Skip to content

Wskazówki dotyczące rolnictwa w Nowym Świecie — popraw swoje plony

25 de październik de 2021

Amazon Games Studios uruchomiło za pośrednictwem swojej platformy strumieniowej gier wideo jedną z najpopularniejszych gier online w ostatnim roku, codziennie wzbudzając zainteresowanie nowych użytkowników, a to chodzi o Nowy Świat.

To jeden z gry wideo masowo multiplayer Jest na rynku najkrócej, ale szybko stał się ulubieńcem wielu miłośników gier online.

Skierowany do tych, którzy chcą poprawić swoją wydajność lub dowiedzieć się o grze przed wyruszeniem w nią, w Look How It Is Made przedstawiamy szereg wskazówek dotyczących Azoth rolnictwo Nowego Świata.

Do czego służy Merkuriusz w grze wideo Nowy Świat?

W uniwersum Nowego Świata Merkuriusz jest to płynna substancja, która nie jest łatwa do znalezienia, którego zdobycie jest uważane za bardzo cenne i konieczne od pewnego momentu gry.

Można go łatwo rozpoznać po niebieskawym i błyszczącym wyglądzie, który można rozpoznać gołym okiem i jest przechowywany w małej szklanej butelce, podobnej do perfum.

Chociaż na pierwszych poziomach zwykle nie jest to wymagane dla wielu funkcji, zaczyna być od poziomu 20 i może być używany do różnych celów w grze. Na przykład:

Na szybkie wycieczki

Ponieważ jest to rodzaj waluty w Nowym Świecie i waluta o najwyższej wartości w grze, jest często używany jako forma płatności w przypadku szybkich podróży. W zależności od ilości Azothów, którą możesz zainwestować lub zapłacić, będzie to zakres twoich podróży.

Zresetuj swoje drzewo umiejętności

Jeśli uznasz to za konieczne i masz Merkuriusza, aby cię wesprzeć, możesz zrobić coś w rodzaju zresetuj do drzewa swoich umiejętności to pozostawia cię w lepszej kondycji do bitwy.

Uzyskanie nowych korzyści

Ponadto mając zapas Azothów, możesz go użyć do zdobywaj profity, twórz przedmioty i zdobywaj inne dodatki które mogą ci służyć w każdej chwili.

Jak możesz sprawdzić, ile Merkuriusza ma twój gracz?

W górnej części ekranu ekwipunek twojego gracza, zobaczysz małą buteleczkę z jasnoniebieskim wnętrzem, obok liczby, która wskaże ilość posiadanych przez nią Azothów.

Ważne jest, aby zwrócić uwagę maksymalna ilość Azothów na gracza to 1000, więc zaleca się ich wydać, gdy zbliżasz się do tej liczby i zachować niższą kwotę niż dozwolona, ​​aby uniknąć marnowania Azothów, które są w przyszłości.

Jakie metody zbierania Merkuriusza posiada New World?

istnieć trzy sposoby na zebranie Merkuriusza w Nowym Świecie, począwszy od najprostszych po te, które wymagają nieco więcej wysiłku, co można wykorzystać podczas gry.

Z misjami

To najprostsza metoda, ponieważ możesz zdobyć trochę Merkuriusza z każdą misją w grze, którą uda ci się ukończyć, aby przestrzeganie ich przyniosło korzyści na więcej niż jeden sposób.

Kultywuj wrogów

Od poziomu 20 za pokonanie wroga otrzymasz Merkuriusza, dzięki czemu będziesz mógł je kultywować i cieszyć się wszystkimi możliwościami, jakie ten cenny materiał oferuje na tym świecie.

Ukończenie głównej historii

New World ma główną historię lub misję, którą każdy gracz musi potwierdzić i wypełnić, aby przejść do gry, a to dodatkowo pozwoli Ci zdobyć więcej Azothów za rezerwację.

metody zbierania azotu mają nowy świat

Wśród najczęstszych terminów słyszanych wśród graczy New World jest Korzyści z ekstrakcji Azotha. Klasycznym sposobem na jego zdobycie jest pokonanie jak największej liczby wrogów, ponieważ zrobienie tego automatycznie usuwa Merkuriusza.

Mówi się również, że jest to możliwe dzięki użyciu broni lub narzędzia przeznaczone do wydobywania Azotów. Chociaż niewielu użytkowników potwierdziło tę teorię, niektórzy powiedzieli, że pomimo trudności w uzyskaniu tego typu narzędzia nie jest to niemożliwe.