Skip to content

Poprawka: Netflix nie działa na zrootowanych telefonach

28 de sierpień de 2022

Netflix nie działa na zrootowanych telefonach” to jedno z fraz, które najczęściej czytaliśmy w komentarzach, które otrzymaliśmy ostatnio, a prawda jest taka, że ​​wydaje się, że jest to problem, który dotyka wielu użytkowników. Aby to wyjaśnić, musimy powiedzieć, że to niedogodność polegająca na tym, że Netflix nie działa, wydaje się być szczególnie na zrootowanych telefonach po ostatniej aktualizacji aplikacji.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że dzisiaj chcemy dać Ci rozwiązanie problemu, który polega na tym, że Netflix nie działa na zrootowanych telefonach komórkowych, więc czytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły na ten temat. Nawet to wykluczamy Netflix Nie działa, jeśli jesteś rootem, który ostatnio pojawiał się na różnych forach, więc nie zwracaj na to zbytniej uwagi.

Netflix nie działa na zrootowanych telefonach, rozwiązanie

Zasadniczo pierwszą rzeczą, którą musimy powiedzieć w tym względzie, jest to, że problem zaczyna się po pobraniu aplikacji. Co się dzieje, to oficjalny sklep Google Play wyświetla komunikat informujący, że telefon nie jest kompatybilny z tą wersją Netflixczyli to samo, co dzieje się, gdy myślimy o starszych smartfonach.

Jeśli ta niedogodność dotyczy Ciebie, musisz wiedzieć, że czas pobrać APK Netflix z alternatywnego źródła do oficjalnego sklepu aby móc bez problemu zobaczyć całą jego zawartość. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wziąć pod uwagę, jest to, że możesz łatwo i bezpośrednio pobrać instalacyjny APK Netflix z tego linku.

W przypadku, gdy jesteś jedną z tych osób, które nie mają uprawnień do pobierania aplikacji ze Sklepu Play, ponieważ masz zrootowany telefon, powinieneś wiedzieć, że istnieje alternatywa instalacji APK Netflix. To, co musisz wziąć pod uwagę w tym względzie, to jeśli wcześniej nie zainstalowałeś APK na swoim smartfonie z Androidem, musisz wiedzieć, jak to zrobić.

Pobieranie najnowszego pakietu APK Netflix jest zatem rozwiązaniem, które możemy dać wszystkim użytkownikom tej aplikacji do strumieniowego przesyłania filmów i seriali, o ile chcesz się nim cieszyć na swoim Androidzie. Po pobraniu APK musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń, a następnie włączyć Nieznane źródła lub Nieznane źródła przed uruchomieniem APK. Po zainstalowaniu aplikacji na stałe zalecamy ponowne wyłączenie tych nieznanych źródeł.

Czy udało Ci się uruchomić Netflix na swoim zrootowanym smartfonie z Androidem?

dołącz do naszego kanału telegram