Skip to content

Jak anulować subskrypcję lub anulować moje konto Netflix oraz usunąć mój profil i kartę kredytową?

11 de luty de 2022

Za każdym razem, gdy piszemy artykuł, w którym staramy się opowiedzieć o tym, co uważamy za podstawowe aplikacje, jeśli chodzi o rozrywkę z telefonu komórkowego, tabletu lub Smart TV, wymieniamy Netflix jako jedna z najlepszych alternatyw? w segmencie z szeroką gamą seriali, filmów dokumentalnych, z rozbudowaną treścią i możliwością stworzenia kilku użytkowników dla lepszej zabawy.

W każdym razie musimy powiedzieć, że zawsze polecamy wszystkim, którzy nas czytają daj szansę tej platformie Netflixnawet w okazje tylko korzystając z darmowego miesiąca dowodu, że oferuje nam rozrywkę w serialach i filmach dla wszystkich grup wiekowych.

Platforma Netflix, pomimo oddania do Twojej dyspozycji rozrywek, z których możesz korzystać na dowolnym telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze, może zaoferować rozrywkę na najwyższym poziomie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Poza tym zdajemy sobie sprawę, że czasami znajdziemy również użytkowników, którzy chcą anuluj subskrypcję Netflix z różnych powodów, nawet po miesiącu próbnym, mamy kilka komentarzy i sugestii od użytkowników, którzy pytali nas o możliwość zaoferowania praktycznego przewodnika, wyczyszczenia historii oraz anulowania Netflix i rezygnacji z subskrypcji strumieniowej.

Ze wszystkich wymienionych przez nas powodów, Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji Netflix w mniej niż 1 minutę, musisz wiedzieć, że pokażemy Ci szczegóły na ten tematszczegóły, dzięki czemu można to zrobić w praktyczny sposób krok po kroku.

Jak zrezygnować z subskrypcji Netflix po bezpłatnym miesiącu na Smart TV?

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć i prawdopodobnie najważniejszą rzeczą w tym kroku, którego będziemy Cię uczyć, jest to, że możesz anulować swoje konto Netflix, kiedy tylko chceszczy masz zakontraktowany darmowy miesiąc i jeszcze się nie skończył, czy masz normalne konto, czyli płacisz co miesiąc na początku.

Jakie są kroki, aby usunąć moje konto Netflix?

Krok po kroku jest dość prosty i praktyczny:

  • Wejdź na oficjalną stronę i zaloguj się na swoje konto za pomocą nazwy i hasła
  • Kliknij na swoje imię, a następnie na Twoje konto
  • Kliknij Anuluj plan transmisji
  • Zaakceptuj warunki anulowania
  • Otrzymasz wiadomość e-mail potwierdzającą anulowanie usługi Netflix, którą zalecamy zachować do czasu, aż będziesz całkowicie pewien, że usunąłeś swoje konto

Cóż, jak zauważyłeś, anulowanie subskrypcji Netflix nie zajmuje więcej niż minutę, ale pamiętaj, że Twoje dane będą przechowywane przez określony czas, zgodnie z wewnętrzną polityką platformy.

Jak upewnić się, że usuniesz dane osobowe i profil Netflix?

Jednak w ten sam sposób musimy podkreślić, że pomimo anulowania konta Netflix Jest to szybki proces i nie sprawi Ci problemów, dopóki nie otrzymasz wyżej wymienionego e-maila. Nie należy przerywać procesu, ponieważ dane będą przechowywane przez 10 miesięcy w przypadku, gdy w dowolnym momencie zechcesz ponownie aktywować konto, po prostu ponownie wprowadzając swoje dane.

Ważne jest, aby wyjaśnić, że jeśli chcesz, aby Twoje konto zostało całkowicie usunięte Przed upływem czasu określonego przez Netflix musisz skontaktować się z platformą i poprosić o trwałe usunięcie Twojego konta.

Weź pod uwagę, że wydatki, które już poczyniłeś kartą kredytową Przy opłaceniu usługi nie zostaną one zwrócone, dlatego zalecamy jak najpełniejsze korzystanie z usługi przed anulowaniem abonamentu.

Twórcy tej słynnej aplikacji zawsze twierdzą, że dzięki niej możesz anulować swój plan transmisji strumieniowej, kiedy tylko masz na to ochotę; i sądząc po omawianym procesie, mają rację.

Netflix na laptopie

dzięki temu krok po kroku w wszechstronny sposób będziesz mógł uzyskać dostęp do swojego konta Netflix i bez problemu je usunąć

Czy dzięki temu krok po kroku udało Ci się anulować subskrypcję Netflix?

dołącz do naszego kanału telegram