Skip to content

Jak naprawić nieudaną transakcję w New World z kodem błędu 408?

2 de listopad de 2021

Nieudana transakcja z kodem 408 New World to problem, który od jakiegoś czasu stale pojawia się w grze, ten kod błędu wskazuje na błąd w korzystaniu ze sklepu z grami. Gracze próbujący skorzystać ze sklepu New World W nowym Amazon MMO możesz od czasu do czasu natknąć się na komunikat o błędzie „status transakcji”, co oznacza, że ​​zakupy, których dokonałeś, nie powiodły się, mimo że masz pieniądze w swoim wirtualnym portfelu Steam.

Ten błąd pojawia się próbując kupić przez Mark of FortuneWażne jest, aby znać poprawkę tego błędu, ponieważ od czasu premiery New World nastąpił duży napływ graczy i ten błąd sprawia, że ​​sprawy są nieco uciążliwe, a ekonomia w New World jest bardzo ważna. Ten błąd może być spowodowany głównie niestabilnością serwera, chociaż może być powiązany z innymi przyczynami. Na szczęście obsługa Amazon nie jest jedyną opcją zakupu, istnieje kilka poprawek, które rozwiązują problem.

Dlaczego otrzymuję błąd 408 przy transakcjach New World?

Marks of Fortune to nazwa waluta premium gry New WorldJeśli jesteś jednym z tych, którzy wiedzą, jak grać i chcesz dostosować swoją postać w grze, będziesz potrzebować wielu z tych monet. Marks of Fortune umożliwiają kupowanie skórek kosmetycznych i innych przedmiotów w celu optymalnego rozwoju postaci w grze. Ta funkcja jest często błędna i gracze nie są w stanie kupić Marks of Fortune, aby kupić swoje przedmioty.

Błąd 408 jest związany z informacją „Limit czasu żądania”, co oznacza, w podstawowym znaczeniu, że żądanie wysłane przez klienta do serwera WWW przekroczyło czas oczekiwania dozwolony przez wspomniany serwer. W wyniku tego, zamiast wygenerować odpowiedź, przeglądarka otrzymuje komunikat o błędzie 408. Należy zauważyć, że może to być spowodowane problemami z połączeniem internetowym, ale możliwe jest również, że jest to spowodowane awarią przeciążenie lub błąd konfiguracji strony internetowej.

Zwykle zaleca się sprawdzenie, czy portfel Steam gracza ma wystarczający kredyt, aby przeprowadzić transakcję, jednak wszyscy użytkownicy, którzy mieli ten problem, mają wystarczający kredyt w swoim portfelu, więc to rozwiązanie jest wykluczone. Aby rozwiązać ten problem w New World zdecydujesz się włączyć nakładkę Steam.

Sprawdź swój portfel za pomocą Steam

Sugerowane są różne alternatywy rozwiązania tego błędu transakcji, pierwsza z nich to: sprawdź portfel Steam. W New World możesz robić zakupy w sklepie za prawdziwe pieniądze ze swojego portfela Steam.

Aktywuj nakładkę Steam

W trakcie gry naciśnij klawisze Shift + Tab, a następnie nakładka parowa prawidłowo. Niezastosowanie się do tego oznacza, że ​​nakładka jest wyłączona, a w konsekwencji gracze nie mogą dokonywać żadnych transakcji w sklepie w grze, aby kupować wyglądy New World lub inne rzeczy przy użyciu środków ze świata rzeczywistego, ponieważ należy to zrobić za pomocą metod rozliczeń Steam. Jeśli nakładka nie działa poprawnie, wyjdź z Nowego Świata i ponownie załaduj grę.

walczyć w nowym świecie

Włącz nakładkę Steam

Aby włączyć nakładkę Steam w New World, gdy jesteś poza grą, przejdź do „Biblioteki”, kliknij przycisk „właściwości”, „obserwuj”, „zakładka ogólna” i na koniec „włącz nakładkę Steam”. Z drugiej strony również możesz aktywować nakładkę Steam gdy jesteś w grze, wystarczy nacisnąć funkcję Shift + Tab.

Czy podczas wykonywania tych czynności na Steamie nie będę już otrzymywał błędu 408 dla transakcji?

Uważa się, że kod błędu 408 po nieudanej transakcji w New World jest związany z problemami z połączeniem między sklepem a komputerem gracza. Poprawki podane powyżej starają się wyeliminować tarcia między sklepem a komputerem gracza. Jeśli problem będzie się powtarzał, może być konieczne sprawdzenie konfiguracji routera lub przekierowania portów.

dołącz do naszego kanału telegram