Skip to content

Telegram X vs Telegram Messenger, co jest lepsze? Różnice i alternatywy

24 de kwiecień de 2022

Kiedy mówimy o aplikacjach do obsługi wiadomości błyskawicznych, jednym z najlepiej skatalogowanych do tej pory jest Telegram, wynika to z jego wspaniałych funkcji, które Bądź tak inny od WhatsApp pomimo tego, że służą temu samemu celowi, łącząc ludzi z całego świata za pośrednictwem internetu.

Ze swojej strony ta wieloplatformowa aplikacja pozwala na szeroki poziom dostosowania wielu jej funkcji, a także zapewnia duże bezpieczeństwo, ponieważ możesz nawiązać kontakt z tysiącami ludzi z całego świata bez konieczności posiadania przez nich numeru rejestracyjnegodzięki czemu można go ukryć zarówno przed telefonem komórkowym, jak i komputerem, co pozwala w pełni chronić Twoje dane osobowe.

Podobnie twórcy tego wspaniałego narzędzia stworzyli kolejną wersję o nazwie Telegram X, której będziemy podając więcej szczegółów w tym poście. Abyś mógł określić, który z nich wydaje Ci się najlepszy i jak najszybciej zdecydować się na skorzystanie z jednego z nich.

Jakie są główne różnice między Telegramem X a Telegram Messengerem?

Pomimo faktu, że głównym celem obu aplikacji jest zagwarantowanie każdemu klientowi doskonałego doświadczenia w zakresie komunikacji, jedną z głównych różnic między Telegramem X a jego oryginalną wersją jest to, że ma większą płynność na swojej platformie, co sprawia, że ​​każda z jego funkcji jest znacznie szybsza, tak jak w przypadku animacji, takich jak Stikers, które można tworzyć lub dostosowywać do własnych upodobań.

Z drugiej strony Telgram X ma nową technologię PIP, na którą składa się odtwarzaj filmy podczas przewijania aplikacji, co jest niezwykle praktyczną funkcją. Jeśli chodzi o Telegram Messenger, pozwala każdemu z użytkowników na wysyłanie autodestrukcyjnych wiadomości, które można również zobaczyć w Telegramie X, ale w bardziej wydajny sposób.

Ponadto Telegram X ma znacznie szybszy interfejs, który pozwoli Ci mieć zakładkę wyłącznie na czaty i inne na rozmowy, co zwykle nie jest widoczne w oryginalnej wersji aplikacji. Natomiast płynność działania Telegrama X jest szybsza w przypadku animacji i przejść ekranowych.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, obie platformy są doskonałe, ale Telegram X wyróżnia się, ponieważ oferuje opcje bezpieczeństwa. bezpieczeństwo dla każdego z Twoich czatów, co sprowadza się do odblokowania za pomocą haseł, wzorów lub odcisków palców, ograniczając dostęp tylko do głównego użytkownika.

Podobnie format GIF-ów jest o wiele bardziej przydatny, ponieważ możesz docenić a wyraźniejszy ich podgląd i wyświetlane w formacie wyższej jakości. Jeśli więc, tak jak my, zgadzasz się, że Telegram X jest znacznie lepszy, zalecamy pobranie go natychmiast bezpośrednio ze sklepu Google Play.

Jakie inne alternatywy dla komunikatorów internetowych wywodzące się z Telegrama istnieją?

Poprzez kod źródłowy tej przydatnej aplikacji programiści postawili sobie zadanie stworzenia alternatywne wersje z różnymi funkcjami. Jednym z nich jest Plus Messenger, który charakteryzuje się wykorzystaniem API aplikacji, co oznacza, że ​​dodaje kilka funkcji zarówno Telegram Messenger, jak i Telegram X.

która aplikacja jest lepsza do wiadomości błyskawicznych na telefonie komórkowym

Dzięki temu najlepsze wrażenia użytkownika gwarantują opcje dostosowywania, a to umożliwiają modyfikację ustawień interfejsu. Z drugiej strony możemy również wyróżnić Vidogram, który jest dość popularny ze względu na dodatkowe funkcje, takie jak ukryte czaty, organizer zakładek i konwerter mowy na tekst.

Na koniec nie możemy nie wspomnieć o aplikacji Telegraph, która ma bardzo ciekawe i atrakcyjne funkcje dla użytkownika, taki jak menedżer pobierania, prawdziwy system różnych kont; nie zaniedbując kwestii bezpieczeństwa, które okazuje się całkowicie skuteczne, jeśli chodzi o blokowanie czatów i uruchamianie sesji incognito.

Chociaż zawsze możesz dostosować jego menu główne, za pomocą różnych motywów, które są całkowicie kompatybilny z aplikacją i które sprawiają, że użytkownik ma niezrównane wrażenia.

dołącz do naszego kanału telegram