Skip to content

W jakich witrynach należy przeglądać zaktualizowane informacje z Nowego Świata?

21 de październik de 2021

Gra New World ma funkcję gry wieloosobowej, co oznacza, że ​​możesz cieszyć się tą grą ze znajomymi ze Steam lub z innymi osobami online, jest wiele osób, które kupują tę grę i jest to gra, która niesie ze sobą wyzwania i właśnie to czyni go interesującymWymaga dużo strategii, jeśli jesteś jednym z tych samotnych graczy lub lubisz tworzyć drużyny, dobrze jest dobrze przemyśleć, do której frakcji dołączysz.

Co musisz wiedzieć o Nowym Świecie?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że jest to gra wideo online dla wielu graczy, co oznacza, że udostępnisz serwer i przestrzeń wirtualną wielu graczom, ci gracze znajdą się w sytuacjach podobnych do twojej. Jest to gra, w której musisz być czujny, jeśli chcesz awansować w rankingu, ponieważ niebezpieczeństwa są szerzące się. Ale przyjrzyjmy się bliżej, o co w tym wszystkim chodzi:

O czym jest Nowy Świat

O czym jest Nowy Świat?

W New World zaczniesz jako poszukiwacz przygód, który rozbił się na brzegach nadprzyrodzonej wyspy Aetérnum, ta wyspa to ekscytujący otwarty świat, w którym niebezpieczeństwa i możliwości tworzenia nowych miejsc są na wyciągnięcie ręki.

Znajdziesz nieskończoną możliwości walki, gromadzenia zasobów i współpracy, w środowisku dzikiej przyrody i ruin wyspy. Możesz walczyć sam lub w małej drużynie lub jeśli wolisz kolosalną armię. Używaj sił nadprzyrodzonych w bitwach PvE i PvP.

Jak grasz?

Po wybraniu serwera, który najbardziej Ci się podoba lub najbardziej Ci odpowiada, możesz zacząć dostosowywać swoją postać. Możesz wybrać między innymi typ twarzy, odcień skóry, kolor oczu, zarost, bliznę, które możesz wybrać dla swojego awatara. Wybierz dobrze, ponieważ cechy sprawią, że Twoja postać będzie wyróżniać się na tle innych.

Fabuła gry rozpoczyna się na suchym lądzie, ze zniszczonym środowiskiem. Musisz wybrać frakcję w Nowym Świecie, są 3, które są: Szabrownicy, Syndykat i Przymierze. Każda z nich ma swoje zalety i ekskluzywne przedmioty, stąd tak ważna jest umiejętność wyboru frakcji, do której będziesz należeć. W bitwach zmierzysz się z innymi frakcjami, są to bitwy 50 przeciwko 50 graczom, aby podbić teren, im więcej terytorium mają pod kontrolą, tym więcej otrzymają PD.

Gildie i bitwy PvP

Gra skupia się głównie na walkach o twierdzę, PvP i innych wydarzeniach PvE. Bitwy trwają 30 minut, obejmują różne punkty podboju, bramy i mury, machiny oblężnicze. W bitwach jest tylko jeden zwycięzca, atakująca gildia penetruje fortecę lub obrońcy wygrywają, gdy czas się skończy.

Gildie lub frakcje to sojusze, które dadzą Ci specjalne korzyści, będziesz miał specjalny sprzęt i przedmioty, które można zdobyć tylko w ten sposób, gildie. Każda frakcja ma inne misje, a po ich ukończeniu otrzymasz nagrodę, a reputacja grupy również wzrośnie. Każda frakcja ma 5 rang, a każda ranga odblokowuje więcej sprzętu, przedmiotów, materiałów i wiele więcej.

Jaka jest oficjalna strona internetowa New World?

Oficjalna strona internetowa to NewWorld.com, tutaj możesz znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z grąBędziesz także mógł dowiedzieć się o aktualizacjach, które są w grze, ulepszeniach i opiniach innych graczy, odwiedź oficjalną stronę internetową w przypadku jakichkolwiek pytań.

W grach Amazon możesz zdobyć Nowy Świat

Na jakich stronach internetowych można oficjalnie kupić New World?

Aby kupić tę grę New World, musisz wziąć pod uwagę kilka aspektów, na przykład musisz mieć dostęp do konta z prawdziwymi pieniędzmi, aby móc kupić grę. Platforma ma wiele stron, które możesz użyj jako wirtualnego sklepu do zakupu New World z największym bezpieczeństwem i tym samym pewność inwestycji. Zobaczmy, czym są te wirtualne sklepy:

Amazonka

Na amazon.com możesz kupić edycję tej gry, która najbardziej Ci odpowiada. Za kwotę 39,99 USD można otrzymać wersję Digital Only Standard Edition, a za 49,99 USD Digital Only Deluxe Edition.

Parowy

Na Steam możesz również kupić edycję tej gry, w tym wirtualnym sklepie, że tak powiem, możesz znaleźć dwie edycje w tej samej cenie co na Amazon.

dołącz do naszego kanału telegram