Skip to content

Jak aktywować „przesyłanie Netflix” na stronie głównej Google?

31 de grudzień de 2021

Jedną z najczęściej używanych obecnie rzeczy jest streaming telewizji. Tego rodzaju usługi pozwalają oglądać seriale i filmy o każdej porze dnia i kiedy chcesz.

Z tego powodu pokażemy Ci, jak możesz połączyć swoje konto Netflix z Google Home, aby móc oglądać telewizję w najprostszy i najbezpieczniejszy sposób. Pokażemy Ci również jak kontrolować swoje konto Netflix z Google Home.

Czego potrzebujesz, aby skonfigurować skrót Netflix w Google Home?

Jeśli w twoim domu masz urządzenie Google Home, najprawdopodobniej chcesz połączyć swoje konto Netflix z urządzeniem Google Home. Abyś mógł stworzyć ten link, musisz najpierw wziąć pod uwagę kilka rzeczy.

Zsynchronizowane połączenie z tą samą siecią

Musisz zrobić ten link z telefonu za pomocą aplikacja Google Home. Aby wykonać ten proces, musisz upewnić się, że Twój telefon lub tablet jest podłączony do tej samej sieci internetowej, co urządzenie Google Home.

Jest to jeden ze środków bezpieczeństwa tej klasy sprzętu domowego, ponieważ jeśli masz zainstalowane w domu połączenie Wi-Fi, jest mało prawdopodobne, aby inna osoba miała dostęp do tej sieci. Musisz więc upewnić się, że twoje dwa urządzenia być podłączony do tej samej sieci Wi-Fi.

Zweryfikuj połączenie swojego konta

Kolejną rzeczą, którą będziesz musiał zrobić, to to zobaczyć Twoje konto Netflix jest aktywne i że jesteś tym, który ma do niego dostęp. Aby to zrobić, musisz wejść na stronę Netflix.

Teraz musisz się zalogować, wtedy Twój telefon będzie stwórz unikalny kod do aktywacji konta. Zamierzasz napisać ten kod w określonej witrynie, a następnie po prostu klikniesz „Aktywuj”. Więc konto Netflix jest aktywne, aby uruchomić je na innych urządzeniach.

Coś, co musisz wiedzieć, to to, że ta konfiguracja aktywacji jest konfigurowana przez właścicieli kont i kiedy otrzymasz nowe konto, nie musisz tego robić, ponieważ ten tryb bezpieczeństwa nie jest aktywowany.

Jaka jest procedura dodawania Netflix do strony głównej Google?

logo domu google

Wszystkie te aplikacje, konta i komputery muszą być zawsze połączone, aby ułatwić nam wykonywanie określonych czynności na naszych kontach. Dlatego ty nauczymy jak dodawać lub połącz swoje konto Netflix z Google Home, aby nie robić zbyt wiele, jeśli chodzi o oglądanie filmów i seriali.

Abyś mógł dotrzeć połącz Netflix z Google Home Będziesz musiał przestrzegać tych instrukcji co do joty:

  1. Zamierzasz wejść do aplikacji Google Home z telefonu lub tabletu
  2. Wejdź do ustawień
  3. Tutaj będziesz obserwować opcję „Usługi” i tam wejdziesz, a następnie dotkniesz „Wideo”
  4. Na liście opcji dotkniesz Netflix, teraz dotkniesz „Połącz”, a następnie „Połącz swoje konto”
  5. Tutaj wpiszesz adres e-mail i hasło do swojego konta Netflix
  6. Po kliknięciu „Link” wybierzesz, z których profili Google Home będzie korzystać. W ten sposób Twoje konto Netflix zostanie już połączone z Google Home.

Jak korzystać z Netflix i przesyłać strumieniowo swoje ulubione filmy w Google Home?

telewizor z płaskim ekranem

Aby móc kontrolować swoje konta Netflix z Google Home, musisz zrobić trzy rzeczy, o których już mówiliśmy w tym samouczku. Najpierw musisz upewnić się, że Twój telewizor jest połączony z Twoim Google Home. Po drugie, musisz mieć usługę telewizyjną połączoną z Twoim domem, czyli w tym przypadku Netflix.

Wreszcie jest sposób kontrolowania tego, co grasz na ekranie. Dla tego możesz używać poleceń głosowych na przykład „Hej, Google play… i mówisz film, który chcesz obejrzeć”, „Zatrzymaj film”, „Następny lub poprzedni”, „zwiększ lub zmniejsz głośność” w zależności od tego, co oglądasz.

W ten sposób będziesz mógł kontrolować swoje konto Netflix za pomocą poleceń głosowych. Ty też będziesz mógł kontrolować konto z aplikacji z Google Home przejdziesz tylko do „Treści multimedialne”. Teraz masz zamiar wybrać urządzenie, które gra, a następnie możesz robić, co chcesz z aplikacji Google Home.