Skip to content

Jak usunąć i usunąć filmy i seriale z listy „Kontynuuj oglądanie” w serwisie Netflix?

3 de maj de 2022

Kiedy myślimy o najlepszych aplikacjach na świecie, szybko przyjdzie na myśl WhatsApp w dziedzinie przesyłania wiadomości. Podczas gdy Facebook czy Instagram będą wyróżniać się jako sieci społecznościowe. A jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe treściNetflix jest chyba najlepszy.

Prawda jest taka, że ​​na Netflixie można znaleźć ogromną ilość naprawdę bardzo ciekawych seriali lub filmów. A w tym konkretnym przypadku nie chcieliśmy pominąć wzmianki o jednym z głównych samouczków na ten temat.

Prawda jest taka, że ​​po otwarciu Netflix można szybko znaleźć kompletne menu, które ma wiele opcji. Chociaż prawdą jest również, że od czasu do czasu pojawiają się pewne irytujące treści lub komunikaty, z których dzisiaj chcemy Cię nauczyć, jak całkowicie wyeliminować.

Jeśli oglądasz nową listę tytułów programów na Netflix, zobaczysz, że prawdopodobnie otrzymasz komunikat „kontynuuj oglądanie” lub „kontynuuj oglądanie”, co wielu użytkowników uważa za naprawdę denerwujące.

Usuń „Kontynuuj oglądanie” z Netflix

W efekcie usuń „Kontynuuj oglądanie” na Netflix jest to niezwykle proste, o tyle, że możesz usunąć te treści lub wiadomości ze swojego konta w zaledwie sekundę. Chociaż oczywiście do tego będziesz musiał znać wszystkie sztuczki, które istnieją w tym samouczku.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę w tym przypadku, jest wykonanie wszystkich poniższych kroków, aby usunąć „Kontynuuj oglądanie” z Netflix. W tym przypadku bezpośrednio w przeglądarce. Musisz więc otworzyć aplikację na tym urządzeniu.

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, aby usunąć Kontynuuj oglądanie na Netflixjest otwarcie adresu URL tej platformy bezpośrednio z tego linku, a następnie wprowadzenie danych, o które system poprosi, co jest niezbędne do uzyskania dostępu do treści.

Po zalogowaniu nadszedł czas, aby usunąć klasyczny komunikat „Kontynuuj oglądanie” z Netflix. Aby to zrobić, musisz przejść do prawego górnego rogu strony internetowej, do sekcji Konto, sekcji Mój profil i Wyświetl aktywność.

Zobaczysz, że gdy znajdziesz się w tym segmencie, będziesz mógł obserwować całą aktywność, którą wykonałeś w systemie. I to właśnie sprawia, że ​​klasyczna wiadomość Kontynuuj oglądanie w serwisie Netflix pojawia się później. Więc jeśli go usuniesz, pozbędziesz się tych wiadomości.

Chociaż prawdą jest, że w takich przypadkach będziesz mógł zobaczyć całą listę programu lub programów, które odtworzyłeś. Możesz także wybrać, czy chcesz usunąć jakąś specjalną zawartość, czy całą serię.

Od serii Usuń będziesz opracowywać pierwszy krok, aby móc definitywnie usunąć „Kontynuuj oglądanie” na Netflix ze swojego konta na tej platformie. i zobaczysz, że po ponownym zalogowaniu się ta denerwująca wiadomość nie pojawi się ponownie na ekranie.

W ten sam sposób możesz również zauważyć, że nie zapisujesz już informacji związanych z oglądanymi treściami. Więc to jest coś, co musisz sam określić.

Jak usunąć „Kontynuuj oglądanie” z komputera?

Cały ten proces wykonamy z komputera. W każdym razie zalecamy dostęp do komputera, który przecież jest łatwiejszy. chociaż możesz go również wypróbować na swoim urządzeniu mobilnym. To prawie ten sam proces.

  1. Pierwszą rzeczą, którą zrobimy, to otworzyć przeglądarkę i wejść do Netflix.
  2. Logujemy się jak zwykle. Teraz, aby przejść do prawego górnego rogu, kliknij swoje imię, a następnie przejdź do swojego konta.
  3. Tam w sekcji mojego profilu, a następnie w widoku aktywności.

Tutaj będziesz mógł zobaczyć wszystko, co widziałeś na Netflix, wszystko, co zostało odtworzone w czasie. Musisz tylko kliknąć na odcinki, a następnie nacisnąć X, na wszelki wypadek chcesz usunąć historię Netflix pełną serię po prostu kliknij na nią, a następnie poszukaj opcji usuń serię.

W ten sposób teraz, gdy wrócisz do głównej strony internetowej, nie będziesz już widzieć, o czym mówi wiadomość Kontynuuj oglądanie lub Kontynuuj oglądanie.

Czy udało Ci się usunąć komunikat „Kontynuuj oglądanie” w serwisie Netflix za pomocą tego krok po kroku?

Uwielbiamy Netflix, a jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na tej wspaniałej platformie, oto wszystkie informacje, których potrzebujesz, aby to zrobić.

Innymi słowy, ta platforma ułatwia nam życie i czasami utrudnia nam poranki, zwłaszcza po tym, jak poprzedniego wieczoru powiedziałeś, że obejrzysz jeszcze tylko jeden odcinek i skończyłeś o 5 rano. To normalne w Netflix.

Ale coś, co zawsze się pojawia, to rodzaj listy, na której jest napisane „kontynuuj oglądanie” zarówno „Obserwuj dalej„Niektórzy uważają to za irytujące i dlatego stworzyliśmy ten artykuł, aby nauczyć Cię, jak go trwale wyeliminować.

Pomijając, nie możemy zaprzeczyć, że jednym z wielkich udogodnień Netflixa wśród kilku innych jest właśnie to, ponieważ w ten sposób wiedza, na który odcinek się wybieramy, staje się niezwykle prosta i nie musimy jej nigdzie zapisywać ani nawet pamiętać o każdym kiedy idziemy zobaczyć nowy odcinek.

Może się zdarzyć, że Twoje konto Netflix będzie mieć pewne problemy. W poniższym linku szczegółowo opisujemy, w jaki sposób można rozwiązać problemy z Netflix podczas oglądania serialu lub filmu.

Przypominamy, że dodatkowo kilkakrotnie pisaliśmy o różnych aplikacjach na urządzenia mobilne, w których w kilku słowach będziecie mogli cieszyć się dużą ilością filmów i seriali można powiedzieć, że są alternatywą dla Netflix na wypadek, gdybyś w ogóle nie lubił tej aplikacji lub potrzebujesz bardziej dostępnych opcji.

dołącz do naszego kanału telegram