Skip to content

W którym kraju Netflix jest lepszy?

31 de styczeń de 2021

Netflix to spektakularna platforma, pozwala na oglądanie ulubionych seriali i filmów w najlepszej jakości i nie tylko, platforma oferuje swoje treści bez irytujących reklam. Możesz uzyskać dostęp do swojego konta w dowolnym miejscu na świecie za pomocą urządzenia mobilnego i Internetu.

Teraz Netflix z pewnością miał wpływ na rynek komercyjny i coraz więcej użytkowników ma do niego dostęp, ale w którym kraju Netflix jest lepszy? Cóż, wtedy przedstawimy Ci krótki przegląd tego oraz jakie plany i usługi znajdziesz podczas korzystania.

Ile krajów ma dostęp do Netflix?

Obecnie platforma ma Dostępnych jest 190 krajów i ponad 60 milionów użytkowników.

Zalety i wady, które będziesz mieć podczas korzystania z Netflix

Bez wątpienia ta platforma jest jedną z najlepszych opcji na rynku, aby zobaczyć swój ulubione seriale i filmy. Zobaczmy, jakie zalety i wady będziesz miał, jeśli chcesz korzystać z platformy.

Zalety:

 1. Ty robisz własny harmonogram zabawyMając nieograniczony program, będziesz mógł cieszyć się najlepszymi seriami bez żadnego harmonogramu. Ponadto nie będziesz mieć problemów, jeśli przegapisz odcinek, ponieważ będziesz mógł oglądać serię i filmy w kółko.
 2. Program w każdym krótkim okresie czasu Aktualizuje się, będziesz mógł zobaczyć nowe treści w mgnieniu oka.
 3. Jeśli pobierzesz aplikację, nie będziesz musiał się martwić do połączenia będziesz mieć nieograniczony dostęp bez połączenia z Internetem.
 4. Możesz wybrać żądany dźwięk i czy użyłeś napisów, czy nie.
 5. Jeśli masz dzieci w domu, możesz skorzystać z takiej opcji „tylko dla dzieci” i zawiera tylko filmy i seriale dla najmłodszych w domu lub możesz wyszukiwać według klasyfikacji wiekowej.

Niedogodności:

 1. Nie możesz się zalogować na więcej niż jednym urządzeniu naraz.
 2. Katalogi filmów lub seriali dla niektórych krajów są rzadkie.

Cóż, Netflix ma wiele argumentów za tym, nie ma wątpliwości co do wysokiej jakości usług.

Najlepsze pakiety dostępne w serwisie Netflix

 1. Plan podstawowy: zawiera ekran z dstandardowa definicja lub normalny.
 2. Pakiet standardowy: zawiera dwa ekrany lub sprzęt o wysokiej rozdzielczości HD.
 3. Plan Premium: Możesz dołączyć 3 lub 4 ekrany dostępne w definicji Ultra hd.

Wynajmij najlepszy plan, który odpowiada Twoim potrzebom i Twojej ekonomii.

W którym kraju platforma Netflix jest lepsza?

Według przeprowadzonego badania Japonia to kraj z największym katalogiem filmów i seriali, ponieważ zawiera około 6 032 opcji treści cyfrowych. I nie tylko to, oferuje około 4747 filmów. Bez wątpienia Japonia jest krajem z największą platformą dla Netflix.

Na drugim miejscu znajdują się Stany Zjednoczone Ameryki Północnej, w tym kraju platforma ma katalog 5,609 seriale i wiele filmów. Zobaczmy pozycje 10 krajów z największym katalogiem filmów i udokumentowanych seriali.

 1. Japonia: 6032
 2. Stany Zjednoczone 5,609
 3. Kanada 5,460
 4. Wielka Brytania 5108
 5. Irlandia 5,023
 6. Indie 4,706
 7. Australia 4,705
 8. Nowa Zelandia 4568
 9. Luksemburg 4534
 10. Pakistan 4416

logo Netflix w tle i na smartfonie

Które kraje mają największą liczbę subskrybentów Netflix?

Netflix zarabia rocznie duże kwoty, a to jest generowane przez liczbę osób, które codziennie subskrybują Platforma. Zdecydowana większość subskrypcji znajduje się w Stany Zjednoczone i Kanada z około 67,1 milionami abonentów.

Następnie na drugim miejscu znajduje się Europa, Afryka i Bliski Wschód z 47,4 milionami abonentów. Trzecie miejsce zajmuje Ameryka Łacińska z zaledwie 29,4 mln abonentów.

Jak widać, platforma Netflix z pewnością stała się liderem, jeśli chodzi o oglądanie najlepszych filmów i seriali nie pożałujesz zakupu żadnego z ich pakietów bez ograniczeń.

dołącz do naszego kanału telegram