Skip to content

Jak zamknąć wszystkie otwarte sesje w serwisie Netflix — z komputera i telefonu komórkowego?

23 de listopad de 2021

Obecnie istnieje wiele platform streamingowych, które umożliwiają oglądanie treści multimedialnych, tak jest w przypadku Netflix, który został szeroko zaakceptowany przez odbiorców w każdym wieku, świetna alternatywa do oglądania seriali, filmów i filmów dokumentalnych. Platforma oferuje opcje ochrony Twojego konta.

Dlatego jeśli chcesz wiedzieć, jakie urządzenia znajdują się na Twoim koncie, jak poprawnie wylogować się z Netflix i usunąć urządzenia z konta. Czytaj dalej artykuł, a dowiesz się jak to zrobić, wyjaśnimy Ci krok po kroku, abyś mógł go zastosować.

Jak się dowiedzieć, jakie urządzenia znajdują się na Twoim koncie Netflix?

Platforma Netflix stał się medium rozrywkowym na całym świecie. Wielu nabywa konto Netflix, aby oglądać seriale i filmy z platformy Streaming. Ponadto pozwala zachować prywatność konta i uzyskiwać informacje o tym, kto korzysta z konta Netflix oraz o urządzeniach znajdujących się na koncie.

Aby to zrobić, wprowadź swoje konto Netflix za pomocą adresu e-mail i hasła. Następnie kliknij sekcję Mój profil i wybierz opcję Ostatnia aktywność przesyłania strumieniowego dla urządzenia. Stamtąd możesz wyświetlić urządzenia połączone z Netflix, podając datę, godzinę i adres IP.

Jaka jest procedura pomyślnego wylogowania się z Netflix?

Jeśli zalogowałeś się na swoje konto Netflix na telewizorze Smart TV lub na komputerze i z jakiegoś powodu chcesz się wylogować, ale nie wiesz, jak to zrobić. Wykonaj kolejne kroki poniżej, pokażemy Ci, jak poprawnie wylogować się z Netflix.

Na Smart TV

Procedura wylogowania się z serwisu Netflix z telewizora Smart TV jest bardzo prosta. Najpierw wchodzisz do menu konta. Kliknij Ustawienia, a następnie kliknij Zamknij sesję. Musisz tylko potwierdzić akcję. Jeśli nie masz opcji Konfiguracja, możesz użyć przycisków na pilocie, zwłaszcza klawiszy strzałek. Gdy pojawi się opcja wylogowania, naciśnij i gotowe. W ten sposób zamkniesz tylko otwartą sesję na swoim Smart TV.

Na PC

Z komputera wchodzisz do Netflix i klikasz na swoje zdjęcie profilowe. Kliknij Konto, zobaczysz kilka opcji na ekranie, z których musisz kliknąć Wyloguj się z Netflix. W ten sposób zamkniesz sesję Netflix na swoim komputerze.

Jak mogę usunąć urządzenie połączone z moim kontem?

Platforma Netflix pozwala mieć kontrolę i bezpieczeństwo swojego konta. Jeśli stwierdzisz, że masz na swoim koncie urządzenie, którego nie obsługujesz, możesz je usunąć. Ta akcja odbywa się szybko i bez komplikacji. Tutaj pokażemy, jak usunąć urządzenia z konta Netflix.

usuń urządzenia z konta Netflix

Wchodzisz na swoje konto Netflix, naciskasz Moje konto i Pomoc. Następnie klikasz Zarządzaj Netflix na urządzeniach i komputerach. Następnym krokiem jest kliknięcie opcji Dezaktywuj, która znajduje się tuż obok urządzenia, które chcesz usunąć. Po maksymalnie około 8 godzinach należy przeprowadzić prowadzoną akcję. Urządzenie zostanie usunięte wraz z danymi o lokalizacji.

Jak mogę zamknąć wszystkie otwarte sesje na moim koncie Netflix?

Jeśli z drugiej strony chcesz zamknąć wszystkie otwarte sesje konta Netflix, platforma oferuje tę opcję. Logując się na swoje konto, kliknij Ustawienia, a następnie kliknij opcję Wyloguj się ze wszystkich urządzeń i potwierdź akcję. W ten sposób wszystkie sesje otwarte na wszystkich urządzeniach powiązanych z Twoim kontem Netflix zostaną zamknięte. W ten sposób chronisz swoje konto przed osobami z zewnątrz, które chcą rażąco wejść na twoje konto i korzystać z niego. Wskazane jest również, aby od czasu do czasu zmieniać hasło do konta.

Czy mogę zablokować urządzenie z mojego konta Netflix?

Platforma Netflix umożliwia utworzenie hasła do konta Netflix i tym samym zablokowanie go, aby inni nie mieli do niego dostępu. Ale również istnieje możliwość zablokowania profilu z konta Netflix Zwłaszcza jeśli Twoje konto ma 4 profile, po jednym dla każdego członka rodziny, możesz przypisać PIN, aby ograniczyć powielanie treści nieodpowiednich dla wieku.

przypnij, aby zablokować profile Netflix

Utwórz kod PIN, wprowadzając swoje konto, a następnie kliknij Kontrola rodzicielska, wprowadź hasło do konta Netflix i przejdź do tworzenia kodu PIN, który musi zawierać cztery cyfry samych cyfr. Później ustawiasz opcje ochrony kodu PIN według wieku i klikasz Zapisz. Wiesz już, jak możesz chronić swoje konto Netflix. I pamiętaj, że możesz pobrać aplikację Netflix, aby oglądać z telefonu komórkowego.