Skip to content

Użyj Samsung J7 jako pilota

14 de wrzesień de 2022

Urządzenia mobilne rozwijają się coraz bardziej, nie możemy temu zaprzeczyć. Ilość rzeczy, które można z nimi zrobić, jest po prostu niesamowita. Kontroluj nawet inne urządzenia, które mamy w domu, czy to telewizor, radio, klimatyzację itp. Możemy to wszystko zrobić za pomocą naszego urządzenia mobilnego, to może być takie proste masz kontrolę nad całym domem w zasięgu ręki.

Pilot zdalnego sterowania Samsung J7

Chociaż jest ale i jest to, że aby sterować wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami w naszym domu, konieczne jest posiadanie podczerwieni, takiej samej jak standardowy pilot. W ten sposób za pomocą tego czujnika możemy sterować wszystkim tak, jakby był pilotem.

oczywiście tak jest zbyt poręczny, by sterować telewizoremalbo dlatego, że pilot uległ uszkodzeniu, albo może dlatego, że niejednokrotnie nie wiemy, gdzie go zostawiliśmy, a przecież cały czas nosimy ze sobą urządzenie mobilne.

Należy wziąć pod uwagę jeden szczegół, a mianowicie, że żaden model Samsung J7 Nawet Samsung J7 Prime ma podczerwieńDlatego nie można go używać do sterowania telewizorem jako pilotem. Podobnie, nie martw się, jest sposób na rozwiązanie tego małego problemu. Jak to zrobić? Musisz kupić adapter na podczerwień, który łączy się z mobilnym gniazdem w niezwykle prosty sposób, w ten sposób będziesz mógł za bardzo małe pieniądze spraw, aby twój Samsung J7 miał tylko podczerwień bez żadnych problemów i użyj tego, aby móc sterować telewizorem za pomocą telefonu komórkowego.

Co najlepsze, tego typu urządzenia są dość małe i kosztują nie więcej niż 2 USD, więc wcale nie są drogie.

Aplikacje do korzystania z pilota mobilnego

Jeśli chodzi o aplikacje, polecamy jeden o nazwie IR Remote Control. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych aplikacji do zdalnego sterowania telefonem komórkowym, jest bardzo przydatna i skuteczna, aby jak najlepiej wykorzystać urządzenie mobilne.

Jak widzisz, to nie jest zbyt skomplikowane Użyj samsung j7 jako pilota do telewizora!. za kilka dolarów czy J7 może być używany jako pilot do telewizora? bez zbyt wielu problemów i zaoszczędzisz kilka bólów głowy i nie wspominając o denerwującym pilocie telewizora.

Samsung J7 ma podczerwień tak czy nie?

Dużym problemem z tym telefonem komórkowym jest to, że niestety nie ma podczerwieni, więc nie można go używać jako pilota; do telewizora, tak jak nie masz żyroskopu do tylu rzeczy, SAMSUNG Wyciągam kilka możliwości tego smartfona, który jest całkiem dobry, właśnie po to, aby jego koszt nie wzrósł zbytnio.

Jedyną opcją, którą byś pozostał, jest zakup portu podczerwieni który jest podłączony do portu Jack telefonu komórkowego, nie jest zbyt drogi, powinien kosztować mniej niż 3 USD, a dopiero po pobraniu aplikacji będziesz mógł używać smartfona jako pilota, to akcesorium nie jest niewygodne albo nawet tego nie zauważysz.

Aplikacja, którą zamierzamy polecić, aby móc sterować telewizorem za pomocą urządzenia mobilnego, to Pilot IR, z którym nie będziesz miał żadnego problemu, ponieważ doskonale symuluje wszystkie możliwości zwykłego pilota.

dołącz do naszego kanału telegram