Skip to content

Jak kupować i sprzedawać w Nowym Świecie? – Kompletny przewodnik handlowy

25 de październik de 2021

Jeśli jesteś fanem gier MMO, Amazon Games Studios ma dla Ciebie tę nową propozycję o nazwie New World, która została niedawno uruchomiona.

Jeśli przyciągnie twoją uwagę, jest wiele platform, na których możesz ją kupić, ponieważ ta gra na PC została dobrze przyjęta wśród doświadczonych graczy, dlatego wprowadzamy ci tę pełną wymianę, gdzie Wyjaśnimy, jak kupować i sprzedawać w Nowym Świecie.

Jakie są sposoby sprzedawania w Nowym Świecie?

Ta gra spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem wśród graczy, stając się silną konkurencją dla innych świetnych gier MMO. Jeśli się zastanawiasz Jakie są sposoby sprzedawania w Nowym Świecie? Wymienimy je poniżej.

Sprzedaż postów

W każdym odwiedzanym mieście znajduje się stragan lub punkt handlowy, tutaj możesz oferować produkty i czekać, aż inny gracz je kupi; Sprzedając w ten sposób pobierają niewielki podatek, który różni się w zależności od miasta, pamiętaj, aby sprawdzić podatki przed sprzedażą na stoisku.

Kolej sprzedaży

Zlecenie sprzedaży składane jest na stanowiskach sprzedaży, polega na obserwowaniu, jakich materiałów szukają i sprzedają inni gracze, a następnie opublikuj swój produkt po niższej cenie, aby jak najszybciej sprzedać go.

Bezpośrednio z graczami

to dobra opcja w przypadku posiadania przedmiotu o dużej wartościW ten sposób sprzedaż jest bardziej bezpośrednia, a ponadto możesz pomóc początkującym graczom, którzy potrzebują wskazówek i porad, aby zadomowić się w grze.

Chcesz wiedzieć, jak handlować w Nowym Świecie? Nie przestawaj czytać, mamy najlepszego przewodnika ze wszystkich.

Jak złożyć zamówienie, aby użyć go w New World?

Aby złożyć zamówienie i skorzystać z niego w New World należy udać się do punktu sprzedaży, pamiętaj, że można je znaleźć we wszystkich miastach. Podczas interakcji ze sklepem otwiera się okno z trzema zakładkami: kup, sprzedaj i moje oferty.

Sprawdź listę zapytań i zobacz, ile oferują za przedmioty, najlepsza broń bojowa jest warta więcej Nie zapomnij! Następnie wybierz opcję „moje oferty” i umieść swoje artykuły, Zalecamy sprzedawanie ich po niższej cenie niż ta, którą dostajesz na rynku.

W ten sposób składasz zamówienie sprzedaży lub kupna, procedura jest taka sama, przy zamówieniu zakupu otrzymasz powiadomienie, gdy produkty będą dostępne w oferowanej cenie, możesz składać te zamówienia we wszystkich odwiedzanych miastach.

Jak możesz handlować z innymi graczami Nowego Świata?

Jeśli chcesz handlować z innymi graczami, musisz być blisko i naciśnij klawisz H, w menu wybierz opcję wymiany; Gdy drugi gracz wyrazi zgodę, może wybrać przedmioty, które chce kupić lub sprzedać, nie zapominaj, że rzadkie lub bardzo pożądane przedmioty mają wyższą wartość.

Zbyt łatwe, wystarczy przeciągnąć przedmiot do okna wymiany, zalecamy zapoznanie się z artykułami na długo przed zakończeniem procesu. Ta opcja jest wysoce zalecana, ponieważ przy wymianie mogą to zrobić na dowolny przedmiot, więc dla nowych zespołów i uczestników jest to wysoce zalecane.

jak handlować z innymi graczami z nowego świata

Biorąc pod uwagę wszystkie ryzyka i korzyści, jaki jest najlepszy sposób na handel?

Oceniając ponownie trzy alternatywy, o których wspomnieliśmy, możemy powiedzieć, że sprzedaż bezpośrednio w pozycja sprzedażowa nie daje wielkich korzyści ze względu na podatek które pobierają, płacąc za produkt, pamiętaj, że podatki te różnią się w zależności od miasta.

Zlecenie sprzedaży to świetna opcja, po pierwsze dlatego, że możesz mieć te zamówienia we wszystkich miastach bez problemu; Zalecamy przejrzenie cen sprzedaży przedmiotu, abyś mógł złożyć ofertę, która szybko się sprzeda, jednak nadal masz możliwość wyboru, aby dokonać sprzedaży.

Wreszcie mamy bezpośrednią wymianę między graczami, dzięki tej opcji sprzedaż jest bardziej osobista; będą mogli osiągnąć porozumienie korzystne dla obu graczy. Eksperci w tej grze zalecają uwzględnienie wszystkich opcji, ale najlepsze są dwie ostatnie, o których wspomnieliśmy, nie czekaj dłużej i daje dużo złota.