą Kodi oferuje nam za pośrednictwem Box TV, to 4K dla większości treści, co jest niezwykle ważna alternatywa. W ten sam sposób musisz wziąć pod uwagę, że niektóre Box TV są dostarczane z zainstalowanymi aplikacjami, a wśród nich jest Kodi. Dlatego zalecamy, aby zawsze pytać sprzedawcę, które pochodzą z fabryki.

Jak zainstalować Kodi na LG Smart TV

webOS lub Samsung Smart TV

Cóż, w takim razie pokażemy Ci, jak zainstalować Kodi na LG Smart TV lub Samsung Smart TV, a pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć, jest to, że koreańskie firmy, o których mowa, należą obecnie do wiodących firm w tym segmencie. Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę w tym względzie, jest to, że Jeśli wiesz, jak zainstalować Kodi na telewizorze LG WebOs Smart TV, prawdopodobnie będziesz mógł z niego korzystać jak nigdy dotąd.

Jeśli wykonasz kolejne kroki, będziesz mógł zainstalować XBMC – jak wcześniej nazywano Kodi – na LG Smart TVchoć jednocześnie musimy pamiętać, że jest to procedura, która jest również w pełni kompatybilna z Samsung Smart TV:

 • Włącz swój inteligentny telewizor
 • Wejdź do sklepu z aplikacjami
 • Wyszukaj „Kody”
 • Kliknij Zainstaluj

Po wykonaniu tych kroków będziesz mógł rozpocząć przesyłanie strumieniowe utworów, filmów i innych materiałów z Kodi do LG Smart TV w ciągu zaledwie kilku sekund, co czyni tę procedurę niezwykle łatwą. Teraz prawdopodobnie wielu będzie się zastanawiać, co się dzieje, gdy nie mamy tego systemu operacyjnego w zestawie.

Rzeczywiście zdarza się, że jedynym warunkiem uruchomienia Kodi na Smart TV jest to, że telewizor ma Androida, ale niektórzy czytelnicy będą chcieli wiedzieć, co się stanie, jeśli nie mają systemu operacyjnego. Jeśli nie masz Sklepu Google Play na Smart TV, musisz wykonać następujące czynności, i chociaż jest to nieco bardziej skomplikowane, na pewno uzyskasz te same wyniki, oczywiście:

 • Pobierz Kodi z tego linku
 • Prześlij plik do telewizora
 • Użyj eksploratora plików
 • Uruchom plik APK Kodi
 • Poczekaj, aż się zainstaluje
 • Jeśli wszystko poszło dobrze, będziesz mieć Kodi na swoim Smart TV LG WebOs

Niektóre z powiązanych pytań, które próbujemy rozwiązać krok po kroku, mają związek z następnym: zainstaluj kodi na smart tv lg webos, zainstaluj kodi na smart tv samsung 2017, kodi smart tv samsung 2016, zainstaluj kodi na usb, kodi xbian samsung smart tv, xbmc można zainstalować na samsung smart tv lub zainstaluj kodi na smart tv samsung 2018 Jeśli masz więcej pytań, zostaw nam komentarz na ten temat, abyśmy mogli Ci pomóc w tym zakresie.

Czy udało Ci się zainstalować Kodi na Smart TV krok po kroku?

dołącz do naszego kanału telegram