Skip to content

Jak krok po kroku usunąć kontakt lub wiele kontaktów w telegramie

24 de lipiec de 2023

Telegram to obecnie jedna z najpopularniejszych sieci społecznościowych i usług przesyłania wiadomości. Dzięki swojej różnorodności, pojemności pamięci masowej i innowacjom wprowadzanym od czasu do czasu przez Telegram, jest to aplikacja szeroko stosowana. Oznacza to, że czasami piszą do nas niektórzy użytkownicy i jest to powód, dla którego chcemys usuń takie kontakty w Telegramie.

Jest to bardzo popularna usługa przesyłania wiadomości, która ma pewne sztuczki każdy może wtargnąć do twoich kontaktów i wysyłać Ci wiadomości, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Wystarczy, że użytkownik strony jest gotowy i nic więcej, więc może to dać ci wyobrażenie o problemie, jaki to oznacza dla twojej prywatności w tej aplikacji.

Zwykle zdarza się to bardzo często, nie wspominając o tym, że może istnieć na Twojej liście kontaktów jakaś niechciana osoba ten, którego nie chcesz mieć w aplikacji Telegram. Do tego stopnia, że ​​​​chcesz go usunąć, nie tylko z Telegramu, ale całkowicie z telefonu komórkowego. Chociaż są użytkownicy, którzy wolą tylko ukryć swój numer, aby nie był widoczny dla niepożądanych osób

Jest jednak tylko jeden problem, nie wiesz, jak to zrobić, ale nie martw się, tutaj nauczymy Cię, jak łatwo i bez poświęcania dużo czasu usuwać kontakty w Telegramie. Tą drogą, możesz chronić każdą chwilę swojej prywatności w tej aplikacji, która stopniowo stała się jedną z najczęściej używanych aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych na całym świecie.

Przede wszystkim musisz otworzyć aplikację Telegram i musisz przejdź do strony czatu lub ekranukiedy tam będziesz, poszukaj kontaktu osoby w Telegramie, którą chcesz usunąć, i naciśnij ją, kiedy otworzysz czat tej osoby, zauważysz, że w prawej górnej części znajduje się obraz kontaktu.

Musisz kliknąć właśnie tam, na obrazku, a następnie w prawej górnej części okna, które się otworzy, znajdziesz słowo Edytuj, które jest w kolorze niebieskim, wybierz go. Po wykonaniu tej czynności otworzy się nowe okno, w którym zobaczysz różne ustawienia lub narzędzia związane z kontaktem, który chcesz usunąć z Telegramu, wśród tych funkcji są następujące:

  • Zmień nazwę kontaktu.
  • Włącz powiadomienia.
  • Wyłącz powiadomienia.
  • Zmień dźwięk powiadomień.

A na koniec wszystkich funkcji da ci możliwość usunięcia kontaktusłowa, które pojawią się na czerwono, po kliknięciu „Usuń kontakt” zobaczysz dwie opcje: „Usuń” lub „Anuluj”, jeśli naprawdę chcesz usunąć kontakt w Telegramie, wystarczy ponownie nacisnąć „Usuń”

Pamiętaj, że kiedy usuniesz kontakt z Telegramu, będziesz całkowite usunięcie kontaktu z telefonu komórkowegonie tylko usuniesz go z aplikacji, oznacza to, że aby ponownie poszukać tego kontaktu, na wypadek gdybyś później tego żałował, musisz poprosić osobę o numer telefonu komórkowego lub użytkownika Telegramu.

Powyższy proces usuwa kontakt z Telegramu, chociaż czat pozostaje z całą swoją historią. Jedyna różnica polega na tym, że zamiast nazwy kontaktu pojawia się numer telefonu. Dlatego, możesz również chcieć go zablokować (aby uniemożliwić ponowne otwarcie czatu, gdy odpowiesz), a także usunięcie czatu, co zobaczymy dalej.

Usuń też czat

Na koniec możesz być zainteresowany usunięciem czatu, ponieważ normalną rzeczą jest to, że cała rozmowa jest zapisywana w chmurze Telegram. W tym przypadku proces odbywa się z czatu, stukając w usuń czat z menu.

stos logo telegramu 3d

Przed usunięciem czatu musisz potwierdzić swój zamiar. Będziesz wtedy mieć możliwość wyboru między usunięciem czatu tylko dla siebie lub także dla drugiej osobyponieważ Telegram niedawno wyeliminował limit czasu podczas usuwania wiadomości i pozwala usuwać zarówno wiadomości, które wysyłasz, jak i te, które wysyłasz.

I to wszystko! To jest tak, w ten sposób tak łatwo, tak możesz IUsuń kontakty w telegramie. Chociaż mamy wątpliwości co do tego procesu. Możemy łatwo przejść do Centrum pomocy wspomnianej usługi przesyłania wiadomości

dołącz do naszego kanału telegram