Skip to content

W ten sposób odblokujesz Samsung J2

1 de czerwiec de 2023

Nie da się ukryć, że linia Galaxy J była jednym z największych sukcesów Samsunga kilka lat temu, obecnie mamy sporą ilość wersji: J2 2015, J2 2016 i J2 Prime. Stopniowo pojawiają się lepsze wersje tego urządzenia mobilnego i każda z nich jest lepsza od poprzedniej, ale oczywiście dużym pytaniem, które zadaje sobie wielu właścicieli Samsunga J2, jest:Jak odblokować Samsung J2? Następnie chcę skomentować tylko ten temat.

Odblokuj Samsunga Galaxy J2

To normalne, że stawiamy jakąś formę zabezpieczenia podczas odblokowywania urządzeniawielu wybiera za użycie wzoru, w tym hasła lub kodu PIN zabezpieczającego. Jest to coś fundamentalnego, ponieważ nie jest miło, aby osoba trzecia mogła łatwo uzyskać dostęp do wszystkiego, co masz na urządzeniu, więc oczywiście ochrona jest ważna, między innymi ochrona naszej prywatności i rozmów jest niezbędna.

Faktem jest, że w wielu przypadkach zapominasz, jak odblokować Samsung J2, być może zapomniałeś wzoru lub hasła i wtedy w zasadzie zaczynają się problemy.

Jak odblokować Samsunga Galaxy J2

Najlepiej zrobić to za pomocą konta Gmail, z którym skonfigurowałeś urządzenie mobilne, w ten sposób nie stracisz żadnych danych i odblokujesz telefon w ciągu kilku minut, dlatego tak jest ważne, aby przy pierwszej konfiguracji urządzenia mieć konto realne, do którego mamy długoterminowy dostęp.

Problem polega na tym, że jeśli nie pamiętasz konta Gmail, pozostaje tylko przywrócenie ustawień fabrycznychale powinieneś wiedzieć, że wykonanie tej czynności usuwa wszystkie dostosowania, których dokonaliśmy w telefonie, dzięki czemu wygląda tak, jakbyś właśnie go nabył.

Dlatego Ważne jest również wykonywanie kopii zapasowych. tak często, jak to możliwe, w zależności od ilości i ważności informacji przechowywanych na urządzeniu.

Wzór odblokowania Samsunga J2 Prime

Aby móc go odblokować, będziesz musiał mieć baterię naładowaną do 60% tego samego. Następnie całkowicie wyłącz telefon i naciśnij i przytrzymaj przyciski zwiększania głośności + home + zasilania przez kilka sekund, aż zacznie wibrować lub włączy się ekran, a następnie zwolnij je.

Teraz idziesz tam, gdzie jest napisane „Usuń dane / przywróć ustawienia fabryczne” za pomocą przycisków głośności i potwierdź przyciskiem zasilania, po zakończeniu po prostu przejdź do miejsca, w którym jest napisane „Uruchom ponownie system teraz” i to wszystko.

dołącz do naszego kanału telegram