Skip to content

Na jakich platformach mogę kupić New World? – Edycja standardowa lub Deluxe

13 de październik de 2021

New World to gra wideo opracowana przez Amazon Game Studios, która została wydana w sierpniu 2020 roku. Ta gra wideo jest zilustrowana w siedemnastowiecznym środowisku, w którym gracze eksplorują różne krainy, a jednocześnie muszą je skolonizować, aby wizerunek i podobizna Ameryki Brytyjskiej.

Ta gra wideo jest tak ekscytująca, jak teleportacja do nieznanego wszechświata, gdzie będziesz miał okazję wchodzić w interakcje z innymi postaciami zarządzanymi przez prawdziwych graczy. Gra wideo Nowy Świat jest autorstwa rola dla wielu graczy online, pozwala tysiącom użytkowników jednocześnie wejść w tę przygodę.

Historia tej gry wideo oparta jest na alternatywne fakty historyczne, jak środowiska, w których rozgrywają się wydarzenia, które znajdują się na fikcyjnej wyspie pełnej mitycznych stworzeń.

logo amazon game studios

Gdzie możesz teraz kupić grę?

Gra wideo Nowy Świat obecnie dostępne tylko dla komputerów. Możesz go kupić, kupując go za pośrednictwem oficjalnej strony Amazona, twórcy gry wideo. Prawdopodobnie zastanawiasz się, czy potrzebujesz konta Amazon, aby kupić New World na Amazon. Odpowiedź brzmi: nie, nie musisz mieć konta Amazon.

Niezależnie od tego konieczne jest posiadanie konta Steam, aby rozpocząć grę. Gdzie rzeczywiście można również nabyć tę grę. Na obu platformach, czyli Amazon i Steam, możesz kupić jedną z dwóch dostępnych do tej pory wersji New World.

Jeśli chcesz nabyć grę za pośrednictwem jednej z tych dwóch platform, musisz pamiętać, że to ma swój koszt, chociaż jego koszt nie jest bardzo wysoki. Może się różnić w zależności od kraju, w którym się znajdujesz.

Co zawiera wersja Deluxe New World? Czy warto dopłacić różnicę?

Jeśli masz zamiar nabyć „nową” grę wideo New World, musisz wybrać między dwiema wersjami. To są Wersja Deluxe i Wersja Standard. Oba są dostępne na platformie Amazon i platformie Steam. Jednak zgodnie z oczekiwaniami jeden jest bardziej ekskluzywny od drugiego, więc mają różne ceny, chociaż nie są od siebie zbyt daleko.

Obie wersje są do siebie bardzo podobne, zdobycie którejkolwiek z nich nie będzie generować żadnych utrudnień w grze ani żadnej przewagi. Różnica polega przede wszystkim na wyglądzie, akcesoria lub przedmioty poprawiające Twój wygląd lub inne czynniki w grze.

Pamiętajmy, że w grze wideo New World każdy gracz jest swobodnie działać i próbować przetrwać, jak uważasz za stosowne. Jeśli masz wystarczająco dużo pieniędzy i lubisz być na bieżąco z najnowszymi grami wideo, możesz kupić wersję Deluxe, jeśli tak nie jest, możesz kupić wersję Standard, która nie odbierze żadnej przewagi nad innymi gracze z wersją Deluxe.

platforma gier wideo parowa

Wersja Deluxe (droższa z dwóch dostępnych wersji) oferuje graczowi następujące opcje spędzenia przygody w New World. Jak już wcześniej podkreśliliśmy, ta wersja nie daje im żadnej przewagi w grze wideo na graczy, którzy mają wersję Standard.

Zbroja i Topór Drwala

Pancerz i siekiera drwala to jedna z zalet, które oferuje wersja Deluxe New World. Pancerz drwala pozwala postaci gracza na kamuflaż wśród zarośli różnych środowisk, tak jakby rzeczywiście był drwalem. Ten strój również Ci pozwoli wyróżniać się spośród innych graczy.

Topór pozwoli ci uzupełnij swój wygląd drwala. Jest to specjalna skóra stworzona do okrycia twojego topora bojowego. Jednak ten artykuł to coś więcej niż tylko kwestia wyglądu, czyli poprawienia swojego wizerunku w grze.

Zwierzak Mastif

Gdy osiągniesz piętnasty (15) poziom gry wideo New World, opcja posiadania domu zostanie automatycznie odblokowana, a w wersji Deluxe możesz zdobyć zwierzaka, Mastiffa, który jest Zaopiekuję się Twoim domem podczas Twojej nieobecności. W ten sam sposób będzie to przydatne tylko do tego, nie będziesz w stanie usunąć go ze strony ani niczego podobnego.

bitwa o nowy świat

Zestaw gestów kamień, papier, nożyczki

Ten zestaw emotikonów działa również jako gra podczas zabawy z innymi graczami. W ten sam sposób może być bardzo przydatny, gdy musisz podjąć określone decyzje w grze.

Cyfrowa książka o sztuce Nowego Świata

To cyfrowa kolekcja niesamowitych obrazy koncepcyjne o stworzeniu i rozwoju tej gry wideo. Chociaż jeśli nie jesteś graczem New World i jesteś fanem tego rodzaju sztuki, możesz kupić tę książkę online.

Jakie wymagania musi spełniać Twój komputer, aby idealnie działać w New World?

Jeden z Zalecane wymagania aby gra wideo rozwijała się normalnie na twoim komputerze jest to, że ma wolne miejsce w pamięci 50 GB, musisz mieć również procesor z procesorem Intel Core i7-2600K lub AMD Ryzen 5 1400, pamięć RAM powinna mieć zapisaną 16 GB .

Postaraj się jak najlepiej, ponieważ karta graficzna twojego komputera to NVIDIA GTX 970 lub AMD Radeon R9 390X, dysk twardy powinien być SSD (dysk stały) i jego system operacyjny Windows 10 64-bit i DirectX w wersji 12. Jeśli jednak nie masz wszystkie te wymagania, gra New World może działać poprawnie, jeśli masz minimalne wymagania, które zobaczysz poniżej.

  • 50 GB dostępnego miejsca
  • Procesor Intel Core i5-2400K / AMD z czterema fizycznymi rdzeniami 3 GHz
  • 8 GB pamięci RAM
  • Karta graficzna 2 GB NVIDIA GTX 670 lub AMD Radeon R9 280
  • Dysk twardy 7200 HDD
  • 64-bitowy system operacyjny Windows 10 i DirectX w wersji 12

komputer przystosowany do gier wideo

W jakich językach będzie dostępny New World?

New World, będąc grą wideo masowo wieloosobową, oznacza, że obsługuje ponad milion (1 000 000) graczy połączonych jednocześnie na całym świecie, więc jest obecnie dostępny w siedmiu (07) językach.

Wśród dostępnych języków, w których znajdziemy angielski, zarówno amerykański, jak i brytyjski angielski, niemiecki, polski, portugalski, francuski, włoski i hiszpański.

Czy New World będzie dostępny do grania na konsolach takich jak Xbox lub PS5?

Administratorzy sieci społecznościowych gry wideo New World podali oficjalne informacje za pośrednictwem swojego konta na Twitterze, gdzie otrzymali już dużą liczbę pytań od swoich obserwujących, czy w New World będzie można grać na konsolach Xbox lub PS5 .

Odpowiedzią administratorów tego konta było głośne NIE. Przynajmniej w najbliższej przyszłości. Potwierdzili, że w tej chwili i do najbliższej przyszłości w New World będzie można grać tylko na komputerach.

Zaznaczyli jednak również, że nie wykluczają tej opcji rozszerzenia ich adaptacji na platformy PlayStation i Xbox w daleka przyszłość.

dołącz do naszego kanału telegram