Skip to content

Jak bezpłatnie pobrać i zainstalować aplikację Twitter Lite na Androida w języku hiszpańskim

15 de grudzień de 2022

Jeśli zwykle czytasz nasze artykuły, zauważyłeś, że zaledwie kilka dni temu stworzyliśmy taki, w którym rozmawialiśmy o głównych lekkich aplikacjach, które mieliśmy dostępne na smartfony z Androidem. Rzeczywiście, przy tej szczególnej okazji nie chcieliśmy przestać zatrzymywać się konkretnie w jednym z nich, najnowsza, jak w przypadku Twittera Lite.

Stało się tak, że po uruchomieniu aplikacji Facebook Lite i Messenger Lite, dwóch lekkich wersji jednych z najlepszych aplikacji na świecie, oczekiwano, że wiele innych pójdzie w ich ślady. Następnym, który to zrobił, była kolejna z najpopularniejszych sieci społecznościowych na świecie, Twitter, tak, że pokażemy Ci następny, jak zainstalować aplikację twitter lite na Androida.

Zainstaluj Twittera Lite na Androida

Jak powiedzieliśmy, Twitter jest ostatnią z popularnych aplikacji na Androida, która uruchamia lekką wersję samej siebie, która pozwoli użytkownikom na jej zainstalowanie bez zużywania tak dużej ilości miejsca lub zasobów RAM. Od razu widać różnice między tymi dwiema wersjami, mamy wiele różnic między aplikacjami Twittera, podczas gdy Twitter ma około 35 MB, Twitter Lite to nieco ponad 0,5 MB, nie ma wiele do powiedzenia na ten temat.

Jednym szczegółem, który użytkownicy prawdopodobnie będą wiedzieć, jak docenić Twitter Lite, jest to, że w przeciwieństwie do tego, co dzieje się z Facebook Lite, kiedy o tym myślimy, stwierdzamy, że Posiada prawie wszystkie narzędzia oryginalnej wersji. Rzeczywiście, widzimy, że ma nawigację w czterech kartach, treści, takie jak obrazy lub GIF-y. Krótko mówiąc, doświadczenie jest praktycznie takie samo.

Do tego trzeba dodać, że Twitter Lite został opracowany w taki sposób, że Posiada również opcję oszczędzania zużycia danych które możemy aktywować lub dezaktywować, aby nie wydawać tak dużej części naszej miesięcznej opłaty. W ten sposób będziemy mogli zwolnić miejsce do przechowywania, a także nie przeciążać tak bardzo pamięci RAM, a jakby tego było mało, unikać zużywania większej ilości danych, niż chcemy.

Niewątpliwie pojawienie się Twittera Lite to świetna wiadomość dla wszystkich użytkowników systemu operacyjnego Android, zwłaszcza tych, którzy mają smartfony z 16 GB lub mniejszą pojemnością pamięci wewnętrznej. W każdym razie musisz to wiedzieć Jest to prawdopodobnie najlepsza z aplikacji Lite który możemy pobrać już teraz, więc powinien jako pierwszy zastąpić oryginał, jeśli go potrzebujesz.

Po zainstalowaniu Twitter Lite na swoim smartfonie, pamiętaj oczywiście, że musisz przejść do Ustawień, Zabezpieczeń i włączyć Nieznane źródła, ponieważ w przeciwnym razie nie będziesz mógł go uruchomić, a zatem zainstalować.

Skąd pobrać aplikację Twitter Lite APK na Androida

Czy zastanawiałeś się kiedyś, czy można pobrać pakiet APK Twitter Lite na Androida? Musisz wiedzieć w tym sensie, że jest wielu użytkowników, którzy ostatnio pytają nas, czy istnieje taka szansa, a jeśli tak, to co powinni zrobić, aby móc cieszyć się tymi korzyściami.

Pierwszą rzeczą, którą musisz wziąć pod uwagę, jest to, że Twitter Lite to szczególnie aplikacja opracowany dla telefonów komórkowych z niższej półkico czyni go powiązanym z Facebook Lite, choć oczywiście są też między nimi różnice.

I to jest to, że zanim przejdziemy do wszystkich szczegółów, musimy powiedzieć, że Twitter Lite różni się od lekkiej wersji Facebooka tym, że w takim przypadku będziesz musiał wejść bezpośrednio z telefonu komórkowegoponieważ Twitter Lite nie może być już pobrany jako samodzielna aplikacja.

W każdym razie, jeśli oficjalna 140-znakowa aplikacja do mikroblogowania za dużo waży na twoim smartfonie, zalecamy kontynuowanie czytania, dlaczego następny zawiera wszystkie informacje o Twitterze Lite na Androida.

Pobierz Twitter Lite na Androida

Cóż, powiedzieliśmy wcześniej, że pobranie pakietu Twitter Lite APK na Androida jest całkowicie niemożliwe, a ma to związek z faktem, że jego funkcje i opcje są naprawdę trudne. I to naprawdę Twitter Lite nie potrzebuje tak dużej ilości danych mobilnych do działania.

Ma to związek z pewnymi wyraźnymi różnicami między aplikacjami, ponieważ na przykład odtwarzanie wideo jest wyłączone automatycznie. Możesz nawet tweetować przez SMS i jego system, bez Internetu.

Dlatego powiedzieliśmy, że ta lekka wersja Twitter stworzony dla Androida działa ze słabą wydajnością na telefonach z niższej półki ponad wszystko. Dlatego mamy alternatywę dla oficjalnej aplikacji.

Problem polega na tym, że w przeciwieństwie do Facebook Lite, w tym przypadku nie możemy go pobrać z Google Play i jest to, że jest to aplikacja internetowa, a nie aplikacja na Androida. Twitter Lite na Androida trzeba przyznać, że design tej aplikacji jest dość zbliżony do tego, co możemy znaleźć w oficjalnej wersji aplikacji.

Prawda jest taka, że ​​jeśli weźmiemy pod uwagę, że jest to aplikacja internetowa, musimy powiedzieć, że działa naprawdę dobrze. Poza tym konieczne będzie podkreślenie w ten sam sposóbktóra ma sekcję Ustawienia, aby jak najlepiej ją wykorzystać. Zalecamy zapoznanie się z tą sekcją, aby móc korzystać z tej aplikacji internetowej jak nigdy dotąd.

dołącz do naszego kanału telegram