Skip to content

Co powinieneś wiedzieć o Nowym Świecie, jego domach, szybkiej podróży i Merkuriuszu?

8 de październik de 2021

Gry wideo, w których możesz mieć życie w środku Są to ci, którzy są obecnie na widoku publicznym, musisz być ostrożny, ponieważ istnieje toksyczność dla graczy i możesz uzależnić się od gry.

New World to jedna z tych gier wideo, ponieważ możesz mieć swoje domy własnym wysiłkiem, jeździć na wycieczki, a nawet zarabiać rodzaj monety. Następnie pokażemy Ci kilka rzeczy, które możemy zrobić w tej grze wideo.

Jakie jest główne zastosowanie Merkuriusza?

Merkuriusz to jasnoniebieski obiekt, który może być zdobywać na różne sposoby. Do jego podstawowego zastosowania obowiązkowe jest posiadanie monet na odmianę zawartości gry. Merkuriusz może być wykorzystany do podróżowania do dowolnego miejsca, które już odwiedziłeś, samo w sobie jego największą użytecznością jest dokonywanie szybkich podróży.

Możesz użyć Merkuriusza, aby zapewnić swojej drużynie lepszą broń i atrybuty, podobnie jak możesz odzyskać drzewka umiejętności. Ta substancja o nazwie Merkuriusz, którą można dostać w kontynuuj podczas wszystkich misji, które wykonujesz, są niebiescy wrogowie, mogą dać ci ciekawą odmianę Merkuriusza.

Co powinieneś wziąć pod uwagę, zanim użyjesz Merkuriusza w swoich podróżach?

Merkuriusz to substancja, o której mówi się, że robi różne rzeczy w twojej grze, na przykład posiada lepsze umiejętności. Podobnie, od Poziom 20 może być łatwiejszy do zdobycia Merkuriusza. Ale w międzyczasie to właśnie powinieneś znaleźć przed użyciem swojego Merkuriusza.

Im dłuższa podróż, tym wyższy koszt

Ponieważ cel podróży jest daleko, będziesz musiał wydać więcej Merkuriusza, ale jeśli cel podróży jest blisko, możesz uratować Merkuriusza, ponieważ nie będzie to tak drogie. Najlepszym rozwiązaniem jest zaoszczędzenie ilości złota i zakup w ten sposób małej chatki jeszcze bardziej uratujesz swoich Azothów.

Możesz podróżować tylko między kluczowymi miastami i lokalizacjami

Merkuriusz ma możliwość podróżowania z nimi do kluczowe miejsca lub miasta, nie pozwolą Ci podróżować, jeśli nie są te dwie opcje.

stworzyć postać do gry

Jeśli nosisz dużo rzeczy, koszty rosną

Chociaż Merkuriusz już naliczy Ci opłatę za podróż, zostanie naliczona opłata za dodatkową wagę. Staraj się nie nosić ze sobą tylu rzeczy, jeśli chcesz uratować Merkuriusza, a nawet więcej, jeśli podróż jest daleka.

Nowy świat to gra wideo, którą można pobrać na platformę Amazon o nazwie Amazon Luna, w której można łatwo pobierać gry wideo.

Jaka jest funkcja domów w Nowym Świecie?

Dom w New World to opcja dla postaci, aby uzyskać dom w grze, w którym mogą dostosować dekorację do swoich upodobań.

Jeśli jesteś początkującym, przestań dostać domy Musisz pamiętać, że możesz to zdobyć, wykonując doświadczenia, aby mieć więcej punktów. Możesz także stworzyć grupę i grać w domu, do tego musisz mieć reputację w swojej społeczności.

Domy mogą mieć takie cechy, jakie sobie życzysz, w tym celu musisz być w stanie je kupić lub dać ci je. Niektóre mają balkony, są w dobrym miejscu, jest bardzo zróżnicowana lista domów, które możesz zdobyć, poszukaj tego, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Dom, w którym będziesz mieszkać, musi być utrzymany i uporządkowany. Wiąże się to z szeregiem podatków, kiedy nie uda ci się tego podatku, możesz zostać zatrzymany.

Kupując ten dom, będziesz mieć możliwość posiadania miejsce, do którego należy przyjechać, gdy wybierasz się na wycieczkę czy coś w tym stylu, możesz też kupować w tych domach wokół nich. Kupując dom, wchodzisz do społeczności, w której znajduje się ten dom, więc jest to dobra opcja, aby podzielić się ze znajomymi w społeczności.

znaki rankingowe w nowym świecie

Jak możesz zapamiętać gospodę podczas swoich podróży po Nowym Świecie?

Kiedy zaczynasz swoją podróż Będziesz musiał zarejestrować gospodę, która znajduje się blisko miejsca, w którym się znajdujesz, działa to jako tymczasowy dom lub w przypadku śmierci, sposobem na zapamiętanie jest otwarcie mapy, a następnie zlokalizowanie miejsca w osadzie i kliknięcie na Pamiętać.

Z tej opcji można skorzystać tylko raz raz na godzinęAle jeśli się zgubisz, opcja szybkiej podróży umieści Cię w bezpiecznym miejscu.

Jaki jest właściwy sposób na szybką podróż po Nowym Świecie?

Możesz użyć tej opcji, gdy zobaczysz odkryte miejsce docelowe, zobaczysz, że ten punkt zostanie zaznaczony na Twojej mapie, zaleca się najpierw zbadać mapę, a następnie zrobić szybką podróż.

Jest to taktyka, którą gracze odkryli, aby ułatwić szybkie podróżowanie, składa się z następujących elementów:

Chodzi o to, aby zginąć w grze, aby pojawić się w punkcie szybkiej podróży, do której dotarłeś, możesz odnieść obrażenia, ale nagroda będzie dobra.

Pamiętaj, że jeśli zaktualizujesz system operacyjny do Windows 11, gra będzie szybsza, New World to ciężka gra i jeśli twoja wersja jest najnowsza, będziesz mieć mniej komplikacji jeśli chodzi o grę.