Skip to content

Jak usunąć urządzenia w serwisie Netflix połączone z moim kontem?

23 de luty de 2022

Netflix to jedna z najpopularniejszych platform cyfrowych filmów i seriali w ostatnim czasie, której sukces jest tak duży, że nawet wiele osób twierdzi, że woli mieć konto w serwisie Netflix zamiast abonamentu telewizji satelitarnej lub przewodowej.

Ta platforma zawiera ekskluzywne treści marki, a także oferuje dużą liczbę filmów na różne tematy. Negatywnym aspektem dla wielu Netflix jest konieczność płacenia za tę usługę miesiąc po miesiącu, mimo że usługa tej platformy jest stosunkowo tania, jest kilku, którzy mają zwyczaj włamać się lub ukraść konta na wspomnianych platformachDlatego konieczne jest nauczenie się, jak usunąć lub usunąć nieznane urządzenie z konta Netflix.

Dlaczego Netflix nie pozwala mi przesyłać strumieniowo większej ilości treści na jedno urządzenie?

W przypadku wystąpienia niedogodności na platformie istnieje kilka rodzajów powodów, dla których platforma nie pozwala na odtwarzanie domyślnej zawartości na tej platformie. Jednym z głównych i choć brzmi to głupio, jednym z najczęstszych powodów, dla których platforma Netflix nie pozwala na odtwarzanie większej ilości treści, jest to, że usługa nie została anulowana we wskazanym czasie.

Kiedyś jest termin zapłaty za usługę został dotrzymany, platforma daje Ci 5 dni więcej na opłacenie usługi, w przeciwnym razie zostanie ona zawieszona, za co platforma nie pozwala na powielanie żadnego rodzaju treści, dopóki nie sformalizujesz odpowiedniej płatności.

Z drugiej strony jednym z najczęstszych powodów, dla których platforma Netflix nie pozwala na odtworzenie filmu lub zajmuje to trochę czasu, jest „internet”, rzeczywiście jest to jeden z powodów, dla których platforma nie pozwala pozwala Ci cieszyć się jego zawartością. Jak wiesz, musisz mieć dość rozsądny internet, aby możliwość pobierania i odtwarzania seriali lub filmów na takiej platformie, jeśli nie, platforma będzie miała problemy i nie będzie w stanie odtwarzać treści we właściwy sposób.

W ten sam sposób, w niektórych przypadkach platforma może wykazywać pewne awarie, w tym przypadku jednym ze sposobów na rozwiązanie problemu w danym momencie jest zamknięcie sekcji konta, a następnie ponowne uruchomienie urządzenia, na którym gra Zawartość. Przed wykonaniem tej czynności pamiętaj o stosunkowo dobrym połączeniu internetowym, w przeciwnym razie nie będziesz mógł uruchomić sekcji na platformie, a sytuacja będzie trochę bardziej skomplikowana.

Jaki jest prawidłowy sposób usunięcia urządzenia połączonego z moim kontem Netflix?

Teraz już wiadomo, że wraz z abonamentem na platformie Netflix daje Ci możliwość stworzyć do 5 profili na jednym koncie, w ten sposób będziesz mógł rozpowszechniać wspomniane konto wśród osób w twoim gospodarstwie domowym i w ten sposób każdy z nich będzie miał „ekran”, na którym mogą pobierać i zapisywać treści, które preferuje dana osoba.

Aby dowiedzieć się, czy ktoś wszedł lub włamał się na Twoje konto Netflix, istnieje dość prosty sposób na sprawdzenie, czy ktoś spoza Ciebie korzysta z tej usługi bez Twojej wiedzy. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść w opcję ustawień, będąc tam, wprowadź profil, w którym Twoim zdaniem najwięcej ekranów występuje.

odłącz urządzenie od swojego konta Netflix

Tam w ustawieniach znajdziesz opcję o nazwie „aktywność przeglądania”, wejdź tam, aby dowiedzieć się, jakie treści są przeglądane za pośrednictwem konta, zweryfikujesz to za pomocą raportu.

Z aplikacji komputerowej na PC

Aby wykonać tę procedurę, będziesz musiał wykonać tylko kilka prostych kroków. Posiadasz już informacje o koncie, z którym masz więcej wątpliwości co do oglądanych treści, oprócz dużej liczby ekranów. Mając już na uwadze te informacje, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to iWejdź w opcję ustawień który pojawi się na dole ekranu.

Gdy znajdziesz się w tej sekcji, poszukaj opcji „zamknij sekcję na wszystkich urządzeniach”, w ten sposób możesz usunąć wszystkie urządzenia podłączone do tego profilu Netflix, a zablokowane urządzenia nie będą mogły się ponownie połączyć.

Należy zauważyć, że tę procedurę można przeprowadzić na jednym profilu lub na wszystkich profilach, jeśli myślisz lub nie masz pewności, z którym profilem jest problem. W prawie wszystkim zawsze pamiętaj, że ta procedura może potrwać kilka minut, więc musisz uzbroić się w cierpliwość.

W aplikacji mobilnej

Procedura, którą należy przeprowadzić na tych urządzeniach, jest podobna do procedury, którą przed chwilą wyjaśnialiśmy dla aplikacji na pulpicie komputera PC. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to wejść do aplikacji w profilu, który wydaje ci się najbardziej podejrzany, będąc tam, kliknij opcję ustawień.

zrób to z aplikacji mobilnej

Po przejściu do ustawień znajdź i naciśnij opcję „zamknij sekcję na wszystkich urządzeniach” w taki sam sposób, jak na komputerze, będziesz mógł zamknąć sekcję na wszystkich urządzeniach o określonym profilu, a nie na wszystkich profilach.

Jak zmienić hasło do mojego konta Netflix?

Bardzo dobrze, jedną z najbardziej zalecanych rzeczy w obliczu tego typu problemów jest zmiana hasła do konta platformy, w tym celu pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, to kliknąć lub nacisnąć awatar lub zdjęcie profilowe swojego konta , który będzie znajdować się w prawym górnym rogu.

Następnie kliknij opcję „konto”, a następnie musisz kliknąć opcja „zmień hasło”który będzie znajdować się po prawej stronie ekranu.

Wyloguj się ze wszystkich urządzeń

Rzeczywiście, jest to procedura, którą będziesz musiał wykonać po zmianie hasła, aby można było zamknąć sesję.

dołącz do naszego kanału telegram