Skip to content

Jak i gdzie znaleźć dzienniki i wraki statków w New World? – Przeglądaj mapę

2 de Listopad de 2021

W miarę postępów w grze i przedzierania się przez Nowy Świat, w głównej opowieści otrzymamy konkretną misję o nazwie „Charity Douglas Inter-Ship Stories”. Na tej misji w różnych punktach otrzymamy instrukcje rozpoczęcia poszukiwań dzienników i wraków. Podczas tej misji wyszukiwanie może nie być takie proste i oczywiście na szczęście możemy postępować zgodnie z instrukcjami, aby ukończyć tę misję.

W trakcie tej misji musisz szukać ocalałego i zdobyć zapisy lub szczątki rozbitych statków, musisz zwrócić uwagę na oznaki korupcji i wrócić do punktu obserwacyjnego Douglas przy wieży strażniczej Monarch Cliffs.

Jaka jest misja, która prosi cię o odnalezienie rekordów i wraków?

W New World, grając solo w misji Stories Among Ships, zostajesz wysłany jako gracz, aby zdobyć dzienniki i wraki. W miarę postępów w grze w głównej fabule New World, nasz gracz odblokowuje misję o nazwie Historie między statkami — Charity Douglas. Szczątki rozbitego statku, instrukcje i pewne zapisy można zdobyć w różnych punktach misji.

Po zakończeniu misji, gracze New World będą mogli kontynuować swoją podróż na Wyspie Aeternum. Mogą podjąć się nowego z głównego wątku fabularnego lub wyruszyć na misję poboczną. Od tego momentu będą mogli korzystać z uzyskanych nagród.

Jak szybciej znaleźć dzienniki i wraki?

Po otrzymaniu instrukcji w grze, aby po raz pierwszy szukać wraków, gracz w New World musi odejść około 250 m na północny zachód od Charity Douglas. Gdy gracze osiągną tę pozycję na ziemi, cel będzie musiał zostać zaktualizowany i będą musieli zebrać książki, które znajdą w okolicy, w szczególności trzy. Lokalizacja tych książek może znajdować się na mapie Nowego Świata, jednak istnieją filmy pomocowe, które mogą ułatwić wyszukiwanie na mapie, jeśli jest ona bardzo złożona.

Po interakcji z książkami gra ponownie poda ci instrukcje poszukiwania rekordów i wraków, poda nowe instrukcje podróżowania w kierunku południowo-zachodnim z aktualnej pozycji. Ten ruch przeniesie Cię na inną wyspę W New World historie wśród okrętów będą aktualizowane w miarę ich zbliżania się. Szafka w kształcie skrzyni to cel dla każdego gracza, który znajduje się na pokładzie rozbitego statku.

Gracze otrzymują następnie trzecią misję, ostatnią, w której muszą biec na południowy wschód, aż znajdzie się pod literą „J” dla „Jawbone Cove” na mapie, tam podnoszą dwie flagi Bounty Boehm. Po wykonaniu tego kroku, gracze wracają do Charity Douglas gdzie mogą ukończyć historie między statkami, a także otrzymać nagrody.

Z drugiej strony, jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią skróty, możesz przeszukiwać sieć w poszukiwaniu zaktualizowanych informacji z Nowego Świata.

Jakie nagrody otrzymasz za ukończenie tej misji?

Gdy gracze Nowego Świata wrócą do Charity Douglas, aby ukończyć historię, będą mogli: zbierz wszystkie swoje nagrody i od razu mieć możliwość zaangażowania się w inną aktywność poprzez zabawę. Gracze zdobędą drewniany łuk, punkty ulepszeń doświadczenia gracza i złote monety.

nowe postacie świata walczą

Łuk wykonany z impregnowanego drewna

To narzędzie jest bronią zręczności w Nowym Świecie. Łuk znajduje swoją największą siłę w ataki dystansowe, ale poprawia też umiejętności gracza.

330 PD

Dostaniesz punkty doświadczenia (XP) w New World, które podniosą poziom twojej postaci i będziesz mógł szybko awansować, zaznaczając różnicę między innymi graczami i czyniąc nas punktem odniesienia w każdej sesji gry.

59 monet

W Nowym Świecie bardzo ważne jest osiągnięcie złote monety, pozwolą ci one kupić dodatkowe wyposażenie dla twojej postaci, a nawet nowy dom. Po tej misji otrzymasz 59 monet. Zbieraj monety, aby mieć większą swobodę podczas gry, możesz uzyskać więcej, wykonując misje, atakując mafię, robiąc interesy w grze, będąc zielonym, zbierając plony i podczas wydarzeń PVP.

Jeśli jesteś nowy w tej grze, może być ci trudno nauczyć się kilku rzeczy, więc zaleca się, abyś zrobił trochę badań i poszukał podstawowego przewodnika po New World.