Skip to content

Twitter vs Twitter Lite: Jaka jest różnica między obiema aplikacjami? Którego powinienem użyć?

5 de październik de 2022

Jakiś czas temu dokonaliśmy bezpośredniego porównania między Facebook i Facebook Lite, lekka wersja głównej sieci społecznościowej na świecie, a my już wiedzieliśmy, że nadejdzie czas, aby przeprowadzić ten sam artykuł, ale z Twitterem. I wreszcie nadszedł czas, więc w tym konkretnym przypadku chcieliśmy zrealizować jedno z najbardziej oczekiwanych wyzwań ostatnich czasów: Twitter vs. Twitter Lite, jak pobrać i zainstalować tę aplikację Twitter Lite.

.

Prawda jest taka słynna sieć społecznościowa ze względu na 140 znaków, czyli obecnie 280 dla niektórych użytkowników, ma również wersję lekką, więc dzisiaj chcieliśmy porównać oba, aby większość użytkowników mogła zdać sobie sprawę z różnic między nimi i jakie są elementy, które musimy wziąć pod uwagę decydując się na jedno lub drugie.

Twitter lub Twitter Lite

Cena £

Musimy zacząć nieodwołalnie od ceny, a potem musimy powiedzieć, że jedno i drugie oryginalna aplikacja Twitter Podobnie jak Twitter Lite są całkowicie darmowe, więc nie ma pod tym względem różnicy. Wtedy zobaczymy wszystko, co jest bezpośrednio związane z kosztem mobilnej transmisji danych, ale w tym przypadku jest to już oczywiście część innej sekcji.

Projekt

Jeśli chodzi o projekt obu aplikacji, zauważymy w tym przypadku niektóre z głównych różnic, a to znaczy, że możemy szybko zobaczyć, że projekt oryginalna aplikacja Twitter jest lepszy niż Twitter Lite. Poza tym musisz wiedzieć, że jest to kwestia czysto estetyczna i że nie ma dużych różnic pod względem tego, co obie platformy mogą wnieść z funkcjonalnego punktu widzenia.

Zużycie zasobów

Tam, gdzie możemy stwierdzić, że istnieje wiele różnic, jest zużycie zasobów, zarówno pamięci RAM, jak i pamięci wewnętrznej, które mają te dwie aplikacje, i tutaj różnice są zaznaczone. Rzeczywiście, możemy to znaleźć Twitter Lite jest korzystny W tym sensie i jeśli Twój telefon jest nieco stary lub nie masz zbyt dużo miejsca na dane, z pewnością to docenisz.

zużycie danych

A tuż przed tym, jak powiedzieliśmy, że zużycie danych było jednym z elementów, które będziemy musieli wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o ostateczną cenę każdej aplikacji, biorąc pod uwagę, że Twitter Lite zużywa znacznie mniej zasobów niż oryginalna aplikacja Twittera pod względem Odnosi się stawka mobilna. Więc jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, powinieneś dać im okazja do Twittera Lite.

Funkcje

I wreszcie dochodzimy do funkcji obu Twitter jak z Twittera Lite, sekcja, w której musimy w pierwszej kolejności podkreślić, że obie opcje mają większość funkcji, których szukamy w tej aplikacji. Podstawową rzeczą, o której musisz pamiętać, jest to, że oba pozwolą Ci cieszyć się 100% Twitterem, chociaż oryginał ma dodatkową funkcję.

Ale który z nich jest lepszy?

Jak już widzieliśmy, wielu użytkowników ma tendencję do kłótni o to, która jest najlepsza wersja sieci społecznościowej, jak to ma miejsce w przypadku normalnych i uproszczonych wersji Twittera. Wszystko będzie zależeć od używanego sprzętu i celów użytkowania rozpoczęcie konta sesja na Twitterze, być bardziej opłacalnym tym, który dopasowuje się do Twoich potrzeb.

Wszystko zależy od rodzaju telefonu komórkowego, posiadanego abonamentu i miejsca na dane, ponieważ lite wersja twittera Jest przeznaczony dla telefonów komórkowych z niższej półki, a zużycie danych jest znacznie niższe. W przypadku zaawansowanych telefonów komórkowych zalecaną opcją jest wersja normalna. Nauczyć się Pobierz Twitter Lite na Androida lub iPhone’a za darmo

pobierz aplikację Twitter

Zdecydowana większość użytkowników przyznaje jednak, że obie prezentacje tej sieci społecznościowej mają doskonałe zalety. A jak już mówiliśmy, wszystko będzie zależeć od modelui telefon komórkowy i jego wydajność. Wersje mogą się różnić, dlatego zawsze warto mieć do dyspozycji najlepszy sprzęt technologiczny.

Kilka innych bardzo popularnych wyszukiwań i zapytań z użytkowników w tym zakresie, musiały mieć bezpośredni związek z następującymi kwestiami: Facebook Lite jest bezpieczny, Facebook vs. Facebook Lite 2017, różnica między Messengerem a Messengerem Lite, czym jest Messenger Lite, Messenger vs. Messenger Lite, najnowsza wersja Facebook Lite, czym jest Facebook Lite Yahoo lub czym jest Facebook Life. Jeśli masz inne pytania w tym zakresie, nie wahaj się z nami skonsultować, abyśmy mogli oczywiście pomóc w tym zakresie.

Czy trzymasz się logowania do Twittera w bardzo prosty sposób czy za pomocą Lite na Twitterze?

dołącz do naszego kanału telegram