Skip to content

Jak zmienić strefę startową w Nowym Świecie? – Od Everfall do Windsward

3 de Listopad de 2021

W Nowym Świecie można zbiegać się w obszarze, umożliwienie zabawy ze znajomymi w dowolnym momencie; w ten sposób mogąc razem podążać za linią wyszukiwania. Po pojawieniu się w którejkolwiek z czterech stref konieczne jest wykonanie szeregu początkowych misji.

Jednak niektóre z nich są trudniejsze niż inne, przy czym First Light jest najprostszym, a Everfall najbardziej złożonym. Zmień strefę gry W New World jest to bardzo proste, bo po pojawieniu się na danym obszarze musisz zaakceptować i wykonać misję początkową. Niezwykle ważne jest, aby nie przyjąć drugiej misji po ukończeniu pierwszej, ponieważ zablokuje to ten obszar i gracz nie będzie mógł go zmienić. Możliwe jest jednak rozpoczęcie nowej gry poprzez usunięcie starej.

W ilu obszarach możesz wyjść w New World?

Na początku Nowego Świata istnieją 4 strefy, w których mogą pojawić się użytkownicy; Everfall, First Light, Monarch’s Bluff i Windsward. W przeciwieństwie do innych gier, dopiero po ukończeniu misji, która prowadzi nas do wyboru frakcji, będzie można stworzyć grupę ze znajomymi. Pomoże ci to wybrać dobry obszar do uprawy zasobów w najlepszych miejscach.

Everfall

Ten obszar Nowego Świata sprawia, że ​​jest to trudny początek ponieważ będąc tak dużym, gracz musi przebyć większy teren, aby ukończyć misje. Awansowanie w tym obszarze i jego wielkie rozszerzenie jest żmudne, ale jest to obszar wartości na rynku i jest niezbędny na średnich poziomach gry. Jest uważany za jeden z najlepszych obszarów startowych przez wielu graczy Nowego Świata, ze względu na jego centralne położenie na mapie. Jak również jego obfite zasoby.

Pierwsze światło

W Nowym Świecie ten obszar Znajduje się na jednym z południowych krańców na mapie i posiada dużą ilość surowców. A także mniejsza konkurencja ze strony innych graczy o bycie tak odległym. Nie trwa to długo, więc ukończenie misji zajmuje mniej czasu.

W tym obszarze są też dobre żyły żelaza do wydobycia na niższych poziomach i dostępnych jest wielu NPC z Nowego Świata szybko awansować.

Blef monarchy

W Nowym Świecie ten górzysty teren może być niewygodne w zdobywaniu poziomów, pomimo dużej populacji owiec. Jest to również duży obszar, wysyłany na duże odległości w celu ukończenia misji. Pomimo trudności w awansowaniu w tym obszarze początkowym, rekompensuje to również łatwość szkolenia umiejętności gotowania. Również tworzenie kolekcji ubrań i żywności z pierwszych poziomów Nowego Świata.

Na Wietrze

Czwarta dostępna strefa startowa New World; ma mniej terytorium niż pozostałe strefy. Co ułatwia przenoszenie i skraca czas wykonywania misji na tym terenie. Znajduje się w centrum czterech stref, dzięki czemu jest najwygodniejszym miejscem na spotkanie z przyjaciółmi. Zarówno ten obszar, jak i Everfall są wygodne do rozpoczęcia w New World, ponieważ wydaje się, że te obszary są mniej ryzykowne podczas podróży. Ten obszar staje się najpopularniejszy dla graczy, którzy zaczynają grać.

obóz wędkarski w nowym świecie

Czy można przewidzieć, w której strefie będziesz w grze?

Niestety jak na razie Nowy Świat nie można wybrać ani przewidzieć obszaru zacznij, gdy zaczniesz grać. Gdy gracz dołączy do jednego z serwerów i stworzy postać, rozpoczyna się krótki prolog. Następnie gra ukazuje się graczowi w jednej z czterech początkowych stref. Jednym ze sposobów na zmianę strefy startowej w New World jest stworzenie nowej postaci i czekanie na inną strefę startową następnym razem – co nie jest gwarantowane.

Jak przenieść się do następnego obszaru, od którego zaczynasz?

Na mapie Nowego Świata są do tej pory około 14 różnych obszarów do zwiedzania i zabawy. Każdy ma własne rozszerzenie i niektóre są większe od innych, jednak istnieją sposoby na szybkie przemieszczanie się za pomocą szybkiej podróży.

Jeden z następujących trzech czynników musi być obecny, aby osiągnąć szybką podróż w Nowym Świecie. Przebywanie w Duchowym Sanktuarium, szybka podróż po śmierci w obozie lub pójście do karczmy z dowolnego miejsca.