Skip to content

Jak działa gospodarka w Nowym Świecie i jaka jest jej przyszłość?

26 de październik de 2021

Ewolucja gier na przestrzeni dziesięcioleci była niesamowicie zauważalna, ponieważ przeszły od prostych, rozpikselowanych postaci do ekscytujących przygód graficznych.

Gry dzisiaj zaznaczyłeś przed i po w sposób, w jaki możemy bawić się w naszych domach, mając możliwość ponownego przeżycia wszelkiego rodzaju historii.

W ciągu ostatnich kilku lat byliśmy świadkami wydania wielu gier, które trafiły na rynek, z których najbardziej znane to te Modele strzelanek z perspektywy trzeciej osoby lub strzelanki z perspektywy pierwszej osoby (Gry FPS), które angażują graczy we współczesną walkę.

Jednak jeden z najlepszych rodzajów gier, który nigdy nie wychodzi z mody czy to są gry przygodowe, w którym mamy otwarty świat, w którym będziemy mieli całkowitą aktywność do wykonywania naszych działań.

Niedawny tytuł, który stara się uchwycić istotę otwartego świata i połączyć ogromną grupę graczy w ekscytującej grze MMORPG, której akcja toczy się na tajemniczej wyspie, to gra New World.

W tej nowej propozycji Amazon ucieleśniamy działania rozbitka, który przybywa na wyspę Aeternum, gdzie wraz z innymi graczami Będziesz musiał znaleźć zasoby i wyprodukować sprzęt, aby sprostać wszystkim wyzwaniom.

Gdzie jest sklep New World i jak kupować?

Jednym z najciekawszych aspektów tej gry jest możliwość tworzenia własnej gospodarki poprzez zaczynając od przedmiotów, które otrzymują gracze. Albo zbieranie zasobów z naszego otoczenia, zdobywanie specjalnych przedmiotów z trudnych bitew lub budowanie specjalnych obiektów.

W przypadku, gdy jesteśmy nowymi graczami i nie mamy pomysłu na to, jak zacząć sprzedawać nasze przedmioty lub przedmioty, aby zacząć gromadzić bogactwo, warto zapoznać się z kilkoma poradnikami.

W ten sposób dowiesz się, że Nowy Świat ma ciekawy system handlowy w którym dla każdej frakcji zostanie ustanowiona konkretna strefa handlowa, dzięki czemu sprzedaż naszych przedmiotów będzie ograniczona do określonego terytorium.

Aby uzyskać dostęp do tych rynków, będziemy musieli tylko udać się do miasta i znaleźć pozycję handlową, w którym dostępne będą wszystkie opcje kupna i sprzedaży przedmiotów.

Jak zdobywać monety w Nowym Świecie?

Posiadanie wystarczającego bogactwa znacznie ułatwi nam sposób, w jaki radzimy sobie w naszej przygodzie, a w przypadku Nowego Świata Będziemy mieli kilka sposobów, w jakie gra wynagrodzi nas fortuną.

Może to być wypełnianie misji zleconych przez NPC, unicestwianie naszych wrogów w walce lub przeprowadzanie dokładnego badania rynku i sprzedawanie najbardziej potrzebnych materiałów innym graczom.

Bez względu na to, jaką metodą okiełznamy wielką fortunę, musimy pamiętać, że nie będzie to takie proste, więc pokonywanie różnych przeszkód wymaga od gracza wytrwałości i poświęcenia.

Jak można zdobyć więcej tokenów Przymierza?

Konwencjonalna waluta gry może nam się wydawać jedyną dostępną metodą na zdobycie pieniędzy w New World, ale mamy też inne systemy, które pozwalają nam zdobywać sprzęt, takie jak Żeton Przymierza.

Ta moneta pochodzi od grupy religijnej, do której możemy dołączyć w Nowym Świecie i to nagrodzi nas 400 tokenami za każdą wykonaną misję.

najlepszy sposób na zdobycie większej liczby tokenów przymierza

Misje wykonywane dla Przymierza Zostaną rozdystrybuowane w działaniach, które można przeprowadzić zarówno w PVE, jak i PVP, oferując graczom alternatywę do generowania dochodu.

Czy handel na New World można uznać za „Płać, aby wygrać”?

Kiedy mówimy o Pay To Win, mamy na myśli korzyści, jakie uzyskują inni gracze dokonujący mikrotransakcji w tej samej grze, aby otrzymać korzyści dla graczy, którzy wchodzą za darmo.

W przypadku New World posiada rozbudowany, dobrze zaprojektowany system, dzięki któremu wszyscy gracze mogą bez problemu sprzedawać przedmioty wyhodowane w bitwach, mając również dodatkowe opcje, takie jak Token Przymierza.